Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, nije stvar u tome da trener koji nema iskustvo izgubi meč, da pogreši, da ga pojede trema, pritisak, ali je problem kad taj trener koji nema iskustvo pusti muda na štetu kluba, šilji kurac na Dobriću, a nema petlju da povisi glas na Bjelicu, Antića, Feldina... To je bezobrazluk i tu opravdanja nema.

    Comment


    • Originally posted by Randy Marsh View Post
      Kao što smo mi ranije osvajali kup kad smo bili slabiji a partizan sve ostalo, tako ćemo i mi sada sve ostalo da osvojimo.

      P.s. širim u ovom trenutku optimizam a malopre zamalo da budem izbačen iz stana koliko sam se drao. Ispizdeo me alimpije kao nikad 🤪[emoji16]

      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
      nisi jedini.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Eh, da je sreće, pa da je Alimpije dreknuo na sudije, kao što ne ume, pa da ga isključe, i onda Topić preuzme ekipu i to je to.

        Comment


        • Sad je gotova tekma, pa cu lepo mirno par stvari.

          - Cestitke Partizanu jer su zasluzili sve. Njihova tekma se igrala od pocetka do kraja. Dobili su daleko talentovaniju ekipu od sebe. Ovo treba da im bude jedan od drazih trofeja.

          - Ceo pristup kup takmicenju je bio potpuni kurac. Znas da ces prangijati 3 tekme u 4 dana i moras da znas kako dise ekipa i ko je u formi. Rochestie je u kanalu duze vremena, kao i Bjelica. Feldeine kad je sjebo zglob, ispao takodje. Pera zadnji trening odradio prosle godine. Ne igraju imena, nego ljudi od krvi i mesa. Ako ne znas kako ti stoji ekipa, nisi za bolje. Strucni stab sedi 1.

          - Kod nas su kosarku u zadnja dva meseca igrali Lessort, Ennis, Danguba, Dobric, Jankela, Davidovac i donekle Omic. Ti ljudi su morali zajedno da iznesu kup. Nije im data sansa. Necu price o umoru da cujem. Pauza u EL. Imamo najduzu klupu. Strucni stab sedi 1. Namerno ne kazem trener, jer tu je ekipa ljudi.

          - Konceptualno, takticki nismo mrdnuli od turnira na Kritu. Necu pedeseti put da pisem isto sta ne valja u igri. Promasaj smo u odbrani totalni, a u napadu osim 5-Out ne postoji nista. Za sutere nema akcije i motiona. Reket se i ne napada vise. To nama ne treba ocigledno. Da digli smo formu u odnosu na turnir na Kritu ali kosarkaski nismo nista novo pokazali.

          - Nisam neko ko tera trenere lako. Zato cu samo reci Alimpijevic prvi zuti karton. Drugi zuti je ABA ili KLS. I to je to.

          - Za kraj. Leto bez obzira na ostale rezultate do kraja sezone mora doneti promene. Roch - Bjelica - Pero out. Plej koji igra na obe strane terena, zna da kontrolise tekmu. Ne mora da bude po kvalitetu vrh, ako ima upside i na vise je godina. Kombo krilo SF/PF da pegla tranziciju i prekine trpanje koje trpimo od Bjelice.

          - Do tada Roch - Ennis pola-pola vreme. Danga - Davidovac, Feldeine - Dobric isto. Lazicu dati 10 minuta, i nekad vise kada ga krene defanzivno. Jankovic na 25 minuta - Bjelica na 15. Lessort i Omic isto.

          - Dovesti starijeg asistenta da modifikuje napad. Takodje i za odbranu isto.

          To je to. Ostalo sve vodi u dodatni kanal.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Ispao je kukavica definitivno i izgubio utakmicu.

            Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
            Nebrušeni mozak

            Comment


            • Jedino je poraz od Cibone 2014 na F4 u Kombank areni, koja je imala 2.5 igrača
              veća bruka od ovog poraza.

              Comment


              • Naši igrači da imaju 50% sportske drskosti Veličkovića, bili bi na fajnal-foru Evrolige bez problema!
                Bjelica i Antić umjesto da budu motivatori, skupili se kao jadnici neki, ne čuju se.
                Možemo mi Velićkovića psovati, govoriti mu svašta, ali svaka njemu čast za njegove partije, pogotovo ako se uzme u obzir njegovo zdravstveno stanje.
                Last edited by mikara92; 18-02-18, 22:46.

                Comment


                • Neshvatljivo kako je silovao sa nekim igračima a one koji su u formi zakucao za klupu. Čak i na kraju kad smo ih stigli on je pustio opet igrače koji su u kanalu da izgube utakmicu. Iskusno.

                  Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                  Nebrušeni mozak

                  Comment


                  • Originally posted by SiniM View Post
                    Cestitke Partizanu, zasluženo. Još pocetkom sezone su mnogi pisali da je Alimpijevic nedorastao zadatku i sada kada je počela borba za trofeje to se vidi. On celu utakmicu nije znao gde se nalazi i šta se dešava. Videćemo kako ćemo za aba ligu ali bojim se finisa sezone.
                    I ja mislim da je ovo lose odigrano i da je trener mozda i najodgovorniji. ali, sa igracima koji nisu na visini zadatka skoro ceo turnir ne znam sta se moglo drugacije uraditi. meni pada na pamet samo prevelika minutaza Feldeine i premala recimo Dobrica. Antic nije treba danas igrati. Ja mislim da se njega odmaralo posle dolaska Omica i da on nije bio toliko povredjen (ako i uopste). Bilo kako bilo, dovesti nekoga da igra posle skoro mesec dana u finalu je mozda trebalo da bude iznenadjenje (za koga?), ali uspela ta rabota nije...

                    Dozvoljavanje da se 1. poluvreme odigra onako lose je... ne znam sta da kazem. Na taj nacin smo im dali 30% vise snage nego sto je imaju.

                    u nasim nastupima i nasem pristupu na nekim utakmicama je bas "pozivnica" da se na nama izivljava ko stigne. Vidi buducnost, vidi ovo veceras. Kad te ne ide bas toliko kao nas veceras, napravi jaci faul (bez namere da se neko povredi), trgni sebe i saigrace. Oni su delimicno radili isto ono sto je radio i Dzikic. Faulovi do besvesti u svakoj iole ozbiljnoj situaciji po njihov kos. Mi jesmo jos nesto i pogadjali sa linije sl. bacanja, ali bili smo izbaceni iz ritma totalno...

                    Ovo veceras nece nista promeniti sto se kadra ili strucnog staba tice, zaboravite to. niti bi to bilo ozbiljno. ali, ako alimpijevic ne osvoji aba, onda bi to trebala biti druga prica.

                    Comment


                    • sledeći trening svi slobodni a Alimpije i Feldin da odgledaju ovo finale dvanajs puta in a rou.
                      ...sa sve reklamama i tajm autima i još da im izbace one nišli'ke iz snimka.
                      dangubi oduzeti mobilni na nedelju do dvije.
                      pero mož da skokne do RS da osveži tetovaže...da ne sedi fraj.

                      Alimpije brate mili...prst na čelo.
                      Igrače koji su najzad pokazali napredak, podigli svoj nivo u zadnja dva meseca i iz drugog plana preuzeli brdo odgovornosti od strakelja koji su nas spašavali prvi deo sezone, ladio si tri četvrtine na klupi...a uprego si Bjelicu, Feldina i Roča i onda kada smo prišli na tri ...opet ulaze Feldin i Bjelica...ebo ih ti.

                      Comment


                      • Ja opet ponavlja. Mi nismo napredovali ni centimetar od pocetka sezone.
                        Da smo se juce skupili bolju odbranu bi odigrali. Canak veceras pokazao kako se brani pik.
                        Nas nadrkanko na klupi pomislio da je nedodirljiv. Silji qrac na Dobricu, Jankovicu dok mu Antic izigrava Rej Alena, Feldin privatizuje loptu.
                        Koliko veceras treba da se pokupi i ode.
                        Nas tim lici na grupu placenika koje bi uvo za tim.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Eh, da je sreće, pa da je Alimpije dreknuo na sudije, kao što ne ume, pa da ga isključe, i onda Topić preuzme ekipu i to je to.
                          jebiga, nisu mu dali povoda za to...

                          Comment


                          • Nebitan trofej, bićemo pravi kad se bude igralo za pravi trofej.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma kup je nebitan za CZ ali je bitan bio za Alimpijevica...to je ono..on se trebao boriti za svoj prvi trofej...a on ..ono igraci ga gledaju bzvze..ni ne slusaju itd...

                              ABA mi smo i dalje favoriti ali pricam vam svo vreme sto MI RIZIKUJEMO , ZASTO...doniraj i dominiraj..itd..jbga..mi smo EL tim..to se tako ne radi...

                              Mormao da se ponasmao kao sampioni a ne da brojimo recke na svaku pobedu u EL..mi smo ljudi zadnje dve godine 8 i 9 tim u evropi zadnje dve godine...MORAMO SHVATITI DA SMO KLUB TOP U EVROPI...kad izadjemo iz opanaka u patike bicemo klub..itd..
                              Bogami, bitan i za klub a pogotovu za Alimpijevića. Pobednički mentalitet gradi se odnosom prema dresu, pobedama i trofejima.

                              Originally posted by Storm View Post
                              Ljudi, nije stvar u tome da trener koji nema iskustvo izgubi meč, da pogreši, da ga pojede trema, pritisak, ali je problem kad taj trener koji nema iskustvo pusti muda na štetu kluba, šilji kurac na Dobriću, a nema petlju da povisi glas na Bjelicu, Antića, Feldina... To je bezobrazluk i tu opravdanja nema.
                              Tek ovo je svinjarija kosmičkih razmera. Feldain je bio ubedljivo najgori igrač na terenu, koji je igrao skoro čitav meč protiv živog Dobrića.

                              Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Sad je gotova tekma, pa cu lepo mirno par stvari.

                              - Cestitke Partizanu jer su zasluzili sve. Njihova tekma se igrala od pocetka do kraja. Dobili su daleko talentovaniju ekipu od sebe. Ovo treba da im bude jedan od drazih trofeja.

                              - Ceo pristup kup takmicenju je bio potpuni kurac. Znas da ces prangijati 3 tekme u 4 dana i moras da znas kako dise ekipa i ko je u formi. Rochestie je u kanalu duze vremena, kao i Bjelica. Feldeine kad je sjebo zglob, ispao takodje. Pera zadnji trening odradio prosle godine. Ne igraju imena, nego ljudi od krvi i mesa. Ako ne znas kako ti stoji ekipa, nisi za bolje. Strucni stab sedi 1.

                              - Kod nas su kosarku u zadnja dva meseca igrali Lessort, Ennis, Danguba, Dobric, Jankela, Davidovac i donekle Omic. Ti ljudi su morali zajedno da iznesu kup. Nije im data sansa. Necu price o umoru da cujem. Pauza u EL. Imamo najduzu klupu. Strucni stab sedi 1. Namerno ne kazem trener, jer tu je ekipa ljudi.

                              - Konceptualno, takticki nismo mrdnuli od turnira na Kritu. Necu pedeseti put da pisem isto sta ne valja u igri. Promasaj smo u odbrani totalni, a u napadu osim 5-Out ne postoji nista. Za sutere nema akcije i motiona. Reket se i ne napada vise. To nama ne treba ocigledno. Da digli smo formu u odnosu na turnir na Kritu ali kosarkaski nismo nista novo pokazali.

                              - Nisam neko ko tera trenere lako. Zato cu samo reci Alimpijevic prvi zuti karton. Drugi zuti je ABA ili KLS. I to je to.

                              - Za kraj. Leto bez obzira na ostale rezultate do kraja sezone mora doneti promene. Roch - Bjelica - Pero out. Plej koji igra na obe strane terena, zna da kontrolise tekmu. Ne mora da bude po kvalitetu vrh, ako ima upside i na vise je godina. Kombo krilo SF/PF da pegla tranziciju i prekine trpanje koje trpimo od Bjelice.

                              - Do tada Roch - Ennis pola-pola vreme. Danga - Davidovac, Feldeine - Dobric isto. Lazicu dati 10 minuta, i nekad vise kada ga krene defanzivno. Jankovic na 25 minuta - Bjelica na 15. Lessort i Omic isto.

                              - Dovesti starijeg asistenta da modifikuje napad. Takodje i za odbranu isto.

                              To je to. Ostalo sve vodi u dodatni kanal.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                              Sjajna analiza.

                              Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Jedino je poraz od Cibone 2014 na F4 u Kombank areni, koja je imala 2.5 igrača
                              veća bruka od ovog poraza.
                              Nije, jer se tada promašivalo, ali se i ginulo za svaku loptu, za razliku od večeras.

                              Nije ovo sramota zbog poraza već zbog pristupa.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Moramo da ga oteramo jos veceras, kasno ce biti posle, ovako bi imali bar malo vrenena da se skupimo za najbitnije utakmice

                                Comment

                                Working...
                                X