Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Taj, pa njemu je lakše izvaditi oko nego dinar iz džepa
    nego, brat počeo da praši trojke ...
    I to brate forma kod trica kao Judd Buechler u najboljim danima.

    https://twitter.com/twitter/statuses/949781160183386113

    Comment


    • Da li znate kakav skor imamo kada nam Perez Perez sudi? 1-12! 6 puta nam svirao protiv turskih klubova, svih 6 poraza!
      Last edited by mikara92; 11-01-18, 21:36.

      Comment


      • Jedino da mmajstora posaljemo charterom u Istanbul, i da u torbi prosvercuje Magiju Pionira. Nema druge...

        Comment


        • Originally posted by mikara92 View Post
          Da li znate kakav skor imamo kada nam Perez Perez sudi? 1-12! 6 puta nam svirao protiv turskih klubova, svih 6 poraza!
          Znači, vreme je za drugu pobedu
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Samo videti koje njuske su u fudbalu i da ti se zgadi zivot....Kosarka tu i tamo se bori tj nema tih para za ispumpavanje pa ih nema toliko...

            Neverovatno, svi smo ocekivali nesto veliko ove sezone ali dobili smo onu stvari i svi su se u startu pomirili sa tim, najvise zato sto je fk imao uspesnu sezonu itd...

            Jednostavno smo prevarani, priznali mi to ili ne, jednostavno je tako..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A ne gadi ti se zivot od covica? Lik je veci krimos od terze i svih komplet u fk...vi i dalje zivite u zabludi kako je covic oterao baticu jer ne voli vucica,jok...oterao ga je jer je ovaj hteo klub da preuzme,a bilo mu je lepo kada je lova ulazila u klub i kada su se otpisivali dugovi? Tada mu nije smetao batica...ja volim fk i kk podjednako,bole me patka ko god da je tu,dal krimosi neki,dal savio,kadu,obrad tomic,bakic,strahinja milosevic itd...Zvezda je Zvezda,klub je klub,ima da dodje jos koji terza,covic i da zapale al klub ostaje tu gde je,a ja navijam za klub,a ne za terzu i cokija

              Comment


              • Sad kontam de je to pojacanje i sto ga nema[emoji3]

                Comment


                • @ MannyCalavera
                  Znaš li možda koliko je obeštećenje za igrače razvojne lige sa dvosmernim (two-way) i običnim ugovorima, nigde to da pronađem.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    A ne gadi ti se zivot od covica? Lik je veci krimos od terze i svih komplet u fk...vi i dalje zivite u zabludi kako je covic oterao baticu jer ne voli vucica,jok...oterao ga je jer je ovaj hteo klub da preuzme,a bilo mu je lepo kada je lova ulazila u klub i kada su se otpisivali dugovi? Tada mu nije smetao batica...ja volim fk i kk podjednako,bole me patka ko god da je tu,dal krimosi neki,dal savio,kadu,obrad tomic,bakic,strahinja milosevic itd...Zvezda je Zvezda,klub je klub,ima da dodje jos koji terza,covic i da zapale al klub ostaje tu gde je,a ja navijam za klub,a ne za terzu i cokija
                    Za mene je jos vece razocarenje sto se nasa legenda, Radonja slizao s njima i sa baticom redovno ispija kafe po kaficima, a isti taj batica ga je terao iz zvezde posle Cibone i hteo da ga zameni Maljkovicem...

                    Laza Kacanski: znam da ti se ovo nece svideti, ali tako je...

                    Comment


                    • Čović je stvarno debilčina. Dođeš u situaciju da te ECA kazni zbog neispunjavanja finansijskih obaveza, jebeno neverovatno. Epilog svega, moraš da platiš tih 15k€ i naravno sve te obaveze.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Za mene je jos vece razocarenje sto se nasa legenda, Radonja slizao s njima i sa baticom redovno ispija kafe po kaficima, a isti taj batica ga je terao iz zvezde posle Cibone i hteo da ga zameni Maljkovicem...

                        Laza Kacanski: znam da ti se ovo nece svideti, ali tako je...
                        Радоња никада није био политички независан ако се могу тако изразити. Што ми је ок с тренерске стране, не би он дошао до Будућности и био толико дуго тренер да није имао такве политичке везе.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Радоња никада није био политички независан ако се могу тако изразити. Што ми је ок с тренерске стране, не би он дошао до Будућности и био толико дуго тренер да није имао такве политичке везе.
                          Pa dobro, svaki covek ima to pravo, ali posle Cibone i svega onoga ovo, meni licno nije ok.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Čović je stvarno debilčina. Dođeš u situaciju da te ECA kazni zbog neispunjavanja finansijskih obaveza, jebeno neverovatno. Epilog svega, moraš da platiš tih 15k€ i naravno sve te obaveze.
                            Verovatno se kasnilo sa prihodima tj kasnije su pare od prodaje igraca stigle itd pa smo kasnili sa placanjem dugova,ali smo sve to isplatili i jbg sad moramo tih 15k cisto reda radi...kao kada dobijes keca,pa popravis na 4 al ti cale ipak zalepi samar i kaze e vidis da se moze kad se hoce

                            Comment


                            • Da, u pravu si.
                              Mi smo recimo za Kalinu poslednju ratu dobili u decembru ove godine, iako je tu ratu placao bogati Fener.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Za mene je jos vece razocarenje sto se nasa legenda, Radonja slizao s njima i sa baticom redovno ispija kafe po kaficima, a isti taj batica ga je terao iz zvezde posle Cibone i hteo da ga zameni Maljkovicem...

                                Laza Kacanski: znam da ti se ovo nece svideti, ali tako je...
                                A ko nije terao DR posle Cibone. I ja sam[emoji3]
                                Ne znam sa kim se slizao ali sam znam da je sujeta sjebala jednu lepu pricu i napad Zvezde na F4 Evrolige.
                                Elem ja zivim u zgradi pored DR i 2 puta smo pili kafu nisam video baticu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                                Najbolja je kafa na Vracaru

                                Comment

                                Working...
                                X