Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Koliki mazohista moras biti da pustis i gledas hajlajce sa danasnje utakmice?

      Comment


      • Mà Valter burazer presao igricu odavno...

        Comment


        • Kao što već rekoh pre par nedelja, nemamo mi džebane za ovaj tempo. Nemaju ni ostali, sem četri F4 ekipe i možda još par timova.

          Dobro je što se nismo okliznuli u Baru, što se moglo lako desiti. Nadam se da je preostalo još energije za četvrtak, neće ni Pao biti puno svežiji.

          Btw, što se prozivanja Laze tiče, meni su potpuno jasne njegove frustracije. Čovek je igrač sistema i ISKLJUČIVO sistema i ničeg drugog. Da bi njegova uloga došla do izražaja i da b bio od koristi ekipi, ostali saigrači takođe MORAJU da odrađuju ono što im je posao. Kada se to ne dešava, i to na jako velikom uzorku, on ispada budala i beskoristan. To bi svakog ubilo u pojam.

          U vezi Bjelice i minutaže, mi ukoliko ne želimo da u ABA plejofu on ne izgleda kao večeras, on do kraja sezone ne sme da prelazi 15 minuta po meču, jer više od toga u igri visokog intenziteta nije u stanju da izdrži, a kada nema snage i koncentracije onda je najbolji protivniči igrač (kao večeras npr).
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Odgledah samo prvo poluvreme gde smo se borili kao lavovi, i otisao na slavu. Jel moguce da je ovoliki potop bio u drugom... sta se desilo, i sta je uradio Laza da ga pojedinci prozivaju?

            Comment


            • Nije hteo da se igra s bilmezima.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ma totalno nepotrebno pominjanje Laze u negativnom kontekstu, timski poraz, bez dovoljno energije i dovoljno motiva nije ni moglo da bude drugačije. Utakmica prelomljena pre polovine 3/4 nakon toga odrađivanje i jednih i drugih do kraja. Možda je mogla da bude manja razlika, svakako ne odražava razliku u kvalitetu, ali ne menja ništa u krajnjem značaju. Tempo je surov, (preko)sutra je već sledeća utakmica, i u ovom sistemu je prevashodno bitno dobiti utakmice kod kuće. Nadajmo se da će tako i biti.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Iskreno, što se tiče četvrtka, šense su nam iste kao i protiv Fenera, CSKA i Olija.

                  Pao je prototip protivnika koji nam ne leži - atletski moćna ekipa, krajnje disciplinovana, koja 40 minuta pegla odbranu do krvi. I uz to jedan od najboljih trenera EL.

                  Mislim da tu ne možemo da tražimo pobedu, bitno je samo da nas ne unakaze, to bi jako loše delovalo na tim i nastavak takmičenja. A da se to ne bi desilo, neophodno je da izginemo na terenu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ali su i domaćinska ekipa, sve poraze koje imaju zabeležili su na strani tako da mislim da imamo lepe šanse da ih dobijemo, tim pre što u ovim ciklusima kad se igraju dve nedeljno u drugoj utakmici domaćin ima veću prednost nego što je uobičajeno, bez obzira na kvalitet ekipa. Videćemo.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Moracu ovaj put da se slozim sa Lakijem. Nisam gledao utakmicu veceras a necu ni snimak. U Baru se vidjelo da smo iscrpljeni pa ne znam koliko nam je ovaj poraz nanjeo "svjezine". Nadam se dobroj kosarci a i punom Pioniru a onda je sve moguce.

                      Comment


                      • Meni se Lesor ne svidja. Premali IQ, a J&J zeleni.

                        Lesor ne postoji na terenu. Treba da ga školuje Antić ali pamet mu ne može nadomastiti
                        Last edited by Cassius Clay; 20-12-17, 03:34.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Meni se Lesor ne svidja. Premali IQ, a J&J zeleni.

                          Lesor ne postoji na terenu. Treba da ga školuje Antić ali pamet mu ne može nadomastiti
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Meni Lessort deluje kao neko ko ima mali procenat masti u organizmu, mada moguće da grešim. Моžda stvarno treba da se nadomasti.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Možda je čovek mislio da ima previše masti u glavi, pa mozak nema mesta za napredak.

                              Comment


                              • U ovakvom zgusnutom rasporedu,naročito u ovom decembru mesecu,posebno poslednjih par dana,gde se proputovalo
                                hiljade kilometara,krivile kičme momcima po aerodromskim klupama,avionima,presedanjima plus potrošenost na utakmicama,
                                prouzrokuje veliki napor,trošenje,umor koji direktno utiče na koncentraciju na terenu,tanke živce,nervozu i samu igru.

                                Ako se sve gore nabrojano zna,može se reći da je krajnje nekorektno,zlonamerno,bezveze,da ne kažem bezobrazno bilo šta
                                zameriti momcima na sinoćnoj predstav i i porazu velikom razlikom.Dok su imali malo snage u sebi pružali su otpor,kad je
                                i toga nestalo nastala je nervoza,gubitak koncentracije i bilo kakve borbe ideje i nade da se poraz bar upristoji.

                                Ali za neke razmažene,"realne","dobronamerne" navijače KK CZ,koji sve to pravdaju pravom na mišljenje gore navedene
                                činjenice su nebitne.To su stvari koje oni ne vide ili ne žele da vide.Jer svi koji nose dres KK CZ moraju da budu roboti,
                                koji ne znaju za umor,koji ne mogu i ne smeju da znaju za gubitak koncentracije usled istog,koji nemaju pravo da se sačuvaju
                                za bitnije mečeve i naravno kako se usuđuju da izgube od prvaka Evrope na njihovom terenu?

                                Čitam komentare ovde i prosto se čovek zapita,o čemu se ovde radi?Da li su ti igrači i stručni takvi tantuzi da su sebi dozvolili
                                visok poraz od prvaka Evrope,višestruko kvalitetnijeg,bogatijeg,jačeg od nas,ili su oni koji ih razvlače kroz blato i mere im svaki
                                pokret na terenu,toliko ogrezli u nerealnost i prešli na drugu stranu,stranu neosnovanih kritika i odvaljivanje od bilo kakvih realnih
                                pogleda na ovu EL,naše i protivničke rostere i budzete?Meni su fascinantni neki ljudi ovde,njihovi upisi i konstantno uriniranje po
                                ovim momcima,koji su PRVI u ABA ligi i koji imaju respektatabilan skor u EL ako se gleda sa realnih osnova.Kad kažem respektabilan skor
                                mislim na broj pobeda u samom takmičenju jer smo ovde pre početka iste mogli pročitati da ćemo imati 5 pobeda ukupno,i da ćemo biti
                                džak za šamaranje i ekipa za podsmeh i blamiranje u EL.

                                Ko nije shvatio sinoćna tekma je bila tekma tankovanja,odmora i raspodela minutaže za tim,jer se posle ovolikog putovanja,trošenja
                                nismo ni nadali nekom čudu u Istambulu.Bitnija je PAO u Pioniru,a još bitnije utakmice u ABA ligi.Ko to nije shvatio,razumeo onda mu nema
                                pomoći,na žalost.
                                Mi nemamo tu moć i roster koji može da isprati ovaj ritam i tempo utakmica.Nemaju ga ni mnogo moćnije i bogatije ekipe od naše.Ali to ne
                                sprečava pojedine da opljunu po pojedincima ili treneru nakon poraza u zavisnosti ko je bio loš na datoj utkamici.Jer BOže moj,ja sam
                                navijač CZ i imam pravo na svoje mišljenje i u prilog tome mogu da kritikujem koliko me volja.Još da pojedini mogu da razvrstaju kritiku
                                kao argumentovanu,obrazloženu,činjenično potkovanu sa razlogom i osnovom i da se sa njom kao takvom zabavimo i polemišemo o njoj ,a ne kritiku
                                kao izgovor za svoju frustraciju,nezadovoljstvo nekim ili nečim u KK,nekim nerealnim željama ili pak nečim trećem.


                                Što se mene tiče,ovaj trener i ovi momci pružaju i daju i više od onog što sam očekivao.Pojedini me,poput Milka,izbace iz takta,nekad poludim
                                usled gluposti koje pravi Lesor na terenu ,ali kad se glava ohladi i saberem sve realne činjenice u vezi kluba mogu samo
                                da nabacim osmeh i zadovoljstvo što gledam moj klub sa najvećima,najjačima i najmoćnijima u Evropi.Što imam tu privilegiju da ih gledam
                                uživo protiv takvih,i što moj klub iako inferiorniji po svim osnovama i protiv tih jačih ,boljih ređa pobede.To je dovoljno da im se zahvalim
                                na tom ugođaju,zadovoljstvu i da im pružim punu podršku i krajnje razumevanje i dovoljno strpljenja.
                                Last edited by Talični Tom; 20-12-17, 08:22.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X