Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikara92 View Post
    Perez Perez sudi meč Zvezda-Efes, a tu je i onaj Izraelac Balak. Da smo birali ne bi izabrali veće lopove da nam sude. Gade mi se života mi ti mečevi sa turskim klubovima. Bolje i da 7 španskih klubova igra Evroligu, nego 3 turska.
    Opet Dupli protiv EFES u Istanbulu... Pre dve godine je sudio kad nas je Saric zadnjim sutem pobedio i kada nisu na Zirbesu odsudili faul u zadnjoj sekundi. Mogao je da nas zaobidje, ali ko zna. Mozda jednom pobedimo sa njim. I sa Balakom imamo negativan bilans...
    Last edited by drakon1; 11-01-18, 19:20.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Na utakmicama Kubanja ide odlična muzika, na primer Mike Shinodin remix Enjoy the silence, a i u nemačkim dvoranama isto bez greške DJ-evi rade svoj posao, ovo im piči redovno

      Ja na nasim utakmicama kuci ove sezone nisam nijednom cuo "Kosovo" sa cheersleadersicama. To je bilo uvek super i uvek smo pobedjivali...ok, skoro uvek.

      Comment


      • Ukradeno sa drugog foruma...

        http://www.eurohoops.net/en/euroleag...crvena-zvezda/

        Comment


        • Bitno da je Ben placen pola miliona evra, a KK prekraja kraj sa krajem.

          Comment


          • U fudbalu je pola miliona malo,obzirom da neki igrace placaju i po 100+ miliona
            Ajde sad da ja kazem eee neki radicevic ima 150.000evra,a vaterpolo klib ili rukometni klub prekraja kraj sa krajem
            Uzgred keselj i radicevic imaju zajedno blizu 300k platu,a nikakve koristi od njih

            Comment


            • Gde je "transparentna" uprava da ovo objavi jos na pocetku EL sezone da su usli u probleme za finansijski fair play, i da nismo mogli da dovodimo igrace do pre mesec dana.

              Posle puni Pionir, evo slobodan ulaz.

              Comment


              • Za nas fudbal je sve mnogo. Ionako necemo nikad nista uraditi, a kad bi se pola tog novca preusmerilo na KK F4 bi bila realnost. Fudbal u Srbiji je rupa bez dna.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Bitno da je Ben placen pola miliona evra, a KK prekraja kraj sa krajem.
                  Bravo majstore.
                  Tema je KK, ali konacno neko da se dotakne i fudbalske sekcije sportskog drustva.
                  Ja navijam za zvezdu, generalno, ali od kada je doslo ono djubre Terzic, bukvalno mi je sve jedno, odnosno, zabole me za FK dok to govno vedri i oblaci i pickoustom se uvlaci u dupe.
                  Naime, reci cu nesto sto upuceni forumasi mogu da potvrde.
                  KK treba dobijati odredjeni procenat od gasproma, takav je bio dogovor(cini mi se da je suma oko 300-400k), medjutim, to nije stavljeno na papir vec je dato ''na rec''.
                  S obzirom da smo oterali batu iz kluba, a jasno je u cijoj je Terzoni bulji, od tih para nema nista.
                  Njegova izjava da sa Covicem ne mora da ramenjuje neznosti sve govori, cak vise, on Covica ne moze da smisli...
                  Ne mogu se tacno setiti koju smo tekmu u EL igrali, ali uglavnom su pre te tekme pustene karte za fudbalski mec sa CSKA koji se igra u februaru, a to je dovelo do upitnosti punog pionira.
                  Upuceni neka potvrde ako se meni ne veruje, nemojmo biti naivni da je to uradjeno bez razloga.
                  Tako da, stavicu ovde tacku na FK na KK topiku i uz zelje da govno sa interpola zaglavi dozivotnu.

                  Comment


                  • Mislim da je FK CZ ove sezone zaradila već preko 5 mil. €
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Za ovaj Brose nikad u životu više ne bih navijao! Gledam njihov meč u Tel Avivu, navijam zbog Zvezde, vode 8 razlike 5 minuta do kraja i opet izgubiše na kraju 2 razlike. Nisu stigli napraviti faul 15 sekundi do kraja! Prava gubitnička ekipa! Kad god nam treba njihova pobjeda, uvijek većim dijelom meča vode, misliš dobijaju sigurno i na kraju izgube na 1 loptu! Krivo mi, jer ovaj Makabi je prosječna ekipa.
                      Last edited by mikara92; 11-01-18, 21:04.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Mislim da je FK CZ ove sezone zaradila već preko 5 mil. €
                        na jednom igracu. A kad se stavi na gomilu sa svim godisnjim troskovima, pa jos doda akumulirani dug od ko zna koliko desetina miliona evra, uh.

                        Comment


                        • Jordi nas kaznio 15k zato što nemamo lovudžu, pa go se ne skida ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Jordi nas kaznio 15k zato što nemamo lovudžu, pa go se ne skida ...
                            Platice mu Sasa Popovic kad uvali nesto sa rostera bratu Djamilu

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              na jednom igracu. A kad se stavi na gomilu sa svim godisnjim troskovima, pa jos doda akumulirani dug od ko zna koliko desetina miliona evra, uh.
                              Ne na igraču nego od UEFA, od ostvarenih rezultata, prolaz u grupnu fazu donosi 2,6 miliona €, pre toga u kvalifikacijama je uzeto 675k€, za svaku pobedu u grupnoj fazi ide 360k€ za remi 120k€, za prvoplasiranog i drugoplasiranog idu bonusi... neuporedive su cifre u fudbalu i u svim ostalim sportovima zajedno, a ne pojedinačno. Od igrača tek treba da se prihoduje.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Platice mu Sasa Popovic kad uvali nesto sa rostera bratu Djamilu
                                Taj, pa njemu je lakše izvaditi oko nego dinar iz džepa
                                nego, brat počeo da praši trojke ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X