Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plavsic brat najjaci, kaze Sruder za Ennisa

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Plavsic brat najjaci, kaze Sruder za Ennisa
      Ume i on da jebucne [emoji6]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • [QUOTE=MannyCalavera;1752110]Imam odlicno pamcenje vec 10+ godina kada je on u pitanju. I kad odigra pozitivno u napadu tekme kao prvih par ove godine, covek je negativni minus na terenu. Pre svega lenj igrac, i sve ono sto ne volim u sportu. Slavicu dan kada ce on biti necija druga briga.

        samo ti slavi takvi su bruka za klub

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          samo ti slavi takvi su bruka za klub
          Daj negde da kupim znacku da sam bruka i izdajnik kluba. Da ne mogu nikad na tekmu da odem i sl.
          Last edited by MannyCalavera; 19-12-17, 19:08.

          Comment


          • [QUOTE=darko pancev;1752131]
            Originally posted by MannyCalavera View Post
            Imam odlicno pamcenje vec 10+ godina kada je on u pitanju. I kad odigra pozitivno u napadu tekme kao prvih par ove godine, covek je negativni minus na terenu. Pre svega lenj igrac, i sve ono sto ne volim u sportu. Slavicu dan kada ce on biti necija druga briga.

            samo ti slavi takvi su bruka za klub
            [QUOTE=MannyCalavera;1752133]
            Originally posted by darko pancev View Post

            Daj negde da kupim znacku da sam bruka i izdajnik kluba. Da ne mogu nikad na tekmu da odem i sl.
            Dosta!
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post

              Dosta!
              Ajde ti meni lepo objasni sto si mene upozorio? Sta sam ja rekao?

              Comment


              • Au, koja je stetocina ovaj Bjelica, strasno.

                Comment


                • Dobro Kronose pusti ljude da se raspravljaju malo

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Lesort=Enis realno....Enis nema neke kosarkaske pokrete..dosta igra van sablona ali videcemo...

                      Jovanovic kao Noj zabije glavu cim primi loptu i napada kos...

                      Nadam se da cemo se resiti Jovanovica i dovesti centra...Neka Igokea mera...ali ko zna mozda gresim...

                      Mec skroz nebitan, preumorni smo i ok je sve to...Ne svidja mi se ova zajebancija Antica u mecu ali dobro, bilo je slicno i protiv Olija...

                      Nije losa rotacija po meni, DOBIJAMO PAO 1/1..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nemamo kvalitet za taj nivo. S mesetarima mozemo i iskasapljenim ekipama, sa ozbiljnima nemamo sta da trazimo trenutno. Valencia je ponor, Efes takodje, Barca ponor, Real bez x igraca. To su sve neki X faktori pa smo i tamo jedva iskobeljali nesto. Treba meriti ekipu sa onim sto je pokazala protiv contendera, tipa CSKA, Oly, Fener. Tu se meris, a mi u tim tekmama nismo konkurentni uopste. I to brine...

                        I ne svidja mi se kalkulisanje sa tekmama, tipa sad cemo da odmorimo ekipu da bi nabili PAO. Igras da bi dobio svaku, a ne otpisujes tekme pre vremena.

                        Comment


                        • Sve te ekipe za koje si rekao da su ponor imaju kvalitetniji sastav od nas,a ti protiv ovakve ekipe tesko da sta mozes ocekivati kada putujes za novi sad preko leskovca svaki dan

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Nemamo kvalitet za taj nivo. S mesetarima mozemo i iskasapljenim ekipama, sa ozbiljnima nemamo sta da trazimo trenutno. Valencia je ponor, Efes takodje, Barca ponor, Real bez x igraca. To su sve neki X faktori pa smo i tamo jedva iskobeljali nesto. Treba meriti ekipu sa onim sto je pokazala protiv contendera, tipa CSKA, Oly, Fener. Tu se meris, a mi u tim tekmama nismo konkurentni uopste. I to brine...

                            I ne svidja mi se kalkulisanje sa tekmama, tipa sad cemo da odmorimo ekipu da bi nabili PAO. Igras da bi dobio svaku, a ne otpisujes tekme pre vremena.

                            pa nije da nismo probali. po meni sasvim korekrna utkamica do poluvremena. da ne bi onih tehnickih i namernih bili bismo u egalu iako smo bili prilicno mlaki u napadu.

                            enis se nije snasao, ali valjda ce biti bolji.

                            dobric je pokazao ono sto pricam vec godinu dana da ima mnogo veci napadacki potencijal od dangubica. nedostajalo mi je nmalo odlucnosti kod rocestija, kao da je igrao u nekom grcu, neke suteve koje inace uzima, nije uzeo cesto komplikovao bez razloga. sve u svemu ocekivan poraza

                            lesor ce igrati u nba kad i ja budem igrao.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Sve te ekipe za koje si rekao da su ponor imaju kvalitetniji sastav od nas,a ti protiv ovakve ekipe tesko da sta mozes ocekivati kada putujes za novi sad preko leskovca svaki dan
                              Dzabe roster ako su trenerski, shematski, organizaciono u kanalu. Nemaju voljni momenat, niti presiju da prave rezultate. Mi s druge strane smo u njihovom rangu zato sto se trudimo, i dajemo mnogo na tekmama. Sto opet ne znaci da imamo kvalitet za igru sa ozbiljnima.

                              Naivno je misliti da tu 16 ekipa ulazi sa ocekivanjima da ce da razbije, igra F4 i sl. Znalo se pre pocetka da je Real, CSKA, Fener, Oly, Pao ekipa koja ce da napadne F4. Khimki i Maccabi se nadali nekom cudu ali se zadovoljavaju svime od 5 do 11 mesta. Ostalo je sve lov u mutnom...

                              Comment


                              • Od Dangubica imam i ja veci napadacki kapacitet... Salim se, ali dobar klupski vojnik je Dobric i za mene skroz ok back up...

                                Calavera je mislio na ozbiljne defanzivne sisteme mi nemamo igre..Sa ovima sto oce da se nadigravaju imamo odgovor

                                Nema mi sta da se merimo sa ovim ekipama, bolje su bar duplo realno od ostatka lige..ne smao od nas...

                                Kazem, nemamo mi bas igru..imamo kvalitet svih 12 igraca ali...Jovanovic je uzasan, smao napad, alav za moj ukus...Enis nema kosarkaske pokrete i to me brine...klasican divljak, puna evropa takvih..

                                .Dekkard bio u pravu mislim

                                Postali smo Miskov a tim...jedini top igraci u timu nisu iz njegove ergele...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X