Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo Enis ima godina kao i Volters ...Covek je imao prosecnu karijeru pre, u rangu nege Tartone u A2 ligi pa onda Skavolini, ali menadzer je menadzer u svetu kosarke...

    Nisam balavio na Enisa i ne stavljaj mi reci u usta, stvarno neverovatno.. Ja sad mogu reci da balavis i sanjas Covica a to moze da bude tacno a i ne mora a niko nikad saznati nece...

    Mi imamo pet stranaca sad, ako hoces bas tako kao sto ti gledas onda smo prosle imali dva samo...Posto ako neko zivi u zemlji pored tebe ne znaci da nije stranac kao onaj sto zivi na hiljadu kilometara...

    Trece nisi rekao koliko kosta budzet za proslu godinu, kulturno si nestao prosli put kad sam te pitao i da kazes tu razliku. Nisi tad odgovorio a neces ni sad
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • 8-og i 14-og januara igramo najznačajnije utakmice do plejofa ABA lige pa ćemo videti kako će nam igra izgledati.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Malo zaboravljate da je Jovica menjao Dzenkins, a da je Volters znao da ima i jednocifrene minutaze sa sve Jovicem u Minhenu na terapijama.

        Comment


        • Ma nije Volters ni igrao...Preruseni Vasa Micic to bio..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ma nije Volters ni igrao...Preruseni Vasa Micic to bio..
            Igrao, nekih 16-17 minuta u proseku dok je Jovic bolovao.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Prvo Enis ima godina kao i Volters ...Covek je imao prosecnu karijeru pre, u rangu nege Tartone u A2 ligi pa onda Skavolini, ali menadzer je menadzer u svetu kosarke...

              Nisam balavio na Enisa i ne stavljaj mi reci u usta, stvarno neverovatno.. Ja sad mogu reci da balavis i sanjas Covica a to moze da bude tacno a i ne mora a niko nikad saznati nece...

              Mi imamo pet stranaca sad, ako hoces bas tako kao sto ti gledas onda smo prosle imali dva samo...Posto ako neko zivi u zemlji pored tebe ne znaci da nije stranac kao onaj sto zivi na hiljadu kilometara...

              Trece nisi rekao koliko kosta budzet za proslu godinu, kulturno si nestao prosli put kad sam te pitao i da kazes tu razliku. Nisi tad odgovorio a neces ni sad

              Na zalost, imam takav posao da ne mogu biti online na ovom forumu uvek tj 24/7 pa da mogu uvek odmah i u sekundi da dam repliku. Evo i sada odgovoram posle duzeg vremena jer gle cuda postoji i neki realan zivot van ovog virtuelnog slozices se.

              A taj realan zivot kaze sledece da su budzeti za plate za sezonu 2015/16 i 2016/17 bili oko 3.2 miliona,

              Budzet za plate za ovogodisnji roster, tj plate za sadasnjim tim je oko 2.5 miliona (+/- oko 100.000).

              Takodje strucni stab ovosezonski u odnosu na strucni stab proslih sezona je blizu 200 k jeftiniji.

              Pero Antic i Milko Bjelica nisu stranci a ti vodi ih kao eskime ako ti je lakse.

              Comment


              • Milko nije stranac ali Antic jeste...Sta je on srbin?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Milko nije stranac ali Antic jeste...Sta je on srbin?
                  Obojica su sa ex-yu prostora,mislim da se zato ne vode kao stranci...

                  Comment


                  • Dobro Sarac, uvek malo nivelises tamo gde ti odgovara ali ako je tako onda je pitanje za upravu gde su pare...sto nije veci budzet itd...NJihov odgovor je drzava nam neda...i tu bih zavrsio diskusiju
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Obojica su sa ex-yu prostora,mislim da se zato ne vode kao stranci...
                      Milkoje rodjeni beogradjanin...Antic je rodjen u Skoplje i tako se izjasnjava..znam da ima i bugarski pasos ali za srpski ne znam...Totalno je i nebitno posto je lik makedonac...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ako si privatnik, neces sponzorisati sportski klub ukoliko ti reklama nece donositi zaradu. Posto privatnik ne moze da parira(ne moze ponuditi toliko novca) JP odnosno ne moze biti generalni sponzor, onda se odlucuju za manja sponzorstva. Tako da upravi ostaje da generise pare kroz sezonske, pune arene, prodaju dresova... Sve to ne moze biti neki ogroman prihod obzirom da je prosjecna plata sigurno manja od 300eura! Tome dodajte probleme u isplati drzavnih sponzora, LE fkluba itd. Bilo je gresaka u radu, moglo je i bolje u selekciji igraca ali ova uprava zna da radi, dokazano zna! Potrebno je malo strpljenja, normalno je da nam skripi pa mi smo sirotinja u EL okvirima. Ovo prikazano do sad je mnogo bolje od onog sto sam ja ocekivao a moze jos bolje, ima prostora.

                        Poenta: sve dok si udruzenje gradjana i dok je partokratija i jedan odlucuje, stanje ce biti ovakvo.
                        Last edited by Victor BG; 27-12-17, 00:41.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Milkoje rodjeni beogradjanin...Antic je rodjen u Skoplje i tako se izjasnjava..znam da ima i bugarski pasos ali za srpski ne znam...Totalno je i nebitno posto je lik makedonac...
                          Antić može da ima i naš srpski pasoš ako želi pošto Srbija i Makedonija to ne zabranjuju svojim državljanima
                          " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Koliko je jebeno malo bilo potrebno da ovaj tim bude realnost.
                            To bi bio vrhunac jednog ciklusa i jedne generacije.
                            Tako je. Jovic 800k, Djenka isto, Gudura 1m, Simon 500k+, Kuz 600k
                            Otprilike nam je trebao dupli ovogodisnji budzet

                            Comment


                            • Jeste, ma svi po milion ))) Niko se ne pita ako imas vazeci ugovor, onda iskljucivo jeidni problem moze biti taj sto ne isplacujes igrace...Vecno prodajemo igrace, daje drzava,pobede i gledaoci a uvek minus 2-3m e moji vi beee

                              Inace, prosle godine si imao Voltersa back up za eto 220K dolara a ove godine imas Radicevica+Enisa...ti vidi sta je bolje i sta je skuplje. Kad se vratis sa posla..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Tako je. Jovic 800k, Djenka isto, Gudura 1m, Simon 500k+, Kuz 600k
                                Otprilike nam je trebao dupli ovogodisnji budzet
                                Nisi razumeo.
                                Da je bilo malo dobre volje i pomoci igraci bi ostali jel su imali vazece ugovore.
                                Postojale su izlazne klauzule ali je i to moglo da se resi.
                                Pa nije li Covic izjavljivao da zadrzavamo tim i strucni stab.

                                Comment

                                Working...
                                X