Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    ,,Trci i pucaj,,
    Sta konkretno nije istina?
    Idi pogledaj svih 39 utakmica koje smo odigrali ove sezone pa se vrati da diskutujemo. Još jednom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Enis je momak koji je u celoj karijevi odigrao mozda 7 ozbiljnjih meceva i to sve u Zvezdi.
      Ove njegove igre su za mene fenomenalne. Uz pravilan rad moze da bude brutalan igrac.
      Alimpijevic sa ovim forsiranjem. kosarke nema sta da trazi.
      Preslikana kosarka Mutinog Partizana.
      Ne pričaj gluposti molim te. Veze nema ovo s Mutinom košarkom.

      Comment


      • Milo Bjelica na poslednje 3 utakmice
        Ukupno minuta 71minut
        Ukupno skokova 4

        Comment


        • Napad smo odbranili samo kad su oni promasili cistu loptu, pod uslovom da nisu i tad uzeli off skok. Koncentracija 0. Bjelice mi je stvarno zao, onakve igre su ispod svakog nivoa za njegov CV.

          Comment


          • Milko Bjelica je bivsi kosarkas. On sada moze da igra samo na svezinu, kao sto je i igrao u prvih par nedelja sezone.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Ne pričaj gluposti molim te. Veze nema ovo s Mutinom košarkom.
              Odbrani se ne poklanja paznja. Sve se svodi na napad.
              Odbrambeno nismo napredovali kroz sezonu.
              Primamo preko 80 poena???????
              ,,Trci i pucaj,,

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Milko Bjelica je bivsi kosarkas. On sada moze da igra samo na svezinu, kao sto je i igrao u prvih par nedelja sezone.

                Apsolutno.
                Last edited by Laki21; 02-02-18, 22:04.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Apsolutno.
                  netačno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by ivica14 View Post
                    Da dodam za jankovica, ono sto je odigrao danas je po mom skromnom misljenju fenomenalno!Dve banane sengeliji plus jedna dobra odbrana...Realno sengelija je u top 3 cetvorke u el, a jankovic se nosio itekako sa njim, za razliku od bjelice koji ne zna gde je decko.I treba da se razvije transparent: je l te nije sramota bjelice?Da se vratim na Jankovica, iskljucenje? opravdano nema sta, al ne mogu da mu zamerim jer se jos uvek privikava na ovaj stil kosarke.U americi je ovo sto je on danas uradio 2 normalna faula.Ali ima zelju volju,zato ce on biti top kada je najpotrebnije.Vec se sad dosta vidi napredak uodnosu kada je dosao...
                    Dve Šengeliji a ukupno 4 banane, i kod druge namerne je Lesor kasnio u vraćanju...mnogo je bilo gluposti.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Odbrani se ne poklanja paznja. Sve se svodi na napad.
                      Odbrambeno nismo napredovali kroz sezonu.
                      Primamo preko 80 poena???????
                      ,,Trci i pucaj,,
                      Igrali smo mi dobro odbranu, protiv Olimpijakosa 3/4 odlično, samo je ta treća bila problem. Protiv Partizana kada smo dodali gas, smo ih odbranom pobedili, napad je došao na to.

                      Danas smo bili umorni i logično je da ekipa koja ipak nije toliko dobra u odbrani i konstantna da pod umorom odigra veoma loše odbranu.

                      Sada su bitne utakmice kod kuće zbog finansijske koristi, kup i ABA liga. Verujem da ćemo igrati bolje nego danas.

                      Comment


                      • Kako se pomesaju osecanja i pomislis, ma nije ovo lose kad pogledas tim baskonije i vidis jedinog "spanca" onog crnca visokog,a onda shvatis koja smo mi "beda" i mozes da se nadas da sutra VBA ili Kristal Palas mogu da osvoje EL.
                        Bamberg i pao igraju i u jednom trenutku na parketu niti grka niti nemaca, bez Zisisa koji igra za nemce.
                        Last edited by L a z a r; 02-02-18, 22:11.

                        Comment


                        • ^^^^Odnosi se na Bjelicu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Od sjaja do očaja, to smo mi ove sezone. Jako je teško u vezi naše igre predvidjeti šta će biti. Danas odigraju fenomenalno, na nivou ekipe dostojne fajnal fora Evrolige, a onda za 7 dana izgledaju kao prosječna Evrokup ekipa, i tako skoro cijele sezone. Ono što raduje jeste fenomenalni Enis. Davidovac i Dangubić dobri, Omić će biti odličan.
                            Evidentno je da je Ročesti u padu, njega kad ne ide šut, u velikom smo problemu, jer zna se da je defanzivno baš loš, te ekipi onda nema čime da pomogne. Što se tiče Bjelice, hvala mu, ali samo da prođe ova sezona i da mu napokon leđa vidim, ovo što on pokazuje je dno dna! Večeras smo bacanja šutirali 13/13, trojke 11/23 (47.8 %), a za dva 51.4 %. Pored takvog odličnog šuta mi smo utakmicu izgubili 19 razlike! Odbrana kriminalna, 103 poena primiti je nedopustivo. 4 tehničke greške, prolazili su nas kako su htjeli. Kao da smo na ovaj meč došli samo eto reda radi, samo da se odigra i da se bježi kući. Nezainteresovani! Poslije Milana mi na gostovanja idemo uglavnom rekreativno, to ne razumijem nikako, ali ajd. Ne nerviram se pretjerano, jer mi zaista ove sezone ne zaslužujemo plej-of Evrolige i nemamo za čim da žalimo. Krivo mi je samo što nikako da budemo kompletni, zaista nedostaju Pero i Feldin. Ne znam koliko ova ekipa zaista može u kompletnom sastavu. Ne želim da sezona završi a da ne vidim koliki nam je limit. Samo da završi sve ovo više, pa da napokon u vezi Evrolige slušam o nekim ambicijama našeg kluba, u protivnom šta ćemo u Evroligi? Idemo uzeti ABA ligu da bi igrali Evroligu, a onda te ta Evroliga ne zanima. Bože zdravlja, tripleta će se uzeti, a onda u oktobru želim da čujem od našeg trenera da je cilj plej-of Evrolige. Da se ide ka tom cilju, da se grize u svakom meču, pa bude šta bude. U protivnom, navijači će se samo bezveze ložiti.
                            Last edited by mikara92; 02-02-18, 22:30.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              ^^^^Odnosi se na Bjelicu.
                              Ok, mislio sam da si se nadovezao na L.K.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Tesko je biti pametan u ovoj sezoni ali glupo je pricati da se kod trenera vidi rukopis neki. Ipak mi tankujemo to je bar jasno i to mi se gadilo i pre, gadi mi se i sad...a gadi se publici koja to nece da gleda...Ne mozes odmarati igrace u EL, uigravati tim za ABA ligu koju niko ziv nece da gleda ni u 1/2 kamoli kroz sezonu. JOS IGRAS PROTIV MUTIRANOG MLADJEG BRATA...hahahamislim strasno...

                                Bjelica nije bivsi ali se preteruje sa njegovim igrama, ima on uticaj i te kako, ne ide ga ali on je takav...raubovan je do zla boga i nije imao odmora..kao neki itd..

                                Mislim mi smo trenutno u EL izlog, ko hoce da kupi nek da neku cifru i nosi...nema tog igraca za kojeg se moze sto posto reci da ce tu biti sledece sezone ( da koristimo ovaj izraz i za druge svrhe )

                                Opet tim je prejak, to je jasno za ABA ligu ali se slazem da se igra trci i pucaj, nema akcija nikakvih...kakve danas setove nam je pokazala Vitorija to je za udzbenike kao na treningu...Mi nista, rokaj Enise i sta Bog da...igramo na suv kvalitet od pocetka i na inidivudalne ucinke...

                                Ne treba strpeti,posto nam je jedini zadatak ABA liga, kup i kls ne racunam tu bi i bez 5 startera uzeli...Jasno da je veliki pritisak ali jbte kome nije...EL moras igrati 100% eno PAO izgubio 20 razike ali su se tukli izgarali itd..sta znam..kao na pocetku sezone..cekajte 1/2 da vidite takmicarski mec...ovo ostalo je ono cirkus..eventualno u Podgorici je bio mec pod pritiskom i to je to...ostalo promaja..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X