Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramno je i jadno da igramo alibi kosarku. Preuzimamo apsolutno sve zato sto vreca sala kao sto je Bjelica ne moze fupe da pomeri, da udje jace u blok. Lakse je cim plej gostiju pozove centra koga cuva Bjelica u blok da Bjelica preuzme pleja cisto da se ne cima. I tako ceo jebeni mec ali ceo. Sve smo preuzimali, konstantno su imali miss mec i lako resavali.
    Ja to nikada video nisam u zivotu.
    Kada je Doelman na 4 nama je Bjelica. Ali to ne znaci da ce Bjelica da se spusti pod kos jer ga jebeno mrzi.
    Feldin organizuje napad, igramo 1 na 1, radi ko sta hoce.
    Last edited by Laza Kacanski; 09-04-18, 21:27.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ne tako davno Milko Bjelica urnis'o nas u prvom večitom derbiju kada ste ga hvalospevima obasipali. Nije mogao preko noći zaboraviti košarku. Malo ste grubi sa njim i Feldinom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Ma to je nebitno (Partizan i Zvezda ove sezone nisu ista klasa u kvalitetu), bitnije je sto je prvih mesec ili dva u evroligi igrao odlicno, ali je posle stao. Feldin se raspao posle Nove godine. Sustina je sto tako moze da se igra sa manjim brojem utakmica, na svezinu, posle se igra sve losije.
      Last edited by blond; 09-04-18, 21:30.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Nije strasno izgubiti u prvoj utakmici, ali ono sto smo svi videli jeste da je Buducnost trenutno disciplinovanija ekipa od nas i da vise igraju timski. Na osnovu toga, oni su sada preuzeli ulogu favorita za titulu. Definitivno. Kako da ocekujemo preokret kada igramo kao muve bez glave?

        Onda kada se oseti da ih imamo, mi ne mozemo da stisnemo cak ni dve uzastopne dobre odbrane da prelomimo mec, a kada nam trebaju kosevi idemo na solaze Rocestija ili ove zgubidane Feldina i Enisa. I stvar jeste do tog drugog plejmejkera, da imamo kloniranog Roca mislim da bismo bez problema ovo uzeli, ali covek ne moze sam da igra. Tu se i vidi da nema hemije u timu, jer kada trebaju sigurni kosevi, ako se ne veruje u saigrace i tim onda ce pojedinci smatrati da je bolje da oni to zavrsavaju na silu, sto se obicno zavrsi onako kako se zavrsi. A nikad nisam voleo centre koji lose sutiraju slobodna bacanja bas zbog ovakvih utakmica i zavrsnica. Pa od 4 situacije ispod kosa, ako padnu sve sikirice po rukama to je kao da su dva napada odbranili, sto je u zavrsnici mnogo. Da li je moguce da je Bjelica ovako kriminalan u oba segmenta igre? Alimpijevic je trebalo na vreme da gradi autoritet kod starijih igraca, sada je kasno. Sta znaci da razgovaramo u svlacionici? Ma nema sta da razgovarate, trener i strucni stab su ti koji trebaju da preseku i da svima stave jasno do znanja sta da rade. Osecam da to izgleda tako da ovi najstariji (a ubite me ako zgubidan Feldin nije glavni u tome) iznose neke mudre zakljucke, a ovi mladji moraju da klimaju glavom cak i ako znaju da je to bullshit i da ne pije vodu. Tako se ne gradi tim.

        I kako da ocekujemo preokret, na osnovu cega? Mozda, ali mozda bi mogao da se desi samoubiloacki preokret posle 0-2, jer bi se u Podgorici stvorio ogroman pritisak za koji mislim da ovi tesko mogu da izdrze....a nase bi svi unapred otpisali sto ume da bude i prednost., Bitno je samo da se ne posvadjaju i ne okrenu jedni protivn drugih. Sutra ce da zavoje skine Pero i da on izigrava vodju, a znamo kako to ide bez treninga i kontinuiteta. Umeo je da iznese neke evroligaske meceve, ali je tada bio koliko toliko u treningu.

        Inace, ako ovo izgubimo ciji je ishod blizi nego da dobijemo, nisam siguran da je ovo kraj samo za Alimpijevica, vrlo moguce da ce dovesti do tektonskih poremecaja. Ali ajd da vidimo sta ce da se desi.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Ma to je nebitno (Partizan i Zvezda ove sezone nisu ista klasa u kvalitetu), bitnije je sto je prvih mesec ili dva u evroligi igrao odlicno, ali je posle stao. Feldin se raspao posle Nove godine. Sustina je sto tako moze da se igra sa manjim brojem utakmica, na svezinu, posle se igra sve losije.
          Nećemo se vređati sa ovim "CZ i Partizan nisu ista klasa" [emoji16][emoji6]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne tako davno Milko Bjelica urnis'o nas u prvom večitom derbiju kada ste ga hvalospevima obasipali. Nije mogao preko noći zaboraviti košarku. Malo ste grubi sa njim i Feldinom.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ja Milka cenim ako nista drugo onda zbog karijere i zvezdastva, ali prosto kao i za Rocestija zasicen i ceka kraj karijere kao Andjelkovic u fudbalu, kao sto Laki kaze nakon kupa sansa je propustena za rez neki sad idemo do kraja.

            Comment


            • Feldin je takav tip igraca, kosarkaski izgleda, ima tu neku lepotu ali u principu stetocina...Stvarno ja njega pratim bas dugo...kad je dosao u Evropu ali eto..da bude smesno gotivio sam i Tompsona..ista prica..bas bio srecan kad je dosao...

              Videcemo, idemo mec po mec...i krckamo lagano..ali da ce biti lako, nece..nisam ocekivao brejk..ajde brejk i da satavim ali ovo je rutiniranje...Kad Roch igra do jaja mi gubimo...mora tu jos igraca biti uvuceno...

              Iskreno Buducnost i nije igrala ne znam kakvu kosarku...smesno zvuci ali odradili su nas ...moraju se pobitii i tu je kraj price...ovo je jajarenje..izgubili al ostavi krv...

              Lazic je uzasan i on mu igra...najgori ubedljivo na terenu...nema muda da ga sprci na klupu..itd...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ma kakav kraj, daj bar kls da uzmemo bar zbog tih trofeja koji se gledaju na kraju ako ista

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Sramno je i jadno da igramo alibi kosarku. Preuzimamo apsolutno sve zato sto vreca sala kao sto je Bjelica ne moze fupe da pomeri, da udje jace u blok. Lakse je cim plej gostiju pozove centra koga cuva Bjelica u blok da Bjelica preuzme pleja cisto da se ne cima. I tako ceo jebeni mec ali ceo. Sve smo preuzimali, konstantno su imali miss mec i lako resavali.
                  Ja to nikada video nisam u zivotu.
                  Kada je Doelman na 4 nama je Bjelica. Ali to ne znaci da ce Bjelica da se spusti pod kos jer ga jebeno mrzi.
                  Feldin organizuje napad, igramo 1 na 1, radi ko sta hoce.
                  Alimpije video da Fener preuzima sa Veselim, Judom, Kalinom i ostalima pa misli da moze i on da preuzima sa Bjelicom i Omicem.. Pa ne moze, pretrcace ih svaki put.. Zeljko preuzima zato sto ima igrace za preuzimanje.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Nije strasno izgubiti u prvoj utakmici, ali ono sto smo svi videli jeste da je Buducnost trenutno disciplinovanija ekipa od nas i da vise igraju timski. Na osnovu toga, oni su sada preuzeli ulogu favorita za titulu. Definitivno. Kako da ocekujemo preokret kada igramo kao muve bez glave?

                    Onda kada se oseti da ih imamo, mi ne mozemo da stisnemo cak ni dve uzastopne dobre odbrane da prelomimo mec, a kada nam trebaju kosevi idemo na solaze Rocestija ili ove zgubidane Feldina i Enisa. I stvar jeste do tog drugog plejmejkera, da imamo kloniranog Roca mislim da bismo bez problema ovo uzeli, ali covek ne moze sam da igra. Tu se i vidi da nema hemije u timu, jer kada trebaju sigurni kosevi, ako se ne veruje u saigrace i tim onda ce pojedinci smatrati da je bolje da oni to zavrsavaju na silu, sto se obicno zavrsi onako kako se zavrsi. A nikad nisam voleo centre koji lose sutiraju slobodna bacanja bas zbog ovakvih utakmica i zavrsnica. Pa od 4 situacije ispod kosa, ako padnu sve sikirice po rukama to je kao da su dva napada odbranili, sto je u zavrsnici mnogo. Da li je moguce da je Bjelica ovako kriminalan u oba segmenta igre? Alimpijevic je trebalo na vreme da gradi autoritet kod starijih igraca, sada je kasno. Sta znaci da razgovaramo u svlacionici? Ma nema sta da razgovarate, trener i strucni stab su ti koji trebaju da preseku i da svima stave jasno do znanja sta da rade. Osecam da to izgleda tako da ovi najstariji (a ubite me ako zgubidan Feldin nije glavni u tome) iznose neke mudre zakljucke, a ovi mladji moraju da klimaju glavom cak i ako znaju da je to bullshit i da ne pije vodu. Tako se ne gradi tim.

                    I kako da ocekujemo preokret, na osnovu cega? Mozda, ali mozda bi mogao da se desi samoubiloacki preokret posle 0-2, jer bi se u Podgorici stvorio ogroman pritisak za koji mislim da ovi tesko mogu da izdrze....a nase bi svi unapred otpisali sto ume da bude i prednost., Bitno je samo da se ne posvadjaju i ne okrenu jedni protivn drugih. Sutra ce da zavoje skine Pero i da on izigrava vodju, a znamo kako to ide bez treninga i kontinuiteta. Umeo je da iznese neke evroligaske meceve, ali je tada bio koliko toliko u treningu.

                    Inace, ako ovo izgubimo ciji je ishod blizi nego da dobijemo, nisam siguran da je ovo kraj samo za Alimpijevica, vrlo moguce da ce dovesti do tektonskih poremecaja. Ali ajd da vidimo sta ce da se desi.
                    Mislio sam kao ti, ali onda sma shvatio da mi bas i nemamo ekipu za takav preokret...Ona od proslih godina da..ova ne...tako da 1-1...Kad vidim kako pises..pomislio bih da pise sam Djordjevic
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      novica bre moze da nosi u zubima ovaj tim i ima vise muda nego svi nasi zajedno.
                      Tužna istina.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • @antona

                        to je tacno. mi smo prethodnih sezona najmnje preuzimali i igrali smo najbolju odbranu. imali smo takav tim koji je mogao da trci sa svakim. mi sad preuzimamo i kad treba i kad apsolutno nema potrebe. znam da je to trend, ali mnogo je faktora koji uticu na to. a ne kao kazes, sve preuzimaj i ko mu jebe mater

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Nećemo se vređati sa ovim "CZ i Partizan nisu ista klasa" [emoji16][emoji6]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Naravno da jesu, pusti njega on cele sezone prica kako smo za Abu nedodirljivi , u najboljem slucaju smo izjednaceni i imate visak energije u vidu Novice, uosalom razbili ste nas zasluzeno u kupu 18 razlike na poluvremenu.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Feldin je takav tip igraca, kosarkaski izgleda, ima tu neku lepotu ali u principu stetocina...Stvarno ja njega pratim bas dugo...kad je dosao u Evropu ali eto..da bude smesno gotivio sam i Tompsona..ista prica..bas bio srecan kad je dosao...

                            Videcemo, idemo mec po mec...i krckamo lagano..ali da ce biti lako, nece..nisam ocekivao brejk..ajde brejk i da satavim ali ovo je rutiniranje...Kad Roch igra do jaja mi gubimo...mora tu jos igraca biti uvuceno...

                            Iskreno Buducnost i nije igrala ne znam kakvu kosarku...smesno zvuci ali odradili su nas ...moraju se pobitii i tu je kraj price...ovo je jajarenje..izgubili al ostavi krv...

                            Lazic je uzasan i on mu igra...najgori ubedljivo na terenu...nema muda da ga sprci na klupu..itd...
                            Kako, kada su naucili da se predaju cim utakmica ide niz vodu? Pogledaj ti broj rekreativnih meceva u evroligi:

                            Efes - Crvena zvezda: 104:95
                            Makabi - Crvena zvezda: 89:75
                            Baskonija - Crvena zvezda: 103:84
                            Bamberg - Crvena zvezda: 86:62
                            Barselona - Crvena zvezda: 88:54
                            Crvena zvezda - Fenerbahce: 63:80

                            Sve samo u ovoj godini, suprotno treneru koji je najavljivao (citaj lagao je) o borbi do samog kraja. E pa, onda se ovo i dogodi kada celu godinu igras samo protiv nezainteresovanih protivnika i kada ne treba pokazati karakter.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Kakvih bolesnika sve ima u srpskoj žurnalistici. Umesto da se piše o brejku Podgoričana, uzbudljivoj seriji doliva se bez razloga ulje na vatru.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ja sam u augustu mesecu kada sam video roster i ko nam je trener rekao da mi nista osvojiti necemo i sad stojim iza toga sve se ostvaruje.
                                Mi sa ovim trenerom da igramo 70 utakmica sa Buducnosti ni jednu nebi dobili Dzikic je za naseg trenera profesor doktor.
                                Dogodine Evrokup a i roster ce da bude jebacki.
                                Za ovo je sve kriv Covic njegova narcisoidnost samozivost i njegovo siljenje kurca prema navijacima.

                                Comment

                                Working...
                                X