Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znali smo da ova sezona ce biti teska, vec kod prvog trofeja smo to i osetili. Nije samo poraz nego i poruka ostalim ABA ligasima da nismo kao prethodne 2 sezone nedodirljivi, namirisana je krv...Nasa igra cele sezone je uzas, samo kada imamo bolesne suterske dane to malo zamaskira. Odbrana je rupa, alibi igraci. Losa selekcija, zajebancija sa playem a posebno zajebancija sa trenerom amaterom mogu nam vrlo lako za 40ak dana doci glave, a videli smo na primeru komsija sta znaci kada se ode stepenik nize i ne igra EL...Sada moramo da se skupimo, da ako vev nije moguce da promenimo trenera da bar mu neko objasni da odmara nosioce kroz EL i da nam se cela sezona svede na Play off ABA lige.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ma i mi seremo, pa pobedili su Real, Barsu...
      Da namolimo Radonju da se vrati a Alimpije nazad u FMP da se kali. Ima covek potencijal al nije jos za ovaj nivo.

      Comment


      • Samo cu reci ovo je bruka i sramota trenera ako se taj covek moze tako nazvati trebalo je oterati na poluvremenu sve i da smo osvojili trofej.
        ALIMPIJE ODLAZI MOLIM TEKO BOGA!!!

        Comment


        • Originally posted by Drakarys View Post
          Je l nam je i ovaj samar trebao?
          Da, trebao je ovaj šamar da bi Čović shvatio da ovo što sebe zove trenerom nije ni T od trenera, Čanak je obrisao parket sa njim.
          Last edited by nebitan; 18-02-18, 22:13.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Alimpijevic > Kari

            Rocesti> Goss...

            Poklopite se strucnjaci sad...

            Jebi ga...

            Ne postaje se trener preko noći. Sve u životu ima svoj tok pa i to. Dečku je data skupocena igračka pa nije ni čudo što ju je razlupao.

            Takođe, obila nam se o glavu sprdačina sa bivšim igračem Antićem, Bjelicom i Ročestijem kao nosiocima, jer ne postoji način da se ne obije. Iz dana u dan oni su sve stariji i istrošeniji, i sve više i više vremena je potrebno za regeneraciju, a ritam je sve teži i teži.

            Tu je naravno i manjak talenta, osećaja i razumevanja igre kod trenera, jer npr, teško da postji neko ko prati košarku više od dva meseca, a da ne bi večeras zaključio da je Feldain potpuno beskoristan na terenu. Usput, tu je sasvim solidna zamena (Dobrić), sa više no dobrom fomom, ali... tu se vraćamo na početak rečenice.



            I na kraju, da ponovim reči jednog velikana - napad dobija utakmice, odbrana osvaja trofeje.
            Last edited by Laki21; 18-02-18, 22:13.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Eto Sito Alonso je slobodan

              Comment


              • Čovićev poklon Partizanu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bruka majko moja mila. Kakva sramota. Osjećam se tako jadno. Gdje su danas Ročesti i Feldin, naši glavni stranci? Šta je sa Antićem? Doveli smo ga samo za plej-of ABA lige? Antić, Lesor i Omić nisu ništa mogli protiv Đoke Šalića i Gagića, bruka! Nikad mi nećemo biti napaljeni kao Partizan, nikad! Partizan da ima igrače kao mi, a da mi imamo njihove igrače, dobili bi nas 30 razlike, potpisujem! Kakav pristup meču, Alimpijeviću, sram da te bude! Uvijek branim i njega i igrače, ali večeras mi je pukao film. Ova sezona je od sjaja do očaja, u Evroligi skromno, u kupu očajni, u ABA ligi porazi od direktnih rivala. Ne promjeni li se nešto, veoma lako možemo ostati i bez ABA lige. Kad nas je Partizan mogao dobiti, može i Budućnost. Ročesti i Feldin su mi pali u očima zbog ovog večeras, zaista.

                  Comment


                  • Prvo je bilo ocajno, drugo korektno, izgubio je i Olimpijakos od Aeka pa nije smak sveta.

                    Comment


                    • Ispizdeo sam kao nikad ove sezone, alimpije me totalno izludeo vođenjem utakmice i izmenama.
                      Ali nije sve tako crno. Osvojićemo aba i to je to. Samar u pravo vreme, bolje da je stigao od borca ali jbga. Ceo turnir sramota velika.

                      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                      Nebrušeni mozak

                      Comment


                      • igrači zaslužili da se peške vrate iz Niša.

                        čović i alimpijević Dokazali da su Debili.

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          Prvo je bilo ocajno, drugo korektno, izgubio je i Olimpijakos od Aeka pa nije smak sveta.
                          Nije izašao s terena.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Randy Marsh View Post
                            Ispizdeo sam kao nikad ove sezone, alimpije me totalno izludeo vođenjem utakmice i izmenama.
                            Ali nije sve tako crno. Osvojićemo aba i to je to. Samar u pravo vreme, bolje da je stigao od borca ali jbga. Ceo turnir sramota velika.

                            Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                            Ko to sme da garantuje posle izdanja na ovom turniru?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Nije stvar u porazu nego u nasoj igri koje nema ni u odbrani ni u napadu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ko to sme da garantuje posle izdanja na ovom turniru?
                                Ja [emoji6]

                                Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                                Nebrušeni mozak

                                Comment

                                Working...
                                X