Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Puna arena donosi 2 x 35 hiljada, mnogo vise nego Pionir.
    Čak i više, pominjana je cifra od 1,5 miliona od 15 punih Arena, a rečeno je da je preporuka EL da se utakmice igraju u njoj zbog F4. Pritom, ako se zaista ne plaća puna cena zakupnine iz istog razloga nema dileme gde treba igrati.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Pa ako hoce Covic da izgledamo smesni i da igramo pred 4-5 hiljada u hali koja prima vise od 20, ko smo mi da mu protivrecimo?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Puna arena donosi 2 x 35 hiljada, mnogo vise nego Pionir.
        Puna Arena?
        Kad to beše?

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Pa ako hoce Covic da izgledamo smesni i da igramo pred 4-5 hiljada u hali koja prima vise od 20, ko smo mi da mu protivrecimo?
          Jadno i bedno u Areni izgledamo i na terenu i na tribinama,Pionir sušta suprotnost. . . Pionir ne preskacem a u Arenu od početka sezone ne idem

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Čak i više, pominjana je cifra od 1,5 miliona od 15 punih Arena, a rečeno je da je preporuka EL da se utakmice igraju u njoj zbog F4. Pritom, ako se zaista ne plaća puna cena zakupnine iz istog razloga nema dileme gde treba igrati.
            Malo sam iskarikirao zbog cifre od 35, prvobitno napisah 2x35 vise nego Pionir.
            Iskreno ipak mi zvuci puno 100 000 cisto od jedne utakmice, iako znam da je tako receno.

            Comment


            • ajmo Zvezdo moja, jako samo veceras ,vracamo se u seriju pobeda pocevsi od ove utakmice

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Malo sam iskarikirao zbog cifre od 35, prvobitno napisah 2x35 vise nego Pionir.
                Iskreno ipak mi zvuci puno 100 000 cisto od jedne utakmice, iako znam da je tako receno.
                Sto, racunaj da karata ispod 8eur nema. Nek sezonci ulete nesto ali ostali kupuju za tu tekmu. Nek ih bude 15k, i nek sve karte budu ta najniza cena i opet dolazis do 120k. Odbijes troskove i opet lepa para. A realno je i vise zbog skupljih karata.

                Naravno to je kad se punila Arena [emoji41] Sad nam kolarac dovoljan [emoji41]

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Arena ima 19.500 numerisanih mjesta, 2000 se uvijek ostavlja za sezonske ulaznice, znaci da klub moze da pusti 17.500 dnevnih karata. Prosjecno cijena je oko 10€ sto otprilike iznosi 170.000€ prihoda, od tog iznosa oduzmes oko 20.000€ rashoda od iznajmljivanja sale + (security, redari za docek, ostale sitnice) do 5000€

                  Comment


                  • Necu da se pravim pametan ali sve ovo sto je Covic rekao u intervjuu,ja sam pre neki dan napisao ovde.

                    Napisao sam da nikakva stranka ne zeli da preuzme klub(ne daj Boze da gamad SNS preuzme nas klub),njih zanima uzimanje para od kluba a toga u kosarci nema,tako da oni vedre i oblace u fudbalu.Coki je rekao da drzava daje preko milion evra i da je zadovoljan odnosom drzave.On gostuje na Hepiju i Pinku,daje intervjue Telegrafu i Informeru a zna se da su to otpad mediji i da pripadaju vodji,tacnije na njima se ne gostuje ako nemate vodjin blagoslov.

                    Covic jeste narcis,sujetan je mnogo i jeste ga iznerviralo sto je Radonjic pominjao plate ali nije ta izjava o platama oterala Radonjica.Napisao sam pre neki dan da je zalizani Raznatovic preveslao Radonjica.Tacno je da je Radonjic pregovarao sa Baskonijom prosle sezone,kada su pregovori propali on se vratio da vodi Zvezdu zadnju sezonu.Onda je zalizani pokusao letos da poturi pricu kako je Radonjic prvi pik za klupu Barselone,Baskonije i Makabija i na osnovu toga da uceni Cokija.Naravno da je Covic znao da je to laz i nije hteo da popusti pred ucenama.Na kraju je i sam Radonjic potvrdio da su to lazi i dan danas je zbog toga bez posla.

                    Nije Radonjic trebao da veruje zalizanom,preveo ga je zednog preko vode.

                    Comment


                    • Radicevic igra odbranu, razigrava i napada kos, uh kako bih volio da pojedem govno na kraju sezone vezano za njega.

                      Comment


                      • Originally posted by Bergamo View Post
                        Necu da se pravim pametan ali sve ovo sto je Covic rekao u intervjuu,ja sam pre neki dan napisao ovde.

                        Napisao sam da nikakva stranka ne zeli da preuzme klub(ne daj Boze da gamad SNS preuzme nas klub),njih zanima uzimanje para od kluba a toga u kosarci nema,tako da oni vedre i oblace u fudbalu.Coki je rekao da drzava daje preko milion evra i da je zadovoljan odnosom drzave.On gostuje na Hepiju i Pinku,daje intervjue Telegrafu i Informeru a zna se da su to otpad mediji i da pripadaju vodji,tacnije na njima se ne gostuje ako nemate vodjin blagoslov.

                        Covic jeste narcis,sujetan je mnogo i jeste ga iznerviralo sto je Radonjic pominjao plate ali nije ta izjava o platama oterala Radonjica.Napisao sam pre neki dan da je zalizani Raznatovic preveslao Radonjica.Tacno je da je Radonjic pregovarao sa Baskonijom prosle sezone,kada su pregovori propali on se vratio da vodi Zvezdu zadnju sezonu.Onda je zalizani pokusao letos da poturi pricu kako je Radonjic prvi pik za klupu Barselone,Baskonije i Makabija i na osnovu toga da uceni Cokija.Naravno da je Covic znao da je to laz i nije hteo da popusti pred ucenama.Na kraju je i sam Radonjic potvrdio da su to lazi i dan danas je zbog toga bez posla.

                        Nije Radonjic trebao da veruje zalizanom,preveo ga je zednog preko vode.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Radicevic igra odbranu, razigrava i napada kos, uh kako bih volio da pojedem govno na kraju sezone vezano za njega.
                          Čak ni protiv raspada kakav je Zadar nije uspeo da ubaci ništa spolja. Postoji li još neki profi igrač nesposoban za takvo nešto?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • @ManyCalavera -> zbog cega bas taj datum u potpisu? Nisi odgovorio.

                            Originally posted by Bergamo View Post

                            Nije Radonjic trebao da veruje zalizanom,preveo ga je zednog preko vode.
                            Da, trebalo je da ostane i trenira ovu smesu od tima nakon sto je sve sto je vredelo prodato. Nije lud.
                            Ovom timu treba Jenkins i Kuzmic samo da bi moglo da se kaze da je za nijansu slabiji od proslogodisnjeg. Ne zbog toga sto je mnogo jeftiniji, nego sto je nakaradno poslozen:

                            igrac za koga se kuka kako ne isporucuje brojke, a on celu karijeru igra ono sto bi Dobric mogao da igra za 4-5 sezona (Feldeine).
                            igrac za koga se mislilo da je mitska zver, a ne zna da brani pick -> nije za prvog centra (Lessort)
                            igrac koji skoro pa ni ne igra, odnosno malo igra, malo ne igra i za to vreme se ne razlikuje od rekreativca (keselj)
                            igrac koji je poslat na tribine iako je najavljen kao pojacanje (Jankovic)
                            3 igraca iz FMPa koji nisu tinejdzeri ni ultratalenti koji vilene od klupe do tribina (Apic, Davidovac, Lazarevic).
                            igrac koji ni protiv mucenog Zadra ne moze da prebaci 3 poena i 0 asistencija (Radicevic).

                            Nema sta ovde da se prica ili je tim jako lose poslozen ili Alimpijevic ne zna da od njih izvuce bilo sta.

                            Evo i Zadar dobismo jer su se Bjelica i Roch raspucali.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Za prvo se slazem, NC I SNS je ista fela, nema tu razlike.. oni nikad nisu ni otisli u principu..

                              Ovo drugo je smesno da smesnije ne moze biti I to 1/1...

                              Pokazali smo da je ABA prioritet, sad odmor pa Igokea da se pobedi..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                @ManyCalavera -> zbog cega bas taj datum u potpisu? Nisi odgovorio.
                                Ma typo u datumu. Sprdnja neka bila sa Kronosom aka EichmannTime...

                                Evo nestaje...

                                Comment

                                Working...
                                X