Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, mene zanima je li Antep našao trenera, kako se to završilo?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • @ Sarac
      Da li to znaci da se vise niko nece dovoditi?
      To bi bila ogromna greska jer mi sa ovakvim rosterom vrlo lako mozemo da popusimo sa oprostenjem od sokica ili future

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        [/B]


        Molim te samo negde oko sredine februara da ovo isto pitanje postavis bez ironije naravno sa naglaskom na ulogu mladjeg clana prve familije Srbije.
        Pa dobro, sad necu gledati u pasulj. Idu izbori pa mozda i bude full sezona . Samo ne vidim te silne milione u kkp, a kod nas nista...Stvar je spina,a sad ti to mozes prevesti kako hoces. Volim istinu da cujem...I koliko su trazili JJ, Radicevic za kkp a koliko za nas... To bih voleo onako iskreno da cujem
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa dobro, sad necu gledati u pasulj. Idu izbori pa mozda i bude full sezona . Samo ne vidim te silne milione u kkp, a kod nas nista...Stvar je spina,a sad ti to mozes prevesti kako hoces. Volim istinu da cujem...I koliko su trazili JJ, Radicevic za kkp a koliko za nas... To bih voleo onako iskreno da cujem
          Ako verujes Muti da su ova spomenuta tri igraca bili u njihovim planovima sa budzetom od 300 k onda ok, JJ tandem je jos pocetkom prosle sezone pracen i kontaktiran tako da nikakve sanse nije bilo da bi oni zavrsili u KKP.
          Ako ne vidis te milione ajde malo vrati film unazad pa se raspitaj kako su skinuli blokadu kod NBS krajem Jula u iznosu od 500,000 eura (kada se pricalo o prodaji Marinkovica Baskoniji), kako su skinuta 4 bata u iznosu od 350,000. Kako se isplacuje plate od avgusta do sada. Drugo je pitanje zasto sada nemaju za Milutinova, KJ i Dusana.

          Sam predsednik Ostoja je demantovao Mutu sa izjavom da su bruto plate 1,050,000 eur, a ostali troskovi i dugovi isplacuje ko i od cega. Da nije mozda od pobeda iz EC ili posetom u Pioniru.

          Comment


          • #Czbg9


            Nece se sigurno dovoditi igraci koje si spomenuo, a ti nadji/predlozi sada slobodnu peticu koja ce nama igru unaprediti da cemo biti strah i trepet za El a isto tako prosetati se kroz Aba ligu. Samo ime i onda dodaj cenu za tog igraca.

            Na vise mesta je spomenuto koji igrac se planira za to mesto ali on svakako nije igrac koji ce nama bilo sta garantovati.
            Last edited by Šarac; 23-12-17, 14:07.

            Comment


            • Auu brate pisah dva puta, i dva puta brisem. Necu da ulazim u ovu polemiku. revise si ostrascen
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ma nemam ja pojma,ja sam rekao koje igrace bih voleo a to su ajverson i miler,lepo sam i rekao da nemamo kes....voleo bih i parahuskog,kapiram da ako dobije otkaz da ce dobro naplatiti to od makabija i da bi hteo da odradi 6 meseci kod nas za 200k evra,mozda i faverani vitor
                Last edited by Czbg9; 23-12-17, 14:18.

                Comment


                • Kako stvari sada stoje nema potrebe niko da dolazi, a idiotizam posebne vrste je dovođenje igrača na pola sezone kome treba period za adaptaciju. Toga nema, taj koji dođe u toku sezone mora da da doprinos odmah, i ne postoji dovoljno niska cena koja može to da opravda. Wolters prošle godine je najbolji primer kada igrač ima kvalitet da ne treba vremena za adaptaciju na tim i igru.
                  Last edited by dekkard; 23-12-17, 14:25.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Auu brate pisah dva puta, i dva puta brisem. Necu da ulazim u ovu polemiku. revise si ostrascen
                    Molim te pisi ne ustrucavaj se, ubij u meni tu ostrascenost i otvori mi oci. Mozda ne vidim sumu od drveta, mozda je moje rezonovanje racionalno a ovde to bas i ne nailazi na podrsku. tj mora klub da radi i igra iskljucivo po zamislima uticajnih forumasa. Jebes tim u El ako ne moze da rutinira u 48 sati Fener i Pao.Verujem da ovde ima dovoljno pametnih predloga kako bi to moglo da se izvede, ali imamo tu nesrecu da oni koji znaju nisu u prilici do to primene jer su neki zli ljudi zauzeli pozicije u KK klubu pa smo uskraceni za ta zadovoljstva.

                    Comment


                    • Sportska strana uprave je dobra, ekonmski deo je smesan. Mislim da bi i ti znao ovako da vodis klub. Nije neka filozofija. Nego su i smesne neke stvari..Tipa, nema para a najveci budzet ikada i u dan...To ti je kao da radis u drzavnoj firmi a pljujes po vucicu...To je neka ta paralela ako me razumes sta hocu da kazem..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sportska strana uprave je dobra, ekonmski deo je smesan. Mislim da bi i ti znao ovako da vodis klub. Nije neka filozofija. Nego su i smesne neke stvari..Tipa, nema para a najveci budzet ikada i u dan...To ti je kao da radis u drzavnoj firmi a pljujes po vucicu...To je neka ta paralela ako me razumes sta hocu da kazem..
                        Ovogodisnji budzet sto se tice sponzora je veci za Huawei, Tikves i iz Akcije Doniraj i Dominiraj u odnosu na sezonu 2016/17, Idea je nesto smanjila davanja u odnosu na proslu sezonu i nema Lucky beta

                        To nikada veci budzet je u skladu sa izjavama prvog nam coveka drzave, i ne bih se slozio sa tim da nam je roster skuplji od proslogodisnjeg.Proslogodisnji strucni stab u odnosu na ovogodisnji 200 k eur razlika. Centarska linija prosle sezone (Kuzmic,Bjelica + Dion blizu 1 m/ ove Lesort,Antic Jovanovic 400 k).Druga je stvar sto su neka imena u nasem timu zvucnija i njihova cena je mozda ispod nivoa za koji igraju kod nas (Pera i Roch), dok opet neki igraju za daleko ispod cifre koje neki legitimni igrac moze da igra u ovakvoj ligi (Davidovac, Jankovic,Lazarevic, Apic, Keselj). Tako da nemoj gurati pricu da imamo nikada skuplji tim od kako postojimo jer to nije tacno. Mozemo i po ostalim pozicijama u timu ali da ne sirimo pricu bez potrebe.

                        Sracunaj plate i troskove ovog tima sa jedne strane, a sa druge prihode od sponzora koji se moraju platiti po ugovoru i nase varijabilne prihode ( El prihodi pobeda + ulaznice) pa ce se videti gde cemo biti u martu i aprilu. Prodaja ovog leta svakako nije usao u finansiranje tekuce sezone u celokupnom svom iznosu, zna se gde su te pare otisle i potpuno sa razlogom.Da je deo teo prodaje ostao i za troskove ove sezone svakako jeste. Koliki je to iznos, ne znam.
                        Last edited by Šarac; 23-12-17, 15:43.

                        Comment


                        • Dug 3.000.000. eura 2016

                          Zarada od EL i TV prava 792.000.eura
                          Prodaja tima 2.500.000. eura
                          Sezonske 320.000. eura
                          ukupno: 3.612.000

                          Gruba racunica kaze da smo u ovu sezonu usli sa oko 600.000. eura + pare od sponzora + rata od gudurica + huawei (u grubo 1.100.000. + 500.000. + 180.000.) = 2.380.000. eura. Znaci fali nam jos ovoliko da bi pokrili budzet od 5mil koliko treba da funkcionise jedan EL klub, kako, odakle?

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Dug 3.000.000. eura 2016

                            Zarada od EL i TV prava 792.000.eura
                            Prodaja tima 2.500.000. eura
                            Sezonske 320.000. eura
                            ukupno: 3.612.000

                            Gruba racunica kaze da smo u ovu sezonu usli sa oko 600.000. eura + pare od sponzora + rata od gudurica + huawei (u grubo 1.100.000. + 500.000. + 180.000.) = 2.380.000. eura. Znaci fali nam jos ovoliko da bi pokrili budzet od 5mil koliko treba da funkcionise jedan EL klub, kako, odakle?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mislis da je taj rad

                              Comment


                              • Ima sitna razlika. Ove godine su davane plate kao za celu proslu sezonu... Prosle godinesu u rotacji i na spisku za plate imao koliko igraca?

                                E al pazi racun njegov Bjelica,Kuzmic+Dion 1m skoro..a STA SAD Bjelica vise nije centar a ima rastuci ugovor haha koji brat

                                Pa Vi gospodine ne znate gde bijete...Nije isto kad nesto platis npr 3.3m ili placas..ili kad imas 3.5m a nedas ni pola...Ako se razumemo..o cemu pricamo a koliko vidim ti ne razumes

                                Mi se hvalimo sto placamo Enisa 10k mesecn, ako je tacno....To kao da Real se hvali sto placa npr...Miljenovica 15k mesecno..koji ce im...Meni je ok ovako, nemam nista protiv ali ove zalopoljke me nerviraju i neverovatni spinovi...Imas 20 igraca 90% miskovih..Sad u pon treba da igras mec protiv njega...Imas uskoro fmp i dajes pare iz jednog budzeta...itd...To su neke stvari koje meni licno smetaju...Kosarka klupska u Srbiji je i pre bila jadna,sad je ovo vec neki drugi nivo...Jos cekamo uppr partizana pa da ih nazovemo zvezdin partizan, ili mega partizan hehe...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X