Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Trener u Koštunica modu, ne zna šta se desilo i zašto smo izgubili...lebe mekani.
    Pratite sport godinama a i dalje niste naucili da nije u pitanju predvidiva matematicka formula nego kompleksna kombinacija talenta, fizike, psihe, forme...
    Alimpijevic izgubio kup od Partizana, zamislite kako bi tek prosao u plej of seriji protiv njih da vodi Fmp. A da, izbacio ih je.

    Comment


    • Alimpijevic jednostavno u ovom trenutku niti moze niti zna bolje.
      Mi isto igramo cele sezone i igracemo do kraja.
      Ako pogodimo 10+ trojki, postignemo 85+ poena dobijacemo.
      U suprotnom ceka nas vecerasnji ishod.

      Comment


      • Prihvatio sam ovog Alimpija i on usere motku.. Nije problem to sto smo izgubili kup koliko je problem sto svi igraci, osim Lesorta i Jankovica, izgledaju losije nego na pocetku sezone.. Kukao je kako mu je potrebno vreme, na pocetku smo nekog ciklusa.. I evo posle nekoliko meseci mi izgledamo losije na terenu nego kad smo se sakupili.
        Uzecemo mi ABA i KLS, nemamo konkurenciju.. Visestruko bolji roster imamo od konkurencije.
        Problem je sto su tribine poluprazne i sto se niko nije identifikovao sa ovim "timom".

        Comment


        • Unistice nas dzikic, to je jasno vec sada

          Comment


          • A u medjuvremenu preko okeana...

            Nikad prezaljen Brat Djamil

            https://youtu.be/DUU5rCcq0uY

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Unistice nas dzikic, to je jasno vec sada
              Djavola ce nas unistiti.... Izgubili su prvo mesto i forma im je u padu.. Da ne pricam o tome koliko imamo skuplji i kvalitrtniji roster.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Uzecemo mi ABA i KLS, nemamo konkurenciju.. Visestruko bolji roster imamo od konkurencije.
                Miki, go roster ne vredi po (mlohavog) kurca.

                Vrednost dobija samo i ako se pretvori u tim.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Djavola ce nas unistiti.... Izgubili su prvo mesto i forma im je u padu.. Da ne pricam o tome koliko imamo skuplji i kvalitrtniji roster.
                  Imali smo sve to i veceras jos j izrazenije pa videli smo kako smo prosli...Ta Buducnost nas je 2 puta ove sezone dobila, ne vidim odakle toliki optimizam posebno posle ovog Kupa koji je trebao biti samo dodatni boost ekipi za dalje borbe. Jos jednom da igra papir mi bi sada slavili Kup sa 15ak razlike viska, ali ne igra...Pamet u glavu.
                  Last edited by Vinsanity87; 18-02-18, 23:44.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Prihvatio sam ovog Alimpija i on usere motku.. Nije problem to sto smo izgubili kup koliko je problem sto svi igraci, osim Lesorta i Jankovica, izgledaju losije nego na pocetku sezone.. Kukao je kako mu je potrebno vreme, na pocetku smo nekog ciklusa.. I evo posle nekoliko meseci mi izgledamo losije na terenu nego kad smo se sakupili.
                    Uzecemo mi ABA i KLS, nemamo konkurenciju.. Visestruko bolji roster imamo od konkurencije.
                    Problem je sto su tribine poluprazne i sto se niko nije identifikovao sa ovim "timom".
                    Nije se niko identifikovao jer je ovo prva silazna sezona posle 4-5 uzlaznih. Svake godine smo bili bolji i kad je trebalo da se posibamo za F4 u Bg mi doziveli restart i rasprodali sve, zato se niko nije identifikovao.
                    Ipak ako je Radonja mogao da ostane i posle Cibone gde je izgubio Evroligu od 2 igraca moze valjda i Alimpijevic posle kupa. Cudne stvari su se desile, trebalo je vec od Borca da ispadnemo, neobjasnjivo za tim koji je pre toga rutinirao veoma solidni Armani. Videlo se da ovo nije nas vikend, nadam se da ce uraditi dobru analizu i da ovo nece narusiti hemiju u ekipi.

                    Comment


                    • A evo i naših veselih i uvek spremnih 44 jahača apokalipse
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jel Alimpijevic jos uvek nas trener?

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Jel Alimpijevic jos uvek nas trener?
                          Znamo svi da tvrdoglavi gazda nikada posle "nebitnog" trofeja to nece priznati vec ce i dalje gurati po svom.

                          Comment


                          • https://youtu.be/ldtmlhh_P2Q?t=149
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Jel Alimpijevic jos uvek nas trener?
                              Zašto ne bi bio?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • 100 godina pratim kosarku i do ove sezone nisam znao da u kosarci postoje ciklusi.
                                Mi smo na pocetku ciklusa i nase je da se naoruzamo strpljenjem, razumevanjem prema treneru i losijim igrama.. Roster skuplji nego prosle godine a tribine poluprazne.

                                Comment

                                Working...
                                X