Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko su Bjelica i Feldin bili očajni, toliko je Laza bio hodajuća katastrofa...

    Ovo mu je valjda najgori meč u zadnjih pet godina.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      U prvom mecu nas dobili beztog suta u sred Pionira.
      Veceras je odlucio sut.
      Nije nista do nas. Bice da je tako.
      Na poslednjem tajm autu Antic pita Alimpijevica,, Reci mi sta da radim,, kako da branim,,??????????????
      Igralo se u Zelezniku ahahah

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        U prvom mecu nas dobili beztog suta u sred Pionira.
        Veceras je odlucio sut.
        Nije nista do nas. Bice da je tako.
        Na poslednjem tajm autu Antic pita Alimpijevica,, Reci mi sta da radim,, kako da branim,,??????????????
        I u prvom meču nas je D. Nikolić odvalio trojkama i preokrenuo utakmicu, kao i Gordić sa ulazima. Večeras su i Landri i Nikolić isto to radili a u pp je onaj Gibson bio nerešiva enigma za naše igrače.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Netz View Post
          Igralo se u Zelezniku ahahah
          E onda je pobeda Buducnosti jos vise plod slucajnosti[emoji3]

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            E onda je pobeda Buducnosti jos vise plod slucajnosti[emoji3]
            Hahahah ma bilo je cisto informaciono , tvoja poenta stoji

            Comment


            • Odbrana pika Lesora na Lendriju i njegovi sutevi za tri kada covek ostaje potpuno sam i ocajno branjenje kada nasi preuzmu njihove niske, u par navrata nismo bili u bonusu i nikakav faul se ne pravi, oni probijaju a strana pomoci ne postoji , to je za mene poraz. Ove trojke, to prebolim posle jednog dana a ove stvari me progone nesto duze. Situacija kada Nikolic (centar) ide na kos , Bjelica bi trebao da pomogne Anticu i u trenutku Bjelica resi da se skloni i pusti Nikolica da zakuca, ne znam ko je ostao zbunjeniji, Antic koji nije moga da veruje sta vidi ili Nikolic koji se u trenutku nacisto pogubio.

              Comment


              • Antic je nas ubedljivo najbolji defanzivac dole i kad njega nema u igri mi ne mozemo stolicu da odbranimo... Lazic je takodje u padu formi po meni, dok Dangubic je up ali tesko sa ovakvim nasim visokim defanzivcima da uradis bilo sta vise..

                Vrteli pik do sutra i pobedili...Lesort je odlicno odigrao na pocetku..Njegove mane su jasne i tu se pita TRENER isto ...Navalili na Lesorta
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pogođenih 16 trojki od 23 šuta, to je kao da su za dva od 23 šuta dali 24 dvojke. Jebeno nerealno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Bukvalno smo mogli spustiti Dangubica na 4 kad je Ivanovic u igri.
                    Bjelica nije u stanju da organizuje prelazak dece preko pesackog a kamoli odbranu od pika.

                    Comment


                    • Desava se cesce nego sto mislite. Preterana kuknjava oko suta. Pa brate posalji uh unutra nek daju sve unutra. Previse drame kad je cesto razlika izmedju 50 i 65 posto za tri u dve pogodjene trojke.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ma ne bojim se ja Buducnosti, vec Cedevite...Oni imaju ambicije da nas skinu....Buducnost mislim da je finale puna kapa...Cedeviti nije..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Desava se cesce nego sto mislite. Preterana kuknjava oko suta. Pa brate posalji uh unutra nek daju sve unutra. Previse drame kad je cesto razlika izmedju 50 i 65 posto za tri u dve pogodjene trojke.

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Ne volim ja tako ofrlje, pogotovo kad ne moram. Budućnost je dosad postigla najviše 12 trojki iz 28 pokušaja (43%), u pomenutoj utakmici protiv FMP-a, pa 11 trojki iz 36 pokušaja (30,6%) protiv Igokee i dve utakmice sa 10 trojki iz 25 pokušaja (40%)...
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Čekaj ne razumem kako kuknjava oko šuta.
                              Pa taj procenat 70% trojke na 23 šuta i 30 nerealnih bacanja (u jednoj ovakvoj utakmici)
                              ih je doveo do pobede večeras.
                              Naše greške kakve god da su bile nisu ključne za poraz jer smo uprkos svemu bili uvek u meču.
                              Oni su sa 14/16 trojki imali plus 8 max.

                              Kojim slučajem da smo mi imali taj broj trojki otkinuli bismo ih 15 razlike.
                              To je razlika između nas i njih.
                              Oni su ovu pobedu izrudarili nerealnim šutom za tri poena i jednim diskutabilnim kriterijumom posebno onog seronje
                              Javora gde nam stalno sudi na našu štetu posebno protiv Cedevite.
                              Ne želim da kažem da je suđenje navlačeno na njihovu stranu, ali je zaista čudno da u jednom revolveraškom obračunu
                              oni nakon tri kvotera izvedu 27 bacanja(mi svega 10), a da mi ulazimo u bonus u prva dva minuta 2 i 3. četvrtine.

                              Naša najveća greška nije ni ni odbrana (kako god to sada zvučalo glupo) niti greške i izgubljene lopte,
                              nego to što nismo uspeli da njih uvedemo u naš ritam bar jedno desetak minuta i tako prelomimo utakmicu
                              u svoju korist posebno jer su nam sve vreme bili na dohvat ruke bez obzira na nadrealan šut.

                              Ja iskreno ne mogu puno da zamerim našim igračima zaista.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 08-01-18, 18:43.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne volim ja tako ofrlje, pogotovo kad ne moram. Budućnost je dosad postigla najviše 12 trojki iz 28 pokušaja (43%), u pomenutoj utakmici protiv FMP-a, pa 11 trojki iz 36 pokušaja (30,6%) protiv Igokee i dve utakmice sa 10 trojki iz 25 pokušaja (40%)...
                                Kako su ih branile ekipe? Zapitaj se to pre svega. Mi smo protiv ekipe koja ima sutere na svim pozicijama resili da zakljucamo reket i da bodemo jebenog Gordica celu tekmu Znaci takav promasaj od gameplana da to ne moze da se prica.

                                Ja ti kazem da se tekme sa 60%+ sutom za 3 desavaju mnogo cesce nego sto mislis. I te prijave sad pa nikad su smesne. Uostalom dal je 57% ili 70% je cesto razlika u sutu ili dva. Cinjenica je da su nas dva puta dobili, oba puta izuzetno korektno i oba puta smo nadigrani i trenerski odradjeni. U obe tekme nismo imali svoju igru, i u obe tekme smo jurcali rezultat koji nismo stigli...

                                Comment

                                Working...
                                X