Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo nama pojacanja. jedinih dostupnih izgleda

    FMP su predvodili Filip Čović sa 22 poena, pet skokova i šest asistencija, Majkl Odžo sa 18 poena i sedam skokova, kao i Aleksa Radanov sa 17 poena i devet skokova. Aleksa Usković postigao je 11 poena

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Kako bih voleo da svi ovi što jedva čekaju da Zvezda pukne da bi šiljili kitu,izvlačili se iz svojih rupa da bi srali po treneru i objašnjavali nam svima kako su oni ovo predvideli,pojedu sva ta govna ne leto i pitali jel ima još da žvaću.
      Situacija izgleda loše,roster je loše sklopljen,to smo znali,ali pojedine pametnjakoviće,merače patke kad se pukne je mučno čitati.
      Isto smo ovo mogli čitati i trpeti u lemurovoj,ops Radonjinoj prvoj sezoni i posle Cibone naročito.Neki još žvaću stvari gore navedene.
      Ali potpuno isto...kao preslikani komentari...i znas sta posle ide, cuvena recenica "jeli smo govna, izvini Radonja care"....i teraj dalje do nove zrtve....tacno bi me bilo sramota da ikad vise bilo sta napisem...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        A koje smo mi to pobede trebali da ostvarimo i da racunamo na njih do sad? Bamberg kuci i to je to...Tesko da bi bilo ko sa ovim timom ostvario vise, nije ovo vise ona uigrana masina od prosle sezone a nju nismo mogli da zadrzimo nikako...Sto dalje implicira da ni poseta ne bi bila mnogo veca...Sto se ugovora tice, ok za Keselja a za ostale jos uvek je rano, ipak su na vise godina...
        Sto se trenera tice, para nema to je valjda svima jasno...i vise bih voleo i da se blamiramo u EL, pa i da je ne igramo naredne sezone a da Covic kad bude odlazio ostavi klub bez dugova, nego da nas zajase SNS banda, napravi novi evropski projekat pa da nap opet nose koseve...
        Vidi druze, isao sam na proteste protiv njih, ne volim ih ocima. Ne pricam sa ex drugarima zato sto su duboko usli tamo, uclanjivali me cimali I ne mozes drugacije da ih odbijes se, da I'm se ne javljas vise, a moguce da ce mi posao trpeti jednom zbog toga...Zato mani me SNS-a...

        Druga stvar, Zvezda ne moze biti talac Covica a da on cuti I ne kaze ANDREJ oce da me izbaci iz kluba, nego pusta tebe I ekipu da to radite za njega...To meni smeta....

        Covic je izabrao da radi sam, naziva navijace skotovima, botovima, kaze dajte pare...Pa druze ovako bi svako vodio klub, sns I stoji iz pocetnog pumpanja para u CZ u doba Covica to je jasno svima,,,

        Nema sta da se blamiras, predsednik si kluba, imas lovu? Pa izvadi je Nebojsa iz slamarice..to rade predsednici...Ovde jedini gubitnici smo mi navijaci, trazio je pare ranije,rekao bice jak tim, I onda cvrc...

        Tim je po meni dobar ali trener blagi uzas, Pesic,Ivanovic I DR bi to zategli sa dve izmene da mogu da naprave...I kunem ti se da bi ovi sto ''ne znaju'' igrali bolje...Bamberg se morao pobediti...mogli smo dobiti Zalgiris iliUnicaju, sto da ne...To su tiovi koje mozes da brejknes...

        Vidis uticaj Martineza...35k kosta mesecno covek..10 meseci ajde nek bude 350k ZNACI NIJE POLA MILIONA......Manite se praznih prica...Niko nije iznad Zvezde, da to postane jednom cinjenica a ne prdenje u prazno....

        Alimpijevic nema nijedan kvalitet sem sto je mlad ako se to moze nazvati kvalitetom...Evo Jovanovic gazi u ABA, on je sad trener za EL? Ima najbolje rezultate u zadnje 3 godine koliko igraju ABA..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Talični Tom View Post
          Kako bih voleo da svi ovi što jedva čekaju da Zvezda pukne da bi šiljili kitu,izvlačili se iz svojih rupa da bi srali po treneru i objašnjavali nam svima kako su oni ovo predvideli,pojedu sva ta govna ne leto i pitali jel ima još da žvaću.
          Situacija izgleda loše,roster je loše sklopljen,to smo znali,ali pojedine pametnjakoviće,merače patke kad se pukne je mučno čitati.
          Isto smo ovo mogli čitati i trpeti u lemurovoj,ops Radonjinoj prvoj sezoni i posle Cibone naročito.Neki još žvaću stvari gore navedene.
          U pravu si, ruzno je bilo pricati lose o treneru i igracima u toj sezoni, u kojoj su pobedjene dvaput dve ekipe, dva meca izgubljena na jednu loptu, u kome smo otisli do polufinala EC. Ne moze 1 Cibona da ponisti sve lepo sto se desilo te sezone, kao sto nece 1 osvojen KLS ili kup da ponisti gorak ukus koji postoji zbog igara, zalaganja i rezultata u evroligi ove sezone.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            evo nama pojacanja. jedinih dostupnih izgleda
            To bi bio sasvim solidan upgrade u odnosu na ono sto imate trenutno. Radicevic je no comment. Covek sutira 24% za 2 i 16.7% za 3. Bukvalno ne vidim jedan kvalitet koji poseduje. Covic ne bi mogao da brani verovanto nista, a nije da sad branite nesto pa da vam bude neki ne znam kakav downgrade, ali je bar u stanju da sruci 20 poena.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Talični Tom View Post
              Kako bih voleo da svi ovi što jedva čekaju da Zvezda pukne da bi šiljili kitu,izvlačili se iz svojih rupa da bi srali po treneru i objašnjavali nam svima kako su oni ovo predvideli,pojedu sva ta govna ne leto i pitali jel ima još da žvaću.
              Situacija izgleda loše,roster je loše sklopljen,to smo znali,ali pojedine pametnjakoviće,merače patke kad se pukne je mučno čitati.
              Isto smo ovo mogli čitati i trpeti u lemurovoj,ops Radonjinoj prvoj sezoni i posle Cibone naročito.Neki još žvaću stvari gore navedene.
              Prvo ne siljimo nista, neki navijaju ovde za CZ vise nego sto ti imas godina..

              Lemur DR..sram te bilo...

              I smanji dozivljaj I ne vredjaj ljude, ne budi kao gazda ti

              Cuj iz rupa, e moj ti ..tipkaj tu tastaturu I osecaj se jakim
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Misliš da smo mogli da dovedemo Martineza?
                Znaš li uopste koga smo kontaktirali,ko nas je odbio i koliko su pojedini trazili?
                Samo da ti kazem i zavrsim sa tim da ne lupetas i ne mlatis ovde i ne spinujes,Martineza smo mogli samo da sanjamo.Toliko.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Nemam ja problem da Covic ode iz Zvezde...da je pametan to bi uradio i na kraju prosle sezone i ostao upamcen kao jedna od nakvecih legendi kluba...
                  Problem je sto u ovoj drzavi, koja sve vise podseca na Severnu Koreju, ne postoji niko posten, pa da kazem i dovoljno lud, da se prihvati tog posla i da ga radi bez upliva politike...Ti ovde ne mozes niti jednog sponzora da obezbedis a da to nije zasluga "velikog vodje" a bas bih voleo da vidim tog ko voli Zvezdu toliko da u nju sipa 5 miliona svog novca svake sezone...kosarka nije profitabilan sport...Dakle, resenje koje se namece je bas taj batica ili neki njegov satelit a ja to ne zelim da podrzim samo da bih zadovoljio neki svoj navijacki poriv da gledam konkurentnu Zvezdu u EL...
                  Evo reci mi ti ko bi mogao da bude resenje, nestp ne vidim da se guraju u redu za tu funkciju, ne pise se, ne prica se o tome...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Branim Alimpijevića stalno, branim igrače stalno, svi mi govore daj čovječe ne budi lud! Poslije večerašnjeg debakla, pukao mi je film! Dva puta u 3 dana da izgubiš sa rezultatom 85-59, bruka i sramota! Još strašnije je to da većina igrača zadnju četvrtinu igra nezainteresovano! Mi nikakvu želju ni volju ne pokazujemo, nikakva igra kod nas ne postoji! Ročesti (skidam mu kapu) dao 20 poena, a izgubili smo skoro 30 razlike! Onaj ko će se sprdati u Zvezdinom dresu neka ide odmah, da se ne ljubimo! Gledam s drugom meč i ubi me sramota! On, koji ne poznaje košarku pretjerano, mene pita zašto igrači Zvezde ovako bezvoljno izgledaju. Ja na to nisam imao odgovor! Molim vas ljudi, znam da ste ogorčeni i sve ali mi moramo doći u Arenu i podržati tim protiv Baskonije! To je po meni nestvarno važan meč! Zašto? Imamo skor 2-6, izgubimo li od Baskonije čeka nas Real u Madridu i to je 2-8, kraj bilo kakvih evroligaških nadanja, navijače Evroliga više neće zanimati, stranci (Ročesti, Feldin i Lesor) će ili igrati za svoju statistiku da se što bolje prodaju ili će igrati bez ikakvog motiva i u tom slučaju imaćemo ogroman problem i u plej ofu ABA lige, vjerujte mi! Veoma lako možemo ostati bez Evrolige! Podržimo Zvezdu, veoma je važno!
                    Last edited by mikara92; 17-11-17, 23:07.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Prvo ne siljimo nista, neki navijaju ovde za CZ vise nego sto ti imas godina..

                      Lemur DR..sram te bilo...

                      I smanji dozivljaj I ne vredjaj ljude, ne budi kao gazda ti

                      Cuj iz rupa, e moj ti ..tipkaj tu tastaturu I osecaj se jakim
                      Ti pricas o mojim godinama?Pojma nemas ni ko sam,koliko ih imam i koliko pratim KkCZ?
                      Zato ne blamiraj se,jer dok sa je ja pratio jos sa Guzom,Žizom,Nikolićem,Ilicem i ostalima ti si verujem i tad plakao i kukao ali ne na forumu nego sto si upisao pelene.
                      Da iole znaš nešto shvatio bih značenje dela upisa gde kazem lemur,ops Radonja.Tu shvatam sa kim polemišem.
                      Ja cu da je tipkam kao i ostali ali necu da mracim,kukam,placem,naricem i mlatim za istom bez da ista drugo i napisem poput tebe.
                      I drago mi je da si se pronasao u mom proslom upisu jer je on kao stvoren za tebe.
                      Last edited by Talični Tom; 17-11-17, 23:06.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Da li je iko ikada na ovom svetu Radicevica nazvao talentovanim igracem, a da ga je gledao van youtube-a?
                        Jeziva je kolicina inferiornosti i neopasnosti u napadu. Lagano igrac manje, a na poziciji koja je osnova napada.

                        Nema sta, tim je kriminalno sastavljen, nema plana B. Udri, pa dokle doguraju Rocesti, Bjelica i Antic. Nema veze sto zbirno imaju 100 godina.

                        Mnogo fali nekoliko različitih profila igraca.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Nemam ja problem da Covic ode iz Zvezde...da je pametan to bi uradio i na kraju prosle sezone i ostao upamcen kao jedna od nakvecih legendi kluba...
                          Problem je sto u ovoj drzavi, koja sve vise podseca na Severnu Koreju, ne postoji niko posten, pa da kazem i dovoljno lud, da se prihvati tog posla i da ga radi bez upliva politike...Ti ovde ne mozes niti jednog sponzora da obezbedis a da to nije zasluga "velikog vodje" a bas bih voleo da vidim tog ko voli Zvezdu toliko da u nju sipa 5 miliona svog novca svake sezone...kosarka nije profitabilan sport...Dakle, resenje koje se namece je bas taj batica ili neki njegov satelit a ja to ne zelim da podrzim samo da bih zadovoljio neki svoj navijacki poriv da gledam konkurentnu Zvezdu u EL...
                          Evo reci mi ti ko bi mogao da bude resenje, nestp ne vidim da se guraju u redu za tu funkciju, ne pise se, ne prica se o tome...
                          Slazem se prvi put posle dugo vremna sa tobom.

                          Nisam da on ode. Ali nek sredi stvari za batom zato sto mene I tebe treba da boli patka za to..On to treba da odradi a da mi I ne znamo..Sam si naveo bez drzave nista, pa zasto se onda svadja sa njom? Zasto mora dase pita sve ako nije to za dobrobit Zvezde...?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Najvise boli to sto posle 2 min vidis da smo izgubili.

                            Comment


                            • upravo. ovo danas je bas bilo mucno.

                              Comment


                              • Originally posted by Talični Tom View Post
                                Ti pricas o mojim godinama?Pojma nemas ni ko sam,koliko ih imam i koliko pratim KkCZ?
                                Zato ne blamiraj se,jer dok sa je ja pratio jos sa Guzom,Žizom,Nikolićem,Ilicem i ostalima ti si verujem i tad plakao i kukao ali ne na forumu nego sto si upisao pelene.
                                Da iole znaš nešto shvatio bih značenje dela upisa gde kazem lemur,ops Radonja.Tu shvatam sa kim polemišem.
                                Ja cu da je tipkam kao i ostali ali necu da mracim,kukam,placem,naricem i mlatim za istom bez da ista drugo i napisem poput tebe.
                                I drago mi je da si se pronasao u mom proslom upisu jer je on kao stvoren za tebe.
                                Godine sam prepoznao u tvom opisu, jos gore ako imas puno vise godina. Vredjas ovde clanove I ljude zato sto kazu ne da igraci ne valjaju VEC TRENER I to arguemntima..Sta je tu narikanje konkretno?

                                Sto necu da amater void nas tim...on je dosao sa referencom kojom.Veoma je jednostavno..strucnost nije e a takvi mi se gade....

                                Nemas pravo da vredjas nikog, tvoje pisanje je bilo kao da je pisao klinac of 20 godina..ili manje..

                                Kad je nesto lose, mora da se kaze..Cutis vladi, cutis ovom cutis na poslu,cuti svima...a nek uziva politicka garniture, e nece majci I'm ga spalim
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X