Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Munford..? Pullen..? Ponovo..? E nis(hta) onda..

    Comment


    • U Atini potop ...
      https://twitter.com/davorristovic
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Ja zaista ne mogu da se načudim pojedincima. Drug me jutros zove i kaže da je čitao negdje da dolaze Miler, Pulen i Ajverson. Ja sad onako slušam i mislim se brate moj jesi mi okej? Ko se pali na Telegraf i slične novine još? Miler, Pulen i Ajverson dolaze? Pa ko normalan vjeruje u takve gluposti, nismo Klivlend i Minesota, malo realnosti ljudi! Pa za tu trojicu igrača trebaš izdvojiti milion evra! Imamo 4 stranca, s njima trojicom bi imali 7! A skoro pola od njih ne bi imala pravo na igranje domaćih takmičenja, uključite malo mozak! Valjda smo dovoljno inteligentni da se ne palimo na gluposti! Maksimalno će doći jedan igrač, stranac, visoki igrač i to je to. Od stranaca nema potrebe da iko ode, a domaćih kvalitetnih igrača koji su slobodni faktički da nema. Znači realnost je da ćemo se razići sa Kešeljom, doći će visoki igrač i to je to. Ostalo sve ostaje isto. Sportski pozdrav svima i srećno momcima u Pireju!
        Last edited by mikara92; 17-11-17, 13:45.

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Već par dana traje taj potop u Atini i okolini (regiji) strašno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment




          • Pre bi uzeo ovog momka nego Iversona, covek nas je dva puta ispalio, sad ga ne bi uzeo pa sve da hoce i za dzabe da igra.
            Kvinsi moze, Pulen moze.
            Last edited by Manda77; 17-11-17, 14:08.

            Comment


            • Ma to spada u sprdnju, kakvi QMiler, kakvi Puleni i Koltoni...
              Last edited by nebitan; 17-11-17, 14:45.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Iz rubrike Na današnji dan [emoji4]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Crew Chief
                  PEREZ PEREZ, MIGUEL, Spain
                  Umpire 1
                  ZAMOJSKI, JAKUB, Poland
                  Umpire 2
                  ROSSI, MICHELE, Italy
                  nači, piši propalo ... a taman sam se ponadao
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    nači, piši propalo ... a taman sam se ponadao
                    Pazi kad sam i ja hteo da napišem isto kada sam video Perez2 a ovi naši naoštreni jbg....
                    Mada možemo ovu pobedu koju im poklanjamo da podvedemo pod humanitarnu pomoć poplavljenoj braći.
                    Last edited by nebitan; 17-11-17, 14:54. Reason: e
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      U telegrafu tekst kako smo blizu Q Milera, Pulena i Koltona (iako neko napisa da je Kolton potpisao za neku tursku ekipu)....očito je tekst naručen da se smire navijači Zvezde (pogotovo forumaši SK)

                      Crvena zvezda je odlučila da se pojača nakon serije poraza u Evroligi u kojima je tim crveno-belih delovao nemoćno za najjače evropsko takmičenje, posebno u duelima protiv Unikahe i CSKA...
                      Zbog toga je uprava odlučila da dovede igrače koji će podići kvalitet ekipe. Prvi pik je Kvinsi Miler, za koga se već pominjalo da je na meti ekipe sa Malog Kalemegdana, prenosi Srpski telegraf.

                      Osim Amerikanca koji je pre dve sezone , na meti Zvezde su i plejmejker i centar, a to bi najverovatnije trebalo da budu Džejkob Pulen i Kolton Ajverson, koji su se takođe dovodili u vezu sa crveno-belima.

                      http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...-plej-i-centar
                      Ako je neko iz Zvezde porucio ovakav tekst, a niko uskoro ne dodje, onda...Malo je reci kontraproduktivno. Ako je po porudzbi, pre bih rekao da nas pali komsijski tabor...

                      Samo me interesuje sta ce biti protiv Baskonije. To ce biti mala ili velika prekretnica. Ovo veceras sam batalio...

                      Nije da ce oni biti ikakav faktor, ali verovatno cemo ih nekoliko puta socno pomenuti (ovu prvu dvojicu barem):

                      Officials
                      Crew Chief

                      PEREZ PEREZ, MIGUEL, Spain

                      Umpire 1
                      ZAMOJSKI, JAKUB, Poland

                      Umpire 2
                      ROSSI, MICHELE, Italy

                      Edit: Kankkunen i Ganac brzi...
                      Last edited by drakon1; 17-11-17, 15:05.

                      Comment


                      • Zar nije Telegraf medijski sponzor?

                        Comment


                        • Originally posted by mikara92 View Post
                          Iamo 4 stranca, s njima trojicom bi imali 7! A skoro pola od njih ne bi imala pravo na igranje domaćih takmičenja, uključite malo mozak!
                          Ovo se stalno provlaci / podvlaci kao problem. Ja bih molio tebe, ili nekog drugog da objasni tacno u cemu je problem (osim u novcu).
                          Nama je bitna ABA. Tu ogranicenja nema.
                          Nama je 'bitna' EL; ni tu nema ogranicenja.
                          Ne znam... zar ne moze da se potpise ugovor sa strancem do kraja sezone u ABA / EL? Za KLS nam ne trebaju, a KRK neka igra ko moze.
                          Naravno da ne verujem da ce ova trojica da dodju, tj. ne verujem da ce bilo ko od ove trojice da dodje, ali cisto me zanima.

                          Comment


                          • Ode čovek malo da odmori a oni već doveli Ajversona, Milera i Pulena.Do 01..12. vratiće Radonjića i Micića.

                            Comment


                            • Bez Micića molim, Radonja bi izgubio kosu ako bi morao da trpi još jednu ladovinu u odbrani.
                              Nego da otvorimo interno tipovanje koliko ćemo da razbijemo braću iz Pireja?
                              Očekujem da ne pređemo 50 poena a takođe očekujem da primimo 83/84 poena.
                              Last edited by nebitan; 17-11-17, 16:14.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Milutinov ima večeras da pokida #budućireprezentativac
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X