Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ono bi u zadnjoj cetvrtini majko moja,Radonjic bi ubio nekog sto posto

    Comment


    • Kao i do sada u sezoni.
      Najveci problem je nedostatak discipline i odgovornosti. Prvo individualne a onda i timske.
      Na trenutak delujemo perfektno na trenutak kao amateri.
      Odbrana je rak rana ovog tima. Mora se tu unaprediti igra drasticno.

      Comment


      • Rutinski jeste ali stale su nas trojke, to je jasan pokazatelj of cega zavisimo cak I na ovim malim utakmicama...

        Lose rotiranje danas, Jankovic je bio los ali je ipak dobio veliku minutazu. Jovanovic je trebao dobiti neke minute..

        To je neka zamerka, a suterski smo jako vruci ali kad stane bojim se da nemamo alternative tu mislim na EL..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Jovanović se inače u zadnjim utakmicama previše hladi, nije mi jasno šta je u pitanju.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ili "čak" ili "štaviše", "čak štaviše" je pogrešno, morao sam... Dosad je DaviDovac korišćen najviše na 1 pogotovo u poslednjem periodu, a i Ennis je doveden da prvenstveno da doprinos sa te pozicije. Eto takve veze ima.
            U pravu si za cak stavise, jezim se od toga.
            Davidovac i Enis nemaju dodirne tacke kao igracki. Enis je doveden da bude Dzenkins vol. 2. Davidovac ce ostati glavni kreator, a Enis glavno ofanzivno oruzje sa klupe. Posto rezonujem da ce igrati obojica u drugoj petorci. Jedan da bude napadac, drugi organizator.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              U pravu si za cak stavise, jezim se od toga.
              Davidovac i Enis nemaju dodirne tacke kao igracki. Enis je doveden da bude Dzenkins vol. 2. Davidovac ce ostati glavni kreator, a Enis glavno ofanzivno oruzje sa klupe. Posto rezonujem da ce igrati obojica u drugoj petorci. Jedan da bude napadac, drugi organizator.
              Nemoj leba ti da me zajebavaš, imamo jedno 7 igrača koji su ofanzivno potentniji od njega, i sa boljim procentima.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ko je to sa klupe ofanzivno potentniji od enisa?

                Comment


                • Pero Antić, na primer.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa malo ih ubacuje, daje I'm vise minuta, ne na sitno vec da izbaci jednog po jednog...Tako ja mislim..Samo Jankovic je bio uzasan danas...Da se on pitao mi bi izgubili...

                    Neverovatno kako lik kad se u centru paznju ne zna da odigra, tamo iz prikajka lupi banana,da kos iz odbojke..Vec se brinem da je hronicno..Bezmudost Savovica...Tako je bar danas delovalo...

                    Enis kad dodje bice opste ludilo, brine me sto na tvrde ekipe mi nemamo resenje, kao Buducnost, I Cedevita... jako se menja nasa igra kad naletimo na zid...Na ove za kos vise smo penicillin...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da, baš je očigledno da nema ko da nam ubacuje pa je zato doveden Ennis On je doveden prvenstveno da bude backup play, a to će DaviDovca ponovo da zakuca za klupu, igraće tačno onoliko koliko je igrao kad je Radičević bio u rotaciji. Živi bili pa videli.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma kakav antic,u najboljoj situaciji moze 3 trojke da da i to je to,za 2 poentira svake restupne godine

                        Comment


                        • Ennis će da igra 10, 15 minuta po meču, šta misliš koliko će on da postigne za to vreme?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mislim da ce igrati 20 u proseku aba ligu,pa mozda i el...ocekujem 10p po utakmici od njega na 20min

                            Comment


                            • Jbt Real,Efes,Cibona...sve rutiniranje.
                              Ko bi rekao da ova grupa s koca i konopca skloljenih i sastavljenih Čovićevih igrača,
                              sa ovim marionetskim nemačem pojma na klupi,može da izvede tako nešto.
                              Ja sam zapanjen i začuđen.

                              Ah,da...nema to veze sa nekom igorm,planom,sistemo u igri,to nas kenjaju šutevi za 3 p.


                              Čitao sam ovde košarkaške "stručnjake" i video borbu za plej off ABA lige.Grčevitu borbu
                              za prva 4 mesta u istoj,dok je u EL bilo još extremnijih prognoza,tipa max, 5 pobeda da se šutamo
                              nogom u guzicu.Rekoše ti isti da ćemo biti džak za udaranje i nabijanje koš razlike protivniku.

                              Da li su oni bili u krivu,da li nas je ovo "usralo" ili ipak ti isti pojma nemaju o košarci i svemu što uz nju ide?
                              Ipak bi rekao da ALimpija i ove nesrećnike što ih NČ sastavi ,kenja.Jer ipak nema tu izgrađenih akcija,tu se šamara iza
                              linije za 3 p. kako se stigne i ko stigne,pa kome uleti,da prostiš.U odbrani što pohvataju Laza i Danguba,to je.Ovo ostalo lelemudi
                              i slučajni prolaznici.To se najbolje videlo protiv Efesa.AH,da oni su u raspadu,nikad lošiji.Zaboravih ja.

                              Evo čak i danas kad se sprdaš sa protivnikom,kad možeš da povedeš sa + 20 u svakom momentu ,kaže se,dok nas sere
                              šut dobijamo,kad prestane nema leba pa čak i u ABA ligi.Oni iako ALimpije sipa oni nastavljaju da se blamiraju.
                              Samo da neko javi Alimpiju da počne da šara,jer neće biti dobro jbg.


                              Bravo nemaču pojma,bravo FMP-ovci,bravo kamenjari,bravo privatnici i penzioneri,bravo klinci,deco,bravo stručni štabe
                              i ostali.Samo radite,rastite i pobeđujte.
                              Ipak blamiranje je rezervisano za neke druge a ne za vas,koliko se može primetiti u dosadašnjem delu sezone.


                              Enis momče,dobro došao,još bolje se uklopio i poput Alimpija mnogima usta začepio.
                              Još jedan centar da se ostvari i unutrašnja igra pa da zatvaramo radnju i da plešemo.

                              Valencija je sledeća.
                              Last edited by Talični Tom; 11-12-17, 19:56.
                              sigpic
                              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nemoj leba ti da me zajebavaš, imamo jedno 7 igrača koji su ofanzivno potentniji od njega, i sa boljim procentima.
                                ne znam sto si toliko protiv enisa. za te pare tesko da je se mogao dovesti bolji igrac. preneki dan pominjao si raglanda koji igra za osam puta vece pare od njega. enis je ofnzivno potentniji od svih nasih bekova sem rocestija i feldina. ne kazem da ce igrati vise ili davati vise oseva, ali ofanzivno je mnogo raznovrsniji i od lazica i od dange, o radicevicu da ne pricamo

                                pri tom je enis neko ko vazi za iszetnog momka na terenu i van njega, neko kome je bitan tim i zajednica sto bi rekao da odgovara nasem porodicnom konceptu.

                                Comment

                                Working...
                                X