Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momci. Sve čestitke.
    Joj Mitroviću sta ti povreda uradi.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Pa kad su menjali trenere nije ni čudo. Gaudlok odvratan. Kako forsira lik, odvratno.
      Tompson sjajan pas izbacio u ćošak za Lazića, ne forsira uopšte, pogađa šuteve lepo sa distance. Rutinska završnica, Joviću svaka čast. Na ovu ekipu ne bih ništa dodao sem možda umesto Voltersa Kinsija, to bi bila bolesna spoljna odbrambena linija, ali i ovako Volters radi ok posao u odbrani.

      Što duži niz to bolje, jer smo ekipa od koje se to ne očekuje, tako da se ulazi rasterećenije, jer se poraz neće sačekati na nož.

      Comment


      • Ugasio im svetlo Kuzmic onim zakucavanjem na kraju iznerviran svojom losom partijom. Tompson odlican, Jovic takodje, Djenka i Kuzma nesto slabiji danas, Simon proradio sa trojkama, Gudurina trojka vrlo bitna, a ministar odbrane jedan od najsigurnijih izbora za sut iz kornera u Evroligi ove sezone, pogotovo kada ostane sam. Bravo Zvezdo bravo ej 5 u nizu 6 od zadnjih 7 protiv kakvih ekipa!!!

        Dejo kralju najveci unistavas ih sve sa difensom i tranzisn ofensom
        Last edited by colchonero; 19-01-17, 21:02.

        Comment


        • Kakva odbrana,Koliko agrsevni na 1 na 1,Makabi nam ovakav bas odgovara dali par userskih suteva na sto smo racunali,ostalo smo ih imali,doza samopuzdanja nam pomaze u zavrsnicama,a ovog puta i retardiranost ekipe Makabija,
          Idemo u borbu za domaci teren
          sigpic

          Comment


          • Kako smo porasli kao tim.
            Neverovatno.
            Fantastično.
            Najveći je kvalitet što ne padamo u paniku u bilo kojoj situaciji, i pri bilo kojem rezultatu.
            Velike zasluge Dejanu Radonjiću koji je rastao kao trener zajedno sa ovim timom.
            Trpio je mnoge kritike.
            Od mene kratkovidog košarkaškog laika.
            Tekstove u novinama i na internet portalima je džentlmentski je iskulirao.
            Napravio je Jovića zver playem, oživeo Simonovića.
            Laziću našao svrhu.
            Kuzmića su mnogi videli kao drvo, on čovek igra najbolju košarku u životu.
            Samo su kod njega Bobi i Zirbes bili od koristi, ovi ostali ne umeju da ih koriste.
            Svim igračima je podigao samopouzdanje na 200%, kao i samom sebi.

            Comment


            • Gudurina trojka najbitnija. Da nije on smanjio na minus tri i da je onaj ludak Gaudlok npr sledeći napad pogodio "sa druge planete" otišlo bi se na 9. A oni su ložane, kad ih ide lete u kontri, Vims nas je par puta zaobišao kao čunjeve.
              A kada ne ide Ohajon čeka Gaudloka i to je to. To je trener kriv.

              Comment


              • Sledeci mec sa Baskonijom u gostima, bice to veoma tesko dobiti, ali samo rastereceno uci u mec. Neka dobijemo svaki mec kod kuce do kraja i mislim da mozemo proci dalje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Sledeci mec sa Baskonijom u gostima, bice to veoma tesko dobiti, ali samo rastereceno uci u mec. Neka dobijemo svaki mec kod kuce do kraja i mislim da mozemo proci dalje.
                  Dr Dejo je i u vreme dok sam ga kritikovao bio doktor za Špance. Nije ni ta Baskonija ne znam šta. A i imamo našeg čoveka u njihovim redovima. Tu je Kalina tu je Mekel, zasrali su po malo obojica protib nas, tu je Jaka ciganštura..da se i on oduži.

                  Comment


                  • Moja negativna predviđanja pre početka sezone su već razbijena.
                    Naime, govorio sam da bih bio zadovoljan dvocifrenim brojem pobeda.
                    Evo ih već u 18. kolu.
                    Pesimisti poput mene imaju jednu dobru crtu.
                    Nas je lakše obradovati.
                    Optimista se nada uvek najboljem, pa mu i pobede dođu kao uobičajena stvar,
                    međutim poraze teže trpe.
                    Mada i ja posle nekih poraza ne spavam tu noć sigurno.
                    Ne preterujem zaista.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 19-01-17, 21:13.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Nema baš EL pregledan grafički prikaz statistike,
                        ali čini mi se da sam dobro izbrojao.
                        Iz reketa smo imali 11/28.
                        Oni 15/26.
                        Jenkins ukupno 2/12; 0/5 trojku.
                        Međutim pobedili smo.
                        I to je naš kvalitet.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 19-01-17, 21:30.

                        Comment


                        • Ekipa u kojoj Goudelock ima onoliku slobodu da u ključnom napadu šutne tricu sa pola igrališta na pola vremena, ne može nikoga dobiti.
                          Također, ekipa kojoj Weems ima slobodu držati loptu u rukama 20 sekundi i driblati samog sebe ne može nikoga dobiti.
                          To što nitko ne igra obranu, itd...Da dalje ne nabrajam..
                          Ukratko Maccabi ne može nikoga dobiti.

                          Ali zato Zvezda igra jako dobru košarku. Ekipa ima hijerarhiju, ima glavu i rep.

                          Što je netko rekao, dobiti bilo kakav Maccabi u TA je ogroman uspjeh.
                          Last edited by luka; 19-01-17, 21:45.

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Također, ekipa kojoj Weems ima slobodu držati loptu u rukama 20 sekundi i driblati samog sebe ne može nikoga dobiti.
                            Imamo i mi Nate Woltersa.
                            Drži loptu ceo napad koji se uglavnom završi bez ijednog pasa.

                            Comment


                            • Dobro veče.

                              Comment


                              • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X