Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazić u ovakvoj košarci kad mora da se igra na poen više nema šta da traži. Dečko je operisan od košarke van sistema Radonjinog, ne može ti referenca biti da budeš pit bul. Može, ali u nekim ekipama i kod nekih trenera.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Lazić u ovakvoj košarci kad mora da se igra na poen više nema šta da traži. Dečko je operisan od košarke van sistema Radonjinog, ne može ti referenca biti da budeš pit bul. Može, ali u nekim ekipama i kod nekih trenera.
      Igraci kao Lazic su zlata vredni. Nama igra na poen vise jeste veliki problem.

      Comment


      • Laza igra losu sezonu, ali meni vise od njegovih losih igara smeta njegovo ponasanje i neki nadmen stav koji njemu bas ne pristaje.
        Zaboravlja svoju ulogu koja ga je dovela do mesta kapitena.

        Comment


        • Najmanji je problem Lazic. Niti Alimpijevic ima neku zelju da igra na kos vise. Jednostavno tim je tako napravljen...Ovi stom imaju kvalitet u napadu, nemaju odbrani...Nema Lazi vise Jovica vec Rocesti..Nema Kuzmica, vec Lesort, Bjelica, Antic..Nema on tu pomoci...mozda malo vise da upari Dangubica i Lazica...Sta znam, neam pojma..deluje npr da Jovanovic ne postuje sta mu je trener nalozio..Lik primi loptu, spusti glavu i ide na kos odmah eheh...Naviko Laza na disciplinu..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Laza igra losu sezonu, ali meni vise od njegovih losih igara smeta njegovo ponasanje i neki nadmen stav koji njemu bas ne pristaje.
            Zaboravlja svoju ulogu koja ga je dovela do mesta kapitena.
            Lazi pre svega smeta kurcobolja pojedinaca. Jbg on se polomi, baca na tribine i onda vidi igraca pored sebe koga mrzi da se pomeri.
            Lazi je uzalud sva freneticnost u odbrani kad ga tim ne prati.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Lazi pre svega smeta kurcobolja pojedinaca. Jbg on se polomi, baca na tribine i onda vidi igraca pored sebe koga mrzi da se pomeri.
              Lazi je uzalud sva freneticnost u odbrani kad ga tim ne prati.
              +100
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Lazica gotivim bas,ali treba se stideti svog ponasanja ove sezone,pogotovo na ovom mecu.
                Slazem se da su zlata vredni takvi igraci. Mogu biti u 12 u gotovo svakom timu u EL i imati vecu ili manju ulogu na mecevima u zavisnosti od protivnika.
                Drugo, Lesor ima strasno nizak IQ i bas me nervira lik,ali on je jedini pick and roll igrac u timu i moramo ga vise tako koristiti...
                Takodje,na mecu protiv Baskonie je protivnicima pravio ozbiljne probleme kada je igrao licem i ne znam zasto vise ne radi to...

                Comment


                • Lesor je koristan u odbrani samo kada je u crcu reketa. Sve ostalo velika 0.

                  Comment


                  • Jesmo mi veceras igrali protiv Tamisa, molio bih neko da mi odgovori.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Jesmo mi veceras igrali protiv Tamisa, molio bih neko da mi odgovori.
                      Nismo Dabo.
                      Odlozen mec protiv Tamisa pa smo slobodan termin iskoristili za pripremnu protiv Fenera[emoji6][emoji6][emoji6]

                      Comment


                      • Gde smemo umorni da idemo na Tamis, pa to je ravno samoubistvu.

                        Comment


                        • A to je jer ja citam kao da smo izgubili od Tamisa a ne od aktuelnog Evropskog prvaka Fenera i to na njegovom bunjistu.
                          Stvarno nedopustivo.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Kosovski boj vol. II . Opet nas Turci satraše.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Vidim tebi lepo,samo smisljas posalice...akoako

                              Comment


                              • Utakmica arhivirana,Pao dobio večeras,taman da malo popuste i da ih nakantamo u Pioniru!

                                Comment

                                Working...
                                X