Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve najbolje ,da sačuvamo ovu ekipu na okupu kao i ovaj ciklus sa Radonjom na čelu,tripleta da se slavi i da utakmice EL ne igramo u Areni(osim f4)

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Sve najbolje ,da sačuvamo ovu ekipu na okupu kao i ovaj ciklus sa Radonjom na čelu,tripleta da se slavi i da utakmice EL ne igramo u Areni(osim f4)
      Radonjic se vratio?

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Radonjic se vratio?
        Radonja je prisutan duhom
        Htedoh reći da zadrzimo igrače ,da odigraju po 2-3 sezone zajedno kao ekipa vodjenja pod dirigentskom palicom DR

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Radonja je prisutan duhom
          Htedoh reći da zadrzimo igrače ,da odigraju po 2-3 sezone zajedno kao ekipa vodjenja pod dirigentskom palicom DR
          Radonjicu nije otisao samo onaj igrac koji nije dobio bas nikakvu ponudu.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Radonjicu nije otisao samo onaj igrac koji nije dobio bas nikakvu ponudu.
            Misliš Čoviću?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Daj da uplatimo Milku jedno 6 meseci u Bianca Resort & Spa dok ne prodje sezona.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Radonjicu nije otisao samo onaj igrac koji nije dobio bas nikakvu ponudu.
                Zirbes je ostao ,Jovic je ostao,Gudura,Laza,Danga,Mitar kapiten. . .malo li je po 2-3 god zajedno. . To mnogo znači

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Misliš Čoviću?

                  To sam mislio. Jedini slucaj da ja znam da je neki igrac ostao i pored ponude nekog kluba je Cirbes, ali ne zato sto je klub mogao da parira ponudom nego zato sto je Cirbes procenio da mu je bolje da ostane da radi sa Radonjom, i kao prvi centar da se naplati sledece sezone, sto je i bio slucaj
                  Last edited by Antona; 02-01-18, 11:26.

                  Comment


                  • Ovo sto se sada desava i ono sto je bilo pod Radonjicem nemaju nikakve slicnosti. Sad je dosao novi trener, bez ikakvog iskustva, novi tim, sve se restartovalo. Jedino sto je zajednicko su rezultati.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      To sam mislio. Jedini slucaj da ja znam da je neki igrac ostao i pored ponude nekog kluba je Cirbes, ali ne zato sto je klub mogao da parira ponudom nego zato sto je Cirbes procenio da mu je bolje da ostane da radi sa Radonjom, i kao prvi centar da se naplati sledece sezone, sto je i bio slucaj
                      Bila je neka priča da je Zirbes individualno radio sa Milojevićem, koji je važio za specijalistu za rad sa centrima. Ako bih hteo da izdvojim nekog igrača koji je 100% Radonjinih ruku delo to bi bio Kuzmić, koji je bio poprilično igrački izgubljen posle epizode u Pao-u.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • I Cirbes i Kuzma i donekle Bobi su lansirani u Zvezdi. Osim Radonje oni imaju jos jedan zajednicki sadrzilac - Jovica

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Zirbes je ostao ,Jovic je ostao,Gudura,Laza,Danga,Mitar kapiten. . .malo li je po 2-3 god zajedno. . To mnogo znači
                          Cirbes je imao duplo bolju ponudu od Bajerna pa je ostao.

                          Comment


                          • Alimpijević za SK: Nisam isti Dušan sa početka 2017.
                            http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...etka-2017.html
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Bila je neka priča da je Zirbes individualno radio sa Milojevićem, koji je važio za specijalistu za rad sa centrima. Ako bih hteo da izdvojim nekog igrača koji je 100% Radonjinih ruku delo to bi bio Kuzmić, koji je bio poprilično igrački izgubljen posle epizode u Pao-u.
                                Milojevic je smesan trener, ipak mu Misko dovodi sve top mlade talente, nije bas da je od nekog drveta napravio igraca...Da se ne lazemo ovde. Nikad trener nece postati dok rezultatski nesto ne uradi. Ovo sto on radi moze raditi pola trenera bar..Ne kazem da je los, samo videcemo kad bude radio u nekom timu gde je rezultat imperativ..

                                Ovo za Zirbesa je smesno...Razvitak njegovih talenata zavisi vise od sledeceg trenera nego od njega, bar po meni..O Zirbesu je smesno pricati..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X