Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utakmice gde nasi mladi igrači treba da kupe i upijaju iskustvo a nama igra Kešelj!bravo Alimpije

    Comment


    • Jaramaz slobodan igrac?

      Znam da se ne spominje, al on bi bio odlican bek ap.

      Neverovatno koliko Radicevic nista ne radi , ali nikakav doprinos.
      Lesor kao klinac neki.
      Keselj no coment

      Comment


      • moze jedno pitanje? koji mladi igraci? sem lesora mi nemamo nijednog mladog igraca u rosteru. danga jos moze da prodje kao mlad ovi 94. 93. tesko!
        kakvo mucenje za gledanje. jedan posten blok ne umemo da postavimo. radicevic treba oterati po cenu da nas mekeluje. onom ko je njega skautirao kao talenta najebem se majke sto pedeset puta. opasno pocinjem da sumnjam u feldinovu inteligenciju! ovo je pravi bjelica, pocnite da se navikavate. ovo je tuga od tima koji nema sanse ni abu da osvoji. da nam je dule vujosevic birao ekipu ne bi ovako izabrao.

        Comment


        • Jad i beda.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Druga utakmica za redom, poraz od 26 poena razlike. Pa hoce li uprava konacno reagovati???

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              onom ko je njega skautirao kao talenta najebem se majke sto pedeset puta.
              Samo da se pridružim.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Coach Al dominira..ako sad ne popije otkaz I neka sok terapija ja vise ne znam ..Neki ljudi su slepi, ja nemam reci vise...

                Rocesti jedini prelazna ocena,ostali kanal...

                Dozvoli smo da nam jedan amater void El tim...Vise ne znam sta bih napisao..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Cekamo sutra ujutro Covica na pinku, i spremne alibije kako smo svi mi glupi botovi, i da ovo treba da izgleda bas ovako.

                  Comment


                  • Lazić 0 poena, 0 skokova, 0 asistencija.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • race5.jpg

                      E ovako razmisljaju razni covicobranioci koji reaguju na svaku mogucu kritiku. Razni dekkardi i co.

                      Dva puta po 59:85, svaka cast. Treba ponoviti jos jednom ovaj rezultat, recimo vec protiv raspucane Baskonije.

                      Keselj vracen iz groba.
                      Radicevic koji je tako simbolicno zatvorio mec.
                      Jankovic, igrac od 24 godine koga masno placamo da zabavlja ono malo navijaca na tribinama.
                      Bjelica i njegov sut od 1/17 za 3 na poslednja cetiri meca.

                      Najbolje sto ce sada da se jave razni valteri da pricaju kako nemamo para, drugi imaju vise. ABA liga je bitna -> za sta?!?! Da opet i sledece godina pricamo da je ABA liga bitna, a u evroligi da sto skuplje prodamo kozu.

                      Godina mrmota

                      Jer, sledece godine ostaju samo Lessort, Jovanovic i Lazic. Ostalo je ili KLS - ABA granicni nivo ili odlazi.

                      Najbolje sto se na ovom forumu prica da Radonjic nije valjao, najbolji i najuspesniji trener u istoriji kluba -> nije valjao. Nije se sa preskupim sastavom prosle sezone plasirao u osam, ma strasno!!!

                      Mislio sam da mozemo Baskoniju da dobijemo u polupraznoj Areni, ali posle svega vidim samo da ce Martinez da nas UGAZI u PRAZNOJ areni.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Pazite 14 izgubljenih lopti bezmudost opsta ne zna se kuj pije kuj placa izgleda da cemo ove sezone sluziti za nabijanje kos razlike.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Samo da se pridružim.
                          Primite i mene

                          Comment


                          • daba je sve lepo objasnio. covic je pomislo da moze sportski poraziti bracu. na zalost ipak nema toliki kapacitet ni finansijski, ali ni sportski. tvrdim da se i za ove pare mogao naprviti daleko bolji tim. s drige strane ako su mi informacije tacne, bio je primoran da proda celu ekipu jer nije znao da li ce uopste nesto uspeti da izvuce od bratije. ovi kad su skapirali sta radi, znali su da ga mogu poraziti samo tako sto ce ga gurnuti u rezultatski ambis i ipet ce se sve slomiti preko nas navijaca. na zalost i radonja ima svoju ulogu u tome. uzasna ekipa je napravljena i ovo sad zaista tesko moze da se ispravi. ne postoji ekipa u evropi koja bi izdrzala bjelicu i antica u rosteru posebno kao nosioce!
                            od mitske zveri, na kraju smo to i dobili zver bez grama mozga, poluobucenog kosarkasa. milutinov je za njega olajdzuvon!
                            radicevic, keselj, bjelica, jankovic odmah moraju out.
                            ona dva poluhoroga jovanovica su samo nagovestila koliko bi nam bilo lakse da imamo iole ozbiljnu opciju na postu.
                            feldin pokazuje ozbiljne znake neinteligencije.
                            Last edited by NateHuffman; 17-11-17, 21:09.

                            Comment


                            • Uzdrzite se od uvredljivih kvalifikacija. Hvala!
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                daba je sve lepo objasnio. covic je pomislo da moze sportski poraziti bracu. na zalost ipak nema toliki kapacitet ni finansijski, ali ni sportski. tvrdim da se i za ove pare mogao naprviti daleko bolji tim. s drige strane ako su mi informacije tacne, bio je primoran da proda celu ekipu jer nije znao da li ce uopste nesto uspeti da izvuce od bratije. s druge strane ovi kad su skapirali sta radi, znali su da ga mogu poraziti samo tako sto ce ga gurnuti u rezultatski ambis i ipet ce se sve slomiti preko nas navijaca. na zalost i radonja ima svoju ulogu u tome. uzasna ekipa je napravljena i ovo sad zaista tesko moze da se ispravi. ne postoji ekipa u evropi koja bi izdrzala bjelicu i antica u rosteru posebno kao nosioce!
                                od mitske zveri, na kraju smo to i dobili zver bez grama mozga, poluobucenog kosarkasa. milutinov je za njega olajdzuvon!
                                radicevic, keselj, bjelica, jankovic odmah moraju out.
                                ona dva poluhoroga jovanovica su samo nagovestila koliko bi nam bilo lakse da imamo iole ozbiljnu opciju na postu.
                                feldin pokazuje ozbiljne znake neinteligencije.
                                Радоњић има улогу, а Човић који га је индиректно на Пинку прозивао нема?

                                Comment

                                Working...
                                X