Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam uveren da ćemo sa ovim timom, njegovom okosnicom, uz pridodavanje par iskusnih (i kvalitetnih) igrača u sledećoj sezoni napraviti bolji rezultat u EL nego koji smo ikada napravili, a to znači plejof i pobede u istom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Što se političko posovnog dela sportske priče tiče, prodaje !? Mrka kapa, dakle svodi se na deo teksta koliko nam se udeli, osim ako ne peglate priču da sponzori ulažu u klub iz marketinških razloga.
      Pored prodaje igrača, tu su i prihodi od ulaznica i od pobjeda u EL. Ova tri izvora nama predstavljaju veoma značajan dio budžeta, a sad će izostati ili će biti dosta manji nego prošle sezone.
      Na kraju ove sezone Pero će se povući, a sad nam je važan igrač koji igra za male pare. Ne znam šta Bjelica planira.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ja sam uveren da ćemo sa ovim timom, njegovom okosnicom, uz pridodavanje par iskusnih (i kvalitetnih) igrača u sledećoj sezoni napraviti bolji rezultat u EL nego koji smo ikada napravili, a to znači plejof i pobede u istom.
        Daj Boze da uopste obezbedimo EL dogodine.

        Comment


        • Srecan rodjendan nasem kosarkasu Dilanu Enisu!

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Eno i Dennis Lindsey je delio tvoje mišljenje na kraju prošle sezone.
            mora da ga je gledao u zvezdi. za to sto njemu treba da mase peskirom i popunjava broj u filijali ili na treningu je dobar. nama nije odradio posao

            Comment


            • Cisto info - Nejt Volters je otpusten i sa dvosmernog ugovora u Juti. Na 5 meceva NBA na kojima je ulazio u igru imao je ukupno 2 poena, 2 skoka i jednu asistenciju.
              Po meni je tesko imati manji uticaj na igru ekipe nego sto je Volters imao. Uvek solidna statistika kada se gleda grubo, a celokupan utisak večito mucenje, mrcvarenje i silovanje kosarke.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Cisto info - Nejt Volters je otpusten i sa dvosmernog ugovora u Juti. Na 5 meceva NBA na kojima je ulazio u igru imao je ukupno 2 poena, 2 skoka i jednu asistenciju.
                Po meni je tesko imati manji uticaj na igru ekipe nego sto je Volters imao. Uvek solidna statistika kada se gleda grubo, a celokupan utisak večito mucenje, mrcvarenje i silovanje kosarke.
                Znam da je otpušten, pritom, njemu je to drugi mandat u NBA, oko ovoga drugog, ne slažem se, daleko najškolovaniji košarkaš (u košarkaškom smislu da predupredim pošalice) u prošlogodišnjem rosteru Zvezde, čak smatram da je Radonjićeva greška forsiranje Đenke nauštrb njegovog igranja. Kako se pokazao u NBA je druga priča, jedino relevantno je da je na osnovu igara u Zvezdi angažovan u najjačem košarkaškom takmičenju na svetu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Let's agree to disagree. Da skratim, meni je Volters bio poprilicno beskoristan tip igraca. Moze biti, a i verujem da zaista nije koriscen kako treba. Nijedan izrazen kvalitet, cak ni na ABA nivou, sve je nekako prosecno, a izraženu slabost ima i to u onome što pleju najvise i treba - kontrola napada i tempa.
                  Neko bi rekao jack of all trades, master of none.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Slazem se, imacemo 10ak pobeda u el, i ako osvojimo ABA, sto je izvesno, moze se reci da je sezona okej.

                    Prosle sezone u ovo vreme smo igrali najbolju kosarku u EL, i to je ono sto nedostaje za srecu.. Ja sumnjam da cemo ikada dostici taj level kosarke.. Nisam optimista po tom pitanju
                    Posle Cibone je slabo ko vjerovao da se moze u top 8 pa se dogodilo, samo kontinuitet i podrska. Trener nam je bez iskustva ali momak radi, uci, doci ce to sve na svoje u ostalom vec sad je to pristojno (moje misljenje odlicno).

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      verujem da zaista nije koriscen kako treba
                      Sa ovim se slažem 100%, mnogo mi je žao što ne igra u ovom sistemu mislim da bi tu tek došao do punog izražaja. Meni je prilično imponovao njegov ball handling, umeo je da pogađa u clutch time-u, ili da preseče neki dugačak period bez poena pogotkom. Nije njegov doprinos bilo lako uočiti, ali ne znači da ga nije bilo, i što je još važnije, bio je konstantan, i to od samog početka.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Flouters je imao veliki problem uklapanja ne sa timom već sa Radonjom (čini mi se) i njegovim poimanjem košarkaške igre gde se on nikako nije mogao uklopiti.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92
                          Jović-Ročesti
                          Dženkins-Gudurić-Lazić
                          Dangubić-Simonović
                          Antić-Bjelica-Tompson
                          Kuzmić-Lesor

                          Slažete se sa mnom da bi se ovaj tim 20.5.2018. borio za evropsku titulu u krcatoj Areni?
                          Koliko je jebeno malo bilo potrebno da ovaj tim bude realnost.
                          To bi bio vrhunac jednog ciklusa i jedne generacije.

                          Comment


                          • Jović-Ročesti
                            Dženkins-Gudurić-Lazić
                            Dangubić-Simonović
                            Antić-Bjelica-Tompson
                            Kuzmić-Lesor

                            Slažete se sa mnom da bi se ovaj tim 20.5.2018. borio za evropsku titulu u krcatoj Areni?
                            Last edited by mikara92; 26-12-17, 18:38.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Koliko je jebeno malo bilo potrebno da ovaj tim bude realnost.
                              To bi bio vrhunac jednog ciklusa i jedne generacije.
                              Da Lazo, da je samo malo dobre volje i pomoći bilo imali bi takav tim

                              Comment


                              • Originally posted by mikara92 View Post
                                Jović-Ročesti
                                Dženkins-Gudurić-Lazić
                                Dangubić-Simonović
                                Antić-Bjelica-Tompson
                                Kuzmić-Lesor

                                Slažete se sa mnom da bi se ovaj tim 20.5.2018. borio za evropsku titulu u krcatoj Areni?
                                Borio bi se za plejof, kao i prošlosezonski.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X