Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maya Berovic je juce radila duplu smenu izgleda. Lessort i Feldeine sabili

    Comment


    • Štata što ih ne ugazismo do kraja.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Štata što ih ne ugazismo do kraja.
        Nije sporcki ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Ludilo, nisam gledao celu tekmu, imao sam posla ali sam ocekivao ovako nesto..Ne bas 30+ ali pobedu double digit sigurno.

          Svaka cast mom mezimcu iz Fuelenbrade Feldinu, on je resio mec kod 38-29 tu sam se i ukljucio...

          Zao mi je sto nisam video bravure meni omiljenog igraca Lesorta ali zakucavanje na kraju mi je trebalo

          Pisao sam danas da je ispiti za sve, klub, igrace i trenera i svi su polozili.

          Cekamo Cedevita Buducnost i ako dobije Cedevita mislim da cemo biti prvi. Nas raspored je poprilicno lak i tu iznenadjenja nece biti dok Buducnost u 4 kola, moze jednom da se oklizne posle Cedevite. Sve u svemu zacin C.

          Konacno odbrana na zavidnom nivou i podsecanje na mec sa Zalgirisom, voleo bih da se to desava cesce..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne znam čemu ovo glupavo skandiranje ove debilne pesme sa lomljenjem ruku i ramena. Cedevita je gospodski klub.

            Comment


            • Prve tri četvrtine je bio horor za Cedu, bili su totalno pogubljeni i onda smo kao po komandi u 4/4 stali, jbg ne treba ponižavati protivnika, sport je to nije ulica i prodavanje cigle.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Maya Berovic je juce radila duplu smenu izgleda. Lessort i Feldeine sabili
                Pa kad si dao bratu katalog, mora da se snalaze
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Ne znam čemu ovo glupavo skandiranje ove debilne pesme sa lomljenjem ruku i ramena. Cedevita je gospodski klub.
                  Apsolutno mi se povraća na tu "genijalnost" navijača i pazi sada "Slomiti ruke i tvoja ramena"(ili tako nekako) baš je bedno.
                  Znam da su tokom utakmice pevali tu pesmicu (mala grupica) ali izgleda da je na kraju utakmice priličan broj pevao.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Rutinski [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Apsolutno mi se povraća na tu "genijalnost" navijača i pazi sada "Slomiti ruke i tvoja ramena"(ili tako nekako) baš je bedno.
                      Znam da su tokom utakmice pevali tu pesmicu (mala grupica) ali izgleda da je na kraju utakmice priličan broj pevao.
                      I meni. Pesma je odvratna.

                      Comment


                      • Definitivno je forum zanimljiviji posle poraza

                        Comment


                        • Uh,predivno vece u pioniru,malo smo ih prerano unistili pa je bilo dosadno drugo poluvreme...feldin il da 7-8p il 30 nema sredine

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Prve tri četvrtine je bio horor za Cedu, bili su totalno pogubljeni i onda smo kao po komandi u 4/4 stali, jbg ne treba ponižavati protivnika, sport je to nije ulica i prodavanje cigle.
                            Tu smo isti kao i u epohi Radonjica. I don't like it.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Apsolutno mi se povraća na tu "genijalnost" navijača i pazi sada "Slomiti ruke i tvoja ramena"(ili tako nekako) baš je bedno.
                              Znam da su tokom utakmice pevali tu pesmicu (mala grupica) ali izgleda da je na kraju utakmice priličan broj pevao.
                              I to se ponavlja. I don't like it, too.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Definitivno je forum zanimljiviji posle poraza
                                I to je ostalo isto kao i za vreme epohe Radonjica... OK, I like that...

                                Comment

                                Working...
                                X