Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Pa ko kaže da mi već nemamo zverinu pod košem? Još jedan detalj sa jučerašnje utakmice protiv Cibone, par puta kad je Žorić krenuo u zidanje odbio se od Matthiasa kao čunj, sve je bolji i u tom segmentu, pritom Žorić iako na zalasku karijere je centar sa skillom
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ma OK je ovaj zadnji upis, ali ono od juče ;da pogadja dvojku svake prestupne godine, da tu mrsi muda i izvoljeva, neka prestane igrati i ide u dom penzionera i slično. To mi je zasmetalo, ali da ne širimo dalje. Svakako da bi nam legao jedan Ajverson ili neko sličan koji bi trebao doći.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post

        Pa ko kaže da mi već nemamo zverinu pod košem? Još jedan detalj sa jučerašnje utakmice protiv Cibone, par puta kad je Žorić krenuo u zidanje odbio se od Matthiasa kao čunj, sve je bolji i u tom segmentu, pritom Žorić iako na zalasku karijere je centar sa skillom
        Ali ga je i okrenuo zoric par puta kao detence

        Comment


        • Czbg9, ti si, kanda, u svadji sa pravopisom oko pisanja imena i prezimena pocetnim velikim slovom?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ma jok,nego kucam preko fona i onda mi on automatski metne veliko prvo slovo posle tacke,a ne obazirem se na to da pisem velikim slovima imena,kao da ce pa neko da ceni moj pravopis ovde
            Sem imena forumasa,to je valjda do kulture

            Comment


            • Žorić je izuzetno školovan igrač koji se iz ne znam kog razloga potcenjuje ovde, čovek je igrao u Feneru. Kao što rekoh, na zalasku je karijere, ali za ABA ligu izvanredan igrač, nema tima protiv kojeg je loše odigrao bukvalno im je pola tima po doprinosu., ali Matthias mu je lepo isparirao u par navrata, onoliko koliko je igrao.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Uh, teške reči upućene Peri Antiću. Jeste čovek na zalasku karijere, ali reći da ne zna ovo ili ono je više nego bespotrebno. Izuzetan je njegov značaj u odbrani, kroz koju duva promaja na sve strane. Izuzetan je njegov značaj u rasporedjivanju saigrača u napadu, gradjenju, blokovima, itd. Njegov najveći uticaj na tim je psihički, jer svojim iskustvom itekako znači ekipi, sa dosta mladih i neiskusnih pojedinaca. A mogao je, što već neko reče, da se penzioniše ili ostane u Feneru i sedi na klupi, ali on je rešio da završi karijeru u svom timu. Pero je legenda i svi koji ga ne vole, jer "ne zna da odigra ledjima ka kosu", mogu da mu pljunu pod prozor. Trebalo je dovesti teškog centra, sa kojim bi Pero sa pozicije 4, razbijao protivničke visoke igrače, ali eto, doveli su Lesora, koji je preslab u odbrani i Jovanovića, koji nije igrao ozbiljnu košarku, pa silom prilika Pero Antić više minuta provodi na poziciji 5.

                Comment


                • Stvarno je ovaj forum čudo,takvih kvazi stručnjaka na gomili nema na svetu celom koliko ovde,Pera ne valja,Enis ne valja,odbranu ne igramo . . .

                  Comment


                  • Druze svaki forum je isti, sto ljudi, sto cudi...Postujem svacije misljenje..Odbrana je losa 58% za dva primamo je puno...Pero mozda misli na to kad igra I koliko, jasno da je Pera bitan samo ako je u ovo usao bas koliko moze...

                    Enis svako ima pravo da osporava dok ne vidimo, stats iz Mege ne znaci nista, imao je Rebic 16ppg I 6apg pa ne znaci da bi mogao ...Nije reper Radicevic, posto je igrao nula..a videcemo ...

                    Kazem forum je, pa pise ko sta hoce, dok se drzi teme I ne vredja..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Druze svaki forum je isti, sto ljudi, sto cudi...Postujem svacije misljenje..Odbrana je losa 58% za dva primamo je puno...Pero mozda misli na to kad igra I koliko, jasno da je Pera bitan samo ako je u ovo usao bas koliko moze...

                      Enis svako ima pravo da osporava dok ne vidimo, stats iz Mege ne znaci nista, imao je Rebic 16ppg I 6apg pa ne znaci da bi mogao ...Nije reper Radicevic, posto je igrao nula..a videcemo ...

                      Kazem forum je, pa pise ko sta hoce, dok se drzi teme I ne vredja..
                      Postujem, ali hajde da se drzi neki nivo, ako se ovako rasiri nece se razlikovati od komentara ispod online textova na portalima.

                      Comment


                      • Svi nasi veiki treneri potenciraju tu odbranu kao osnov iz koga polazi sve. Mnogo puta je to govorio Pesic, Obradovic, Vujosevic, Ivkovic, Radonjic.
                        I uopste nasa kosarka je poznata po tome.
                        Razumem da je vecini navijaca privlacnija kosarka na kos vise. Medjutim, mi sa nasim budzetom tesko da u toj kosarci mozemo ocekivati neke rezultate.
                        Nama protivnici u ABA ligi sutiraju preko 50% za dva poena. To je zaista previse.
                        Cibona koja ima jednog centra i to Zorica nam pogadja za dva preko 55%? Znaci da ogroman broj poena primamo na ulazu, igre1 na1, sutem sa poludistance.
                        Svojevremeno sam pricao sa jednim pomocnim trenerom Zvezde iz ere Radonjica koji kaze da je DR insistirao na odbrani jer je na taj nacin zeleo da vidi karakter igraca, podredjenost timu, ego itd,itd. Drzao se teze da se odbranom najbolje stvara pobednicki duh, sigurnost u napadu.
                        Kada je odbrana dobra iz iste dolazi i samopouzdanje u sutu, igri itd,itd.
                        Godinama gledamo Efes, Makabi, Armani itd,itd sa brutalnim napadackim potencijalom koji uvek ispuse za trofeje.
                        Nije Zeljko koji ima milione iste dao za Udoa, Veselog, Kalinica koji su odbrambene masine.
                        Nije doveo Lengforda, Dzeksona itd,itd.

                        Comment


                        • Bitna je ravnoteža (balans) odbrana - napad ... prosto i jednostavno
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Upravo je Fener odličan primer i putokaz kakva treba i naša igra da izgleda - I Judo i Kalinić i BB i Ali M. i Slukas i Datome i Naneli i Veseli su bili igrači koji su doneli titulu igrom u oba pravca, prva dvojica pomenutih su bili i najbolji učesnici finala. Nisi mogao bolji primer da izabereš.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nasa ekipa nema toliki defanzivni potencijal kao Radonjiceva,mada za to Alimpijevic nije kriv.
                              Potrebno je godina selekcije i doselekcije da bi on doveo ono sto zeli da bi mogao da sprovede svoje zamisli,pre svega na odbranu mislim.
                              Da bi to uradio,mora da rezultatima opravda to sve da bi se pitao vise.
                              Recimo,protiv Efesa smo pokazali kakvi trebamo biti u odbrani i u branjenju pika.
                              Sada ce neko reci,a mi smo primili 81 poen...
                              Jesmo,ali imamo i veci broj poseda.

                              Comment


                              • Naravno igra u oba pravca.
                                Medjutim, lakse je iz te odbrane stvarati igru. Posebno sa nasim budzetom.
                                Ne trazi niko odbranu iz prosle sezone. Ali po meni ovo sada sto igramo je zaista na izuzetno niskom nivou.

                                Comment

                                Working...
                                X