Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Ako tokom sezone ne uspemo (sa ili bez Alimpija) da gurnemo ove višegodišnje u vatru i prvi plan,
    naebasmo kao žuti kada narednu počnemo bez Ročestija, Antića, lažnog Feldina, Dangube i Bjelice...
    koji se opraštaju osvajanjem regionalnog...daće Bog.

    Tada ,,početak novog ciklusa" dobija posebnu dimenziju.

    Naravno prepodobni Pulen nam ne gine po difoltu kao i zadnje tri sezone.
    Ma eto nama dogodine Kuza, Djenke, Simona da im povratimo karijeru[emoji3]

    Comment


    • Pa hoce naravno...zato sto ljubav prema klubu, iracionalna kakva jeste, nije usko vezana za rezultat...za ove druge, takozvane "pozere"...pa sta reci..be moraju ni da dolaze...

      @drakon
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        @mmajstor

        Nerealan si naspram publike i tu ne mogu da ti pomognem nazalost. Da je uticaj publike 50 posto, onda bi klub trebao da placa navijacima da dolaze jer imaju veci uticaj na tekmu od LeBrona da igra za nas. Da je tako svi veliki klubovi bi gledali da radikalizuju navijacke grupe u EL i da time dominiraju. Nisi realan.

        Fudbal i kosarku ne treba mesati, to su babe i zabe. Zvezda ima 1000-2000 max kosarkaskih navijaca. Ostalo su mobilizacije, teranje ostalih sipkasa na tekmu i neki rekreativci. Stalne publike nema za pola pionira. Zato i kljuc u povecanju posete i pune hale lezi u animaciji obicnog coveka, koji ce da napusti fotelju i da ribu, decu ili s ortacima ode u halu. Ali to je neutralan i neostrascen lik, njemu moras da das mnogo vise da bi ga kupio. I da to znaci atmosfera na tekmama, bezbednost, sadrzaji, igra, rezultati. Jedan od mozda deset ljudi uziva u divljackoj atmosferi, petardama i ostalim sranjima. Dok su nam takve hale, bice pune samo kad sipka radi mobilizaciju.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Mislim da su pojedine grupe navijaca u proslosti bile financijski dopingovane da dodju na nase tekme. Otprilike oni cije su se zastave u proslu sredu videle u Cacku na Kup utakmici i samim tim falile u Areni. Ne znam sa sigurnoscu, ali pretpostavljam. Meni je to pokazatelj da se ili klub ili Covic (ili zajedno) pustaju niz vodu (iz vec kojih razloga).

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          @mmajstor

          Nerealan si naspram publike i tu ne mogu da ti pomognem nazalost. Da je uticaj publike 50 posto, onda bi klub trebao da placa navijacima da dolaze jer imaju veci uticaj na tekmu od LeBrona da igra za nas. Da je tako svi veliki klubovi bi gledali da radikalizuju navijacke grupe u EL i da time dominiraju. Nisi realan.

          Fudbal i kosarku ne treba mesati, to su babe i zabe. Zvezda ima 1000-2000 max kosarkaskih navijaca. Ostalo su mobilizacije, teranje ostalih sipkasa na tekmu i neki rekreativci. Stalne publike nema za pola pionira. Zato i kljuc u povecanju posete i pune hale lezi u animaciji obicnog coveka, koji ce da napusti fotelju i da ribu, decu ili s ortacima ode u halu. Ali to je neutralan i neostrascen lik, njemu moras da das mnogo vise da bi ga kupio. I da to znaci atmosfera na tekmama, bezbednost, sadrzaji, igra, rezultati. Jedan od mozda deset ljudi uziva u divljackoj atmosferi, petardama i ostalim sranjima. Dok su nam takve hale, bice pune samo kad sipka radi mobilizaciju.

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Bravo, uvek u metu.

          Comment


          • Mislim da je Mani lepo objasnio to oko ljubavi, ali ja bih se zadržao smo na etiketiranje jedne grupacije kao budale. Zapravo niko realan i ko duže od dve godine prati košarku nije verovao u F8/4...jer za to pored para trebaju igrači i vreme. Mi ako bi našli pare, vremena nemamo jer ne znamo da li će budžet naredne sezone i upola takav biti.
            Ono što bode oči, jeste neka neprepoznnatljiva igra i otklon od sistema koji je uspostavljan prethodnih 5 godina, da li je za to kriv onaj koji navija i veruje ili onaj ko je birao igrače i struku i sama struka na kraju?
            Ja sam nekako sklon da poverujem da su kriv predsednik kluba i trener. Mora se shvatiti, poraz kao poraz dođe i prođe i to je ipak manje bitno, mnogo bitnije je pokazati energiju koja treba da krasi tim, pokazati stav.
            Ne sme da se desi da igrač CSKA, Olija želi više pobedu od igrača Zvezde, pa onda i ako izgube niko im neće reći ni jednu ružnu reč, čak verujem da i u tom slučaju bi bili ispraćeni sa terena kao pobednici, ovako se dešava da Radičevići, Dobrići i slični budu izloženi linču (navijačkom).
            Uprkos tome ja sebi (verujem) ne bih dozvolio da neku grupaciju tako lako etiketiram, jer ipak svako ima pravo da veruje u nešto, svako ima pravo na mišljenje koliko god se ne slagali i koliko god po mom/tvom je to van realnog.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ko? Gde? Zašto?
              Čemu ovo samo "Ostani"
              Pa svuda neka ide ovaj, neka ide onaj, odlazi, svakog dana se neko nov tera pa reko da dam podrske nekome.

              Comment


              • To je moje misljenje...a ti ako si se prepoznao...to vec nije moj problem...Da, za mene je to teska budalastina...sta razocarao si se u tim, trenera, igru...pa si se pokajao sto si kupio sezonsku zato sto boze moj to sad tebi nije po volji...pa baci je, zapali, prodaj, nemoj da kupis naredne godine...sve ok...ali da si prevaren...da, za mene budala...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Kako mi cigani kukamo kao da je pre Zvezda igrala NBA pa sad... Situacija je alarmantna, lome se mnoge stvari ali ne brukajte se ni oko toga ni oko posete. Poseta je slabija generalno. Pre bi protiv Rada bio pun sever a njima kavez. Pre je na gej paradi bilo puno desničara, jedino grobara na fudbalu nikad nije bilo. Očigledno da neko kontroliše te ljude i upravlja njima.
                  Bar taj organizovani deo. Spontani deo od 10ak k je sam zkazao.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    +1000

                    Pa dobro momcovi, ako vec nemate sta da dodate, jel ste procitali pravilnik za pisanje na forumu? Imate dugme za reputaciju, a ne da umnozavate postove.
                    Dugme za reputaciju je sranje, jer ne dozvoljava realno ocenjivanje već traži uravnilovku. Moralo bi biti moguće oceniti nekoga onoliko puta koliko post zaslužuje, a ne da nekog autora oceniš, pa onda ne možeš ponovo do ko zna kada (sem ako nećeš da lupaš random pluseve tj reputacije).

                    Originally posted by Ganac View Post
                    Ne sme da se desi da igrač CSKA, Olija želi više pobedu od igrača Zvezde, pa onda i ako izgube niko im neće reći ni jednu ružnu reč, čak verujem da i u tom slučaju bi bili ispraćeni sa terena kao pobednici, ovako se dešava da Radičevići, Dobrići i slični budu izloženi linču (navijačkom).
                    Poenta.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Kako merite tu želju za pobedom? I zašto igrači CSKA, OLY-a i bilo kog drugog tima ne bi želeli pobedu bar isto toliko kao i naši igrači
                      Nečim su nezadovoljni, imaju male plate koje kasne po nekoliko meseci ... šta je u pitanju?
                      Da ne pominjem kvalitet igrača.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Ma da totalno nerealno. Kao da neki DeColo ili Chacho ili Llull manje zeli da pobedi u sportu od nasih. Svi ti ljudi imaju zelju itekakvu. A ta fora sto mene placaju 500 evra a tebe tri milke, i ja sam gladniji i vise zelim je glupost.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Osnovni problem KK Crvena Zvezda je odluka Čovića da stavi Alimpijevića na klupu. Ubedjen sam u to.

                          Praviš presek posle kontinuiteta, i ajde što si doveo dosta slobodno mogu reći zelenih igrača, doveo si još zelenijeg trenera.

                          Ovo je morao sa vodi neko sa iskustvom.

                          Nije Alimpijević loš sam po sebi ali je neiskusan kao i tim. To ne ide. Da je došao na prošlogodišnji tim manja bi frka bila, ili da imamo još 3 top igrača da iznesu dok se on kali.

                          Ovako smo neiskusni na obe strane, i šta bi eventualno Alimpijević rekao Peri Antiću ako ovaj udje u seriju grešaka? “Na klupu, šta to radiš? Ti si ovde da budeš najiskusniji zašto srljaš?” ili “ Dobro je majstore sledeći put će ući, možda si mogao...” Nije Pera Bog bezgrešni pa i ostali a Alimpije čak ni tu nema autoritet da kaže bilo šta.

                          Malog Radičevića treba da ohladi da se ne pokopava dublje. Što manje bude igrao to će mu biti bolje da malo uključi klikere i da shvati gde je došao.

                          Čović je pogrešio a nema mogućnosti kao prošlih godina da pljune Kvinsija i Kinzija i da otpusti 3 igrača i kaže zaradili smo.

                          Dakle nije ni to njegova prva greška.


                          Ono gde ljudi takodje greše je što prilaze srcem. Tako se propada, vidite pod grobari i Dule Vujošević.

                          Dakle, hvala Čoviću ali ako nastaviš ovako, dovidjenja. Od stare slave se ne može živeti,

                          INTERES kluba je na PRVOM MESTU.

                          Što ne znači da Čovu treba pustiti niz vodu na prvu, ali treba biti objektivan i klub je iznad svega.

                          Ne ulazi on nigde bez ličnog interesa, nije ni on mesija pa nam je pomogao altruistički. Videćemo.

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Budala, prevaren... Svejedno. Cinjenica je da su oni koji su karte kupili rano nisu znali sta se sprema nego je uprotiv koketirano s tim da se pokusava ici na F4 koji je u Beogradu. Nije problem, platio sam i ne zalim. Samo da li cu se opet upecati, to cemo videti. Ja mogu novac vrlo lepo drugde upotrebiti. Da li ce klub posle ovakvog pocetka i ako se sezona zavrsi na los nacin naci novog sezonca, ne znam.
                            Ovo jednostavno nije tačno. Predprodaja sezonskih je počela 6.juna i trajala je do 30.juna , kasnije je produžena i na prvu polovinu jula . Prve nedelje su pravo kupovine imali samo "stari" sezonci. Tada se već puno toga znalo , pogotovo posle poslednje utakmice u kls-u 16. juna i "slavlja " na Kalemegdanu. Jasno je bilo da većina igrača ide a postojala je tek nerealna nada da će Radonja ostati...

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Kako merite tu želju za pobedom? I zašto igrači CSKA, OLY-a i bilo kog drugog tima ne bi želeli pobedu bar isto toliko kao i naši igrači
                              Nečim su nezadovoljni, imaju male plate koje kasne po nekoliko meseci ... šta je u pitanju?
                              Da ne pominjem kvalitet igrača.
                              Želja za pobedom se meri zalaganjem igrača na terenu i tkz krvavim kolenima. Dakle, nema šanse da podržim igrače, trenera i tim gde u Beogradu neki gost pokazuje veći žar i veću želju od nas.

                              Na kraju krajeva, videli smo svi kako to izgleda u Radonjićevoj eri, tako da ne moramo da idemo predaleko u prošlost da bi svhatili o čemu se radi.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • могу да гарантујем да радоњић како је водио прошлу сезону, конкретно ел, да је то најбоље од свих тренера неколико година у назад у целој европи. зашто?

                                ајде да поставимо ствари како реално изгледају. звезда има најмањи буџет у ел, да најмањи јер није ни затворен и зависимо од победа у ел и продаје карата много. са таквим буџетом је створено нешто феноменално, 16 победа у ел, 7х за редом што мислим да је највећи низ прошле сезоне итд. реално би у 1/4 вероватно изгубили, али да је правда постојала ми би можда победили олимпијакос и бамберг не би изгубио од дарушафаке.

                                е сада да видимо услове у којима је радоњић радио и шта је урадио да би имао овај импресиван резултат у ел. услови су такви били да су играчи спавали на аеродромима, да нису примали редовне плате, да је ребић играо једно време резервног плејмејкера и због тога смо изгубили од дарушафаке код куће и да је главни играч екипе био повређен одређени део времена у ел.

                                гарантујем да ниједан тренер европе не би водио онако добро као радоњић, конкретно мислим на тренере из ел. дешавало се блату, обрадовићу, барцокасу итд. да не набрајам све како серије 10-15:0 не прекидају тајм-аутом, да им играчи не пружају максиму, да играчи стагнирају итд. па погледајте код нас, прошле године скоро свако је играо изнад свог квалитета док су поједини играчи напредовали невиђено.

                                зашто ово све пишем?

                                зато што када сам охладио главу после ова два пораза, смирио се и размислио, алимпијевић ради добар посао. и више него добар. цедевита променила прегршт тренера, као и будућност, увек имали конкурентан тим и никада нам нису парирали. зашто? па јер нису имали тренера и континуитет одређени. те приче да цедевита не може ништа јер нема публику су глупост. ено цска нема публику па је освојио итудис ел.

                                погледајте неуспехе пешића, обрадовића, с. обрадовића, ђорђевића итд. у тренерском послу. било их је, неки с репрезентацијом, неки с клубовима, али било је и успеха. е сада неки терају алимпијевића јер је изгубио од цска и олимпијакоса 26 разлике? па шта, пешић са звзедом није могао да освоји титулу, у бајерну му је тринкијери увек узимао, жељко с фенером није једне сезоне узео титулу, у ел био 2 сезоне далеко од ел, а тек четврте освоји и доживео дебакл с репрезнтацијом. обрадовић с албом није могао да освоји у немачкој. сале ђорђевић се није прославио у клубовима које је водио. је л' су они лоши тренери? упоредите неуспех алимпијевића (пораз од цска и олија) и неуспехе ових по мом мишљењу врхунских тренера (неосвајање титула итд.)

                                сада бих погледао и услове у којима ради алимпијевић. није сам састављао тим, питање је да ли су плате редовне, нема подршку публике у хали какву заслужује овај клуб у овим тренуцима и поред свега тога има 2 победе у ел, за сада гура фино у аба лиги. замислите да су обрадовића најурили после прве сезоне у фенеру, да због неуспеха у бенетону салета нису довели у репрезентацију, да због пешићевог неуспеха са звездом неко ниподаштава његово светско 2002. итд.

                                сулудо је критиковати алимпијевића и у њему тражити кривца. па сам радоњић кога сам нахвалио горе је имао озбиљних тренерских проблема у првој и другој сезони, лоше ротације, кашњење с то, лоше физичко темпирање форме и лоша психолошка припрема утакмица. а тај радоњић је био тренер практично 8-9 година пре него што је дошао у звезду и водио будућност у озбиљним такмичњеима. дајте времена душану, мора да има времена, то му дугујемо и то је обавеза свих нас. јеботе, не постоји озбиљан тренер који има неки реноме који би радио у оваквим условима, који би прихватио да ради и притом гарантујем да ретко ко би имао бољи резултат од алимпијевића за сада са оваквим тимом.

                                извињавам се што сам писао мало неповезано, али субота 01:00, мало сам уморан и ето, нашао испирацију сада па удри :d

                                што волим кад форум овако забоде и свуда стави мала слова
                                Last edited by Победа; 19-11-17, 00:15.

                                Comment

                                Working...
                                X