Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Talicni, mnogima si sada zapusio usta

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Bravo Talicni, mnogima si sada zapusio usta
      Nisu problem usta, vec tastatura.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Bravo Talicni, mnogima si sada zapusio usta
        Ma nije poenta upisa bila u zapušavanju usta,merenju patke i to slično.
        Nego stvarno je nekad degutantno čitati neka razmišljanja i neke "dobronamerne" kritike posle naših poraza,
        naročito posle poraza od onih najjačih tipa CSKA,Fener,Oly...Uvek me takvi upisi isprovociraju da i ja napišem neku.

        Posle pobede ispiše se stranica sa šturim upisima,stidljivim rečima hvale i čestitki.
        Ali kad se pukne,raspisuju se eseji nadugačko i naširoko,kao da smo pukli od Crnokose a ne od jakij EL-aških ekipa.

        Fenomen smo mi navijači CZ.Nerealni do bola i razmaženi do srži.
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • Ne igra ni papas,opa djurdjo

          Comment


          • Kritike su dobrobamerne, a ne upućuju se posle (očekivanog) poraza, već i posle ubedljivih pobeda. Zašto? Pa ne zato što neki mudrijaši misle da je kritičarima dosadno, ili da su se previše razmazili dominacijom u prethodnom periodu, već forum zato i služi, da se razmene mišljenja, u koja spadaju i pohvale i kritike. Sad će neko da soli pamet kako on više voli Zvezdu od mene, jer uvek piše pozitivne stvari, dok su drugi negativci i ne znam šta već. Da li je neko juče uspeo da pročita sa usana Alimpijevića šta je izgovorio posle onog glupavog bacanja lopte u aut od strane Lesora?

            Comment


            • Juče nisam mogao biti kraj tastature niti pored tv-a, slavilo se pa se nije imalo vremena za najvažnije sporedne stvari na svetu a da to nisu fudbal&žena.
              Kolio sam shvatio, Lesor je nemač pojma - ok, samo treba sačekati malo, do kraja sezone ili početka sledeće pa to napisati. Možda već na proleće pokaže svo svoje znanje i mogućnosti, jednostavno postoje periodi kada su manje učinkoviti a nakon toga esplodiraju ( igrački).
              Učimo se strpljenju i poverenju.
              Last edited by nebitan; 20-12-17, 10:07.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Ne igra ni papas,opa djurdjo
                Oklem sad pa to?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Juče nisam mogao biti kraj tastature niti pored tv-a, slavilo se pa se nije imalo vremena za najvažnije sporedne stvari na svetu a da to nisu fudbal&žena.
                  Kolio sam shvatio, Lesor je nemač pojma - ok, samo treba sačekati malo, do kraja sezone ili početka sledeće pa to napisati. Možda već na proleće pokaže svo svoje znanje i mogućnosti, jednostavno postoje periodi kada su manje učinkoviti a nakon toga esplodiraju ( igrački).
                  Učimo se strpljenju i poverenju.
                  Pa ne baš sasvim, ali tu negde. On nema ideju šta treba odigrati, niti su mu jasna kretanja i akcije, ali zato može fizikalijama da nadoknadi deo nedostataka, samo mora mnooogooo da se trudi i trenira. Malo iritira kad vidiš kako uspe da iznudi faul ili izgura čuvara u duelu 1na1 i promaši zicer levom rukom(lopta uglavnom završi na prvom obruču)? Kad bi to navežbao, bio bi neuporedivo opasniji u napadu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Kritike su dobrobamerne, a ne upućuju se posle (očekivanog) poraza, već i posle ubedljivih pobeda. Zašto? Pa ne zato što neki mudrijaši misle da je kritičarima dosadno, ili da su se previše razmazili dominacijom u prethodnom periodu, već forum zato i služi, da se razmene mišljenja, u koja spadaju i pohvale i kritike. Sad će neko da soli pamet kako on više voli Zvezdu od mene, jer uvek piše pozitivne stvari, dok su drugi negativci i ne znam šta već. Da li je neko juče uspeo da pročita sa usana Alimpijevića šta je izgovorio posle onog glupavog bacanja lopte u aut od strane Lesora?
                    Kritika posle pobede ,,Odma.si trol, mrzis Zvezdu, itd,itd
                    Kritika posle poraza ,,sta hocete, to je normalno itd,itd
                    Prosto ja ne vidim da je neko vredjao igrace, trenera. Ne vidim sta je lose u kritikama.
                    Ovde se vodi vecita borba

                    Comment


                    • Ni Papas ne igra sutra, to definitivno moramo iskoristiti.
                      To je kao da mi igramo bez Ročestija i Feldina.
                      Pao mora pasti, idealan trenutak!

                      Comment


                      • Sa Lekaviciusom oni igraju brze i napadacki raznovrsnije i opasnije. Pappas je ball stoper koji ne igra za druge, a Calathes - Gist je druga osovina. Uz sve to Calathes je bio nas najbolji igrac zadnjih par tekmi protiv PAO.

                        PAO je najranjiviji na centru jer non-stop igraju smallball. Mi ove godine to ne mozemo da iskoristimo, nemamo igru unutra. Singleton, Gist mogu da preuzimaju sve spolja tako da mesta za Bjelicu i Antica bece biti. Lessort je kljuc tekme, uz Rochestija koji mora da otvori reket.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ako nam je Lesor ključ tekme bolje da predamo unapred.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ako nam je Lesor ključ tekme bolje da predamo unapred.
                            Tako je nazalost. Pet spolja koje forsiramo vs PAO je izuzetno los match up

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • jeste kalates bio nas najbolji igrac prethodnih godina ali je i papas znao bas protiv nas da poludi. u svakom slucaju u kakvoj su formi raduje cinjenica sto nijedan nece igrati. lekavicius se moze iskontrolisati, nema on jos uvek tu rutinu u igri tako da se nadam da bi i pionir mogao da odigra ulogu. ne bi trebalo zaboraviti ni denmona koji ume suterski da poludi a posebno kc riversa.
                              u pravu si za lesora mrace mnogo bolje i u odbrani i u napadu, ako zelimo da im pariramo. singlton i gist ce nam verovatno skinuti sv zivo, ali u napadu obojca dosta zavise od kalatesa. verujem da imamo sanse i da ih mozemo iznenaditi

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Juče nisam mogao biti kraj tastature niti pored tv-a, slavilo se pa se nije imalo vremena za najvažnije sporedne stvari na svetu a da to nisu fudbal&žena.
                                Kolio sam shvatio, Lesor je nemač pojma - ok, samo treba sačekati malo, do kraja sezone ili početka sledeće pa to napisati. Možda već na proleće pokaže svo svoje znanje i mogućnosti, jednostavno postoje periodi kada su manje učinkoviti a nakon toga esplodiraju ( igrački).
                                Učimo se strpljenju i poverenju.
                                Ja sam uspio da vidim malo p.p. I delovao je sasvim dobro.
                                3-4 puta je pomogao sa strane i spriječio polaganje.
                                U statistici piše 1 blokada a mislim da je imao više.
                                Isto tako je uz Dobrica bio najbolji na terenu ako se gleda statistika.
                                Pa mi nije jasno zašto je izdvojen u negativnom kontekstu?

                                Comment

                                Working...
                                X