Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo pocela serija Ubice moga Zoca?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      I ja nisam njegov fan, ali on ne zasluzuje zvizduke od nas.. Ajde ako ne cenimo ta 2 obestecenja koja je platio za Kalinu i Guduru, onda mu sigurno moramo biti zahvalni sto je mentor Alimpijevicu, i sto nam obucava trenera... To je najdirektnije pomoc klubu, i to ne da nije za zvizduke nego je za aplauz.
      Ali ova prica kako nam je napravio uslugu placajuci obestecenja.
      O boze
      Pa nije kupio kilo cvaraka nego fenomenalne kosarkase.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ovo pocela serija Ubice moga Zoca?
        Mislim da ce se te poslednje epizode ipak u Turskoj snimati ..mi smo za moj ukus previse miroljubiv i tolerantan narod

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Ovo pocela serija Ubice moga Zoca?
          Mjok, ova. Ovaj crveno plavi je Alimpije

          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Da ne shvatis pogresno ali sta si ovekivao?
            Da kaze nesto ruzno, lose???
            Kapiram ja sta hoces da kazes. To sam i ja inicjalno pomislio dok sam citao naslov, ali kada sam cuo razgovor, pomislio sam da ako je hteo da nas pohvali reda radi, to je mogao da uradi i na drugi nacin. Meni se cinilo da je rekao ono sto misli, a ne vidim sto bi njemu trebalo da nam podilazi.
            Last edited by Grof; 19-12-17, 15:40.

            Comment


            • Prvo Zeljko Obradovic nikada od mene nece dobiti zvizduke.
              Ucinio je jako dosta stvari za Zvezdu i zahvalan sam mu na tome.
              Ko je placao igrace uopste me nije briga on ih je IZABRAO i budite sigurni da se njegova rec tamo postuje.
              Plus sto pomaze Alimpijevicu savetima i mentorstvom a itekako je pomogao oko dovodjenja Pere Antica u Zvezdi.
              Ako to nije dovoljno za minimum nekog postovanja i aplauza kada udje u halu onda jebi ga.
              Ne bolji su namvesici sakote, zezelji, i ostali Veliki zvezdasi da ne nabrajam sada.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Tako je Dabo! Da kazem i koju rijec za 2005, samo je iskreno odgovorio na pitanje novinara. Sta se desilo sa reprezentacijom?! Toliki bol u kurcu za dres koji nose vise se nije ponovio! Moka je smjenio generaciju, debakl, Dulo nastavio a vec sa Ivkovicem smo dobili kostur onoga sto je uradio Djordjevic. Najvaznija stvar je da se vratio kult repke i da neces gledadi lelemude dok se nosi drzavni dres.

                Comment


                • Sportske velicine kakav je Zeljko moraju da se postuju...bez obzira na "boje"...to mi je isto kao kad cujem od "hard core" grobara pogrdne reci za Djokovica samo zato sto je "cigan"...sve su to mali ljudi bez identiteta...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Izuzetno postujem Robiju ali dve stvari stoje 1000%:

                    - Nikada nije znao da bude castan u porazu. Znaci apsolutni je kreten kada gubi i za tako velikog trenera ne bi smeo tako da se ponasa. To je tako maltene 30 godina...
                    - 2005 EB je najsramniji cin jednog velikog trenera ikada. Bacio je celu ekipu pod voz i napravio od sebe cistog lika dok su svi oni govna. Tacno je sve sto je rekao da se desavalo, ali prike ti si selektirao, ti si bio odgovoran za disciplinu i rezultate. Sto nisi proterao govna od starta kad je bilo sranje. A ne sve otislo u kurac, oni su govna a ja sam karakter.

                    Ja bih mu zvizdao kao i svima koji dodju. Tu nema sta. Likovi koji zaduze Zvezdu necim tipa Kalina i Gudura mogu da dobiju aplauze kad ulaze u halu i sl, ovacije. I to je to. Onda zvizdanje, psovanje i sve ostalo sto sleduje svakom.

                    Comment




                    • Comment


                      • Ucinio je jako dosta stvari za Zvezdu i zahvalan sam mu na tome. JAKO DOSTA

                        Comment


                        • Zeljko - mozda i najveci Euro trener (igra sa Datomeom i Kalinom na 4 i 5, Dijamant, Spanulis i Jaka u Pao gde ne znas ko ce te prvi razbiti i odbrana na Euru 1997 su 3 stvari o kojima cu uvek sa odusevljenjem pricati) , ali ne bas veliki covek (2005. ne mogu nikad da mu oprostim, a imao je Karijevu bananu kao uzor. Takodje, vrlo cesto ga je ruzno slusati, sudije, navijaci, svoji igraci, uvek je neko drugi kriv, ne zna da pruzi ruku).

                          Comment


                          • Otkopavam i otvaram dedinu rakiju onog dana kad Milko Bjelica napusti ovaj klub...

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Otkopavam i otvaram dedinu rakiju onog dana kad Milko Bjelica napusti ovaj klub...
                              Kratko pamćenje imaš ....

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Kratko pamćenje imaš ....
                                Imam odlicno pamcenje vec 10+ godina kada je on u pitanju. I kad odigra pozitivno u napadu tekme kao prvih par ove godine, covek je negativni minus na terenu. Pre svega lenj igrac, i sve ono sto ne volim u sportu. Slavicu dan kada ce on biti necija druga briga.

                                Comment

                                Working...
                                X