Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nije ni Ennis pa evo ga u timu.
    Dekkarde prijatelju,zasto si toliko sumnjicav oko Enisa?
    Dolazi kao bek ap,za smesan novac ce igrati,jos visegodisnji ugovor. Odigrao tek par meseci u evropi i za razliku od mnogih se jako dobro snalazi zbog perioda adaptacije,koja je svakome potrebna.
    Moci ce da odmeni i Rocestija i Feldina,za Davidovca ce biti minuta standardno. Imacemo na spoljnim pozicijama punu rotaciju,odnosno 7 igraca.
    Rocesti Davidovac
    Feldin Dobric
    Dangubic Lazic
    +
    Enis 1/2
    Siguran sam da ce biti od pomoci i da ce praviti razliku u ABA ligi kao do sada,za EL ne ocekujem ove sezone neki znacajniji doprinos sto se poena tice,ali svakako odlican igrac,za sada za rotaciju i za smesne novce.
    Last edited by Jimi22; 10-12-17, 22:09.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ako je igrač draftovan, to znači da je skill neupitan, da li i glava prati taj skill to je drugi par čarapa. Svakako da nije nemač pojma, Laki po običaju preteruje.
      Naravno, takve stvari se dešavaju, a vrlo često nema objašnjenja ...
      evo sad pogledah statistiku Betisa, imaju 1/10 sa prilično dobrim rosterom. Ryan Kelly često pominjan u prelaznom roku kao sjajno rešenje
      na poziciji 4, opasan šuter za 3 ... ima impresivnih 7-36 za 3 poena (19%) ... jbg.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        ja se secam da dok je bio u omladinskoj reprezentaciji da je pravio probleme i da je bio odstranjen iz tima za neko takmicenje. A vazio je za naseg najboljeg igraca. Nakon tog takmicenja ne secam se da li se vracao u repku...
        Nije odstranjen nego se nije odazvao. To ga je i preporučilo za Zvezdu
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by megacar View Post
          Naravno da Radicevic nije ,,nemac pojma", vec se decko pristojno ukanalio....Ne znam sta je resenje za njega.
          Ako je problem u glavi a deluje kao da jeste, ja bih ga ostavio na hladjenju dok ga svi ne otpisu, cak i on sam. Tek kad bi svi dignuli ruke, tad bih ga odjednom i neocekivano gurnuo u vatru protiv nekog jakog protivnika. A do tada rad i samo rad.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nije odstranjen nego se nije odazvao. To ga je i preporučilo za Zvezdu
            U20 je u pitanju....jel si siguran? Al mislim da je i neki sukob sa trenerom bio tada....

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              U20 je u pitanju....jel si siguran? Al mislim da je i neki sukob sa trenerom bio tada....
              Sa Đorđevićem, pre dve godine, ali je očigledno prešao preko toga jer je na poslednjem spisku bio
              http://www.mozzartsport.com/vesti/sa...lucicem/106536
              http://mondo.rs/a1050195/Sport/Kosar...e-SP-2019.html
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Meni je sve nesto u glavi da je billo i pre toga ali sa Dejanom Mijatovicem, a mozda je to bilo bas zbog te univerzijade koju je otkazao....a mozda i pred neko drugo takmicenje, ne mogu se setiti.

                EDIT: Nasao!

                Plejmejker Kahasola Nikola Radičević zbog nediscipline neće putovati sa juniorskom reprezentacijom Srbije na Svetsko prvenstvo u Češkoj.

                Nikola Radičević je prošle godine kao kapiten vodio saigrače iz reprezentacije do bronzane medalje na Evropskom prvenstvu.

                Ipak, samo nekoliko dana pred odlazak na Svetsko prvenstvo košarkaša do 19 godina izbačen je iz tma zbog nediscipline, prenosi "Sportski žurnal".

                "Mislim da ne bi trebalo da se bavimo 'slučajevima' uoči ovako važnog takmičenja. Za bivšeg kapitena važe ista pravila kao i za ostale, bez obzira o kakvom se talentu radi", rekao je selektor Dejan Mijatović.

                Plej španskog Kahasola nije bio u sastavu Srbije pre par dana u duelu sa Argentinom, posle čega je napustio ekipu.

                Svetsko prvenstvo za juniore igraće se od 27. juna do 7. jula u Češkoj, a reprezentacija Srbije takmiči se u Grupi C sa Australijom, Brazilom i Senegalom.
                Last edited by mmajstor; 10-12-17, 22:28.

                Comment


                • Euroligaši danas loši. Real dobio na produžetke, Barsa, Olimpijakos, Žalgiris pukli. Treba ozbiljno sa Cibonom, jesmo kvalitetniji ali na terenu se mora pokazati.

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Meni samo jedna stvar nije jasna,kako je on kao takav nemac pojma uspeo da bude draftovan?Sta su to NBA skauti videli u njemu sto mi nismo pa je on draftovan i pored hrpe Amera koji izlaze sa koledza na toj poziciji? Razumeo bih da je Big man koji je deficitarna zverka i u Americi pa je na osnovu visine draftovan,razumeo bih i da je mitskih fizickih predispozicija kao Danguba,pa racunaju da ce ga obuciti i prosiriti mu skill set,ali na osnovu cega je on preskocio na draftu sve one crne americke plejeve koji se posle potucaju po Evropi i Fiba Evrocelendz kupovima,a on eto kao takav nemac pojma bio izabran na draftu i zavrsio u EL ekipi sa veoma solidnim ugovorom.Ili mozda u njemu ipak ima nesto sto mi ne vidimo i sto on ne uspeva da pokaze?Bio bih zahvalan da mi pojasnis ovu anomaliju.
                    U pitanju je klasičan akcelerant, ono, enciklopedijski primer. Gledao sam ga masu puta u mlađim kategorijama, 3/4 koševa je davao iz prodora jer je već sa 16 imao praktično formirano telo i retko ko od vršnjaka je mogao da mu parira. Ni tada nije imao šut, što se nije promenilo sve do sada.

                    Draft potiče od tih utisaka pre svega i očekivanja da se razvije a svakako ne od rola u Španiji gde je isto imao neslavne učinke s obzirom gde je igrao.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by mikara92 View Post
                      Valensija totalno u kanalu, doživjela poraz i od Estudijantesa.
                      Imaju 7 vezanih poraza u Evroligi.
                      Dubljević nije igrao opet, nadam se da neće ni u petak.
                      Sve im se svodi na trio Grin-San Emeterio-Plajs.
                      Ovo moramo iskoristiti, Valensija pada u petak!
                      Uff, ne mirise na dobro to. Sta ono bese prosle godine? Unics? 6 poraza i onda mi dosli da nas pobede. To po onome: Kad nije lako, dolazi Zvezda da ti olaksa sudbinu... Ajd' valjda nece ovaj put. Ako budemo nastavili da igramo kao u zadnje dve-tri utakmice, onda imamo lepe sanse da do kraja godine u EL imamo minimalno jos dve pobede. Minimalno...

                      Comment


                      • Na nekome se moraju kola slomiti mora i Valensija da pobedi nekoga samo nemojmo olako shvatati taj njihov tim.

                        Comment


                        • Prvo Cibona majku mu, to bese prioritet

                          Valensija je zrela za poraz, dosta povreda, lose igraju ali opet kuci mogu dobiti svakog ali kazem, previse povreda je tu, odlicna sansa..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Prvo Cibona majku mu, to bese prioritet

                            Valensija je zrela za poraz, dosta povreda, lose igraju ali opet kuci mogu dobiti svakog ali kazem, previse povreda je tu, odlicna sansa..

                            Po svim najavama im se vraca Dubljevic protiv nas, doduse u kakvoj formi ce biti po izlasku iz povrede to cemo videti ali mislim da je i kod njih upaljena crvena lampica, ali ne treba sada od njih praviti da su Tamis zato sto imaju nekoliko igraca van ekipe. Sa i bez Dubljevica su ocigledno dva razlicita tima.

                            Da je sansa za jos jedan brejk cinjenica je da ako se ukaze sansa treba je iskorisiti.

                            Nije mi jasno samo sto je Pera otisao u Zagreb, sleduje nam Valencija, Mornar, Fener i Pao. Mogao je da preskoci i Zagreb pa i Bar, jer mislim da on zeli da se pojavi u Istanbulu pred navijacima Fenera.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Po svim najavama im se vraca Dubljevic protiv nas, doduse u kakvoj formi ce biti po izlasku iz povrede to cemo videti ali mislim da je i kod njih upaljena crvena lampica, ali ne treba sada od njih praviti da su Tamis zato sto imaju nekoliko igraca van ekipe. Sa i bez Dubljevica su ocigledno dva razlicita tima.

                              Da je sansa za jos jedan brejk cinjenica je da ako se ukaze sansa treba je iskorisiti.

                              Nije mi jasno samo sto je Pera otisao u Zagreb, sleduje nam Valencija, Mornar, Fener i Pao. Mogao je da preskoci i Zagreb pa i Bar, jer mislim da on zeli da se pojavi u Istanbulu pred navijacima Fenera.
                              Trebali bi da se vrate Abalde I Dubljevic. Vilijams je izgleda skroz out otisao je za Ameriku na dodatne preglede I mislim da su poceli da mu traze zamenu, ostali su out Diot I Sastre mislim ali su nasli zamenu u vidu Garsije mladi PG dosao iz Saragose...

                              Antic nije uopste trosen, nista mu nece faliti u Zagrebu, treba nam ta pobeda inace bice problema za 1,2 mesto...bili su dugo u BG nisu umorni sigurno. a tek u petak se igrau Valensiji..

                              Postujem Vidoretu ali oni nisu jak klub I ne kazem da moramo dobiti ili da cemo dobiti ali imamo sansu sigurno..igrao Dubljevic ili ne..Svakako je tesko igrati sa Valensijom tamo,jos su pod pritiskom, ali nema veze, bitno da smo mi vratili samopouzdanje...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X