Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko znam on je Mare Komandant ali mislim da je ta priča tačna i sam sam izneo to pre 15ak dana.

    Marko je uvek bio alfa i omega severa. Bogdanov i Šavija i tako ti likovi su vodje ali samo za neke facebook navijače. Pedja je glavni za navijanje(pobeda ;) ) Marko je glavni glavni. Da su svi pomenuti u prvoj ekipi, jesu, da je Marko glavni, sigurno jeste.

    Čovek nije pilićar neki, sa 16godina je bio u prvoj ekipi. 1994 godine pred derbi ima video snimak. 112 derbi upadaju Šavija Marko i mislim Gaga kreću sami na jug, Mare pada izujedali ga kerovi pandurski.

    5. oktobar Delije naravno učestvovale dobili nagradu od b92.

    Komandant verovatno oo Arkanu.

    Čak sam Marka video na sahrani Boška Radonjića 2011.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Koliko znam on je Mare Komandant ali mislim da je ta priča tačna i sam sam izneo to pre 15ak dana.

      Marko je uvek bio alfa i omega severa. Bogdanov i Šavija i tako ti likovi su vodje ali samo za neke facebook navijače. Pedja je glavni za navijanje(pobeda ;) ) Marko je glavni glavni. Da su svi pomenuti u prvoj ekipi, jesu, da je Marko glavni, sigurno jeste.

      Čovek nije pilićar neki, sa 16godina je bio u prvoj ekipi. 1994 godine pred derbi ima video snimak. 112 derbi upadaju Šavija Marko i mislim Gaga kreću sami na jug, Mare pada izujedali ga kerovi pandurski.

      5. oktobar Delije naravno učestvovale dobili nagradu od b92.

      Komandant verovatno oo Arkanu.

      Čak sam Marka video na sahrani Boška Radonjića 2011.
      Jeste,Komadant on je na severu bio kao klinac sa caletom jos, bukvalno je odrastao tamo,i ne kazem da je ne zasluzeno tamo,covek je skakao sam na 5 zandara svojevremeno ako treba da se nesto zastiti,izuzetno hrabar,ne kazem da ne treba da bude vodja.E sad ovo sto se upleo u druge poslove jbg

      A komandant je dobio po Zelji koliko znam mozda gresim,legendi Severa koji je umro od raka pre nekih 7-8 godina cini mi se
      Last edited by 61563; 24-11-17, 17:53.

      Comment


      • Nek oni "komanduju" svojim "peduzecima"...postadose svi biznismeni sa tribine...i bolje je Zvezdi bez tih interesnih grupa u svakom slucaju...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Nek oni "komanduju" svojim "peduzecima"...postadose svi biznismeni sa tribine...i bolje je Zvezdi bez tih interesnih grupa u svakom slucaju...
          Slazem se ,jedino sto milislim da je on odlican vodja navijaca,e sad ovo sto precutno radi zbog poslova jbg,to ne valja,ali jos gore je dodje neki drugi koji je i los vodja,a pritom mulja sa strane,a takvih je mnogo danas u svim oblastima od prosvete,zdravstva...

          Ti da sklonis njega doci ce neki drugi koji ce vrv isto to uraditi ,a biti mnogo gori vodja,jbg takav smo narod,sve je naopacke

          A bez vodje ne mozes nismo mi Argentinci pa da krene spontano neka pesma i ustane ceo stadion

          Mislim moze al navijanje nece biti isto,to se najbolje vidi kad se u Areni stave ultrasi na tribini iza klupa,koliko je bolja atmosfera

          A ida se ne lazemo ultrasi i vecina Zvezdinih navijaca je okrenutija fudbalu
          Last edited by 61563; 24-11-17, 18:07.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Evo ja cu Delije (ultrasi,vodje) koje kontrolise Marko Vuckovic,poznatiji kao kapetan Mark i jedan od nauticajnij vodja koji se pita za sve,osnavo je firmu Ultra cop(firma za asfaltiranje) i dobija sve najunosnije poslove od drzave,za uzvrat na Severu,ne sme da se cuje Vucicu pederu i slicno,a obzirom da su se sad zamerili Bata i NC,ovi celogicno da budu na starni Bate,jer pre svega gledaju licni interes
            Ne mogu dati reputaciju dok istu ne prosirim (ko zna kako ovo funkcionise, svaka mu cast!), pa zato ovako: hvala!

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Evo ja cu Delije (ultrasi,vodje) koje kontrolise Marko Vuckovic,poznatiji kao kapetan Mark i jedan od nauticajnij vodja koji se pita za sve,osnavo je firmu Ultra cop(firma za asfaltiranje) i dobija sve najunosnije poslove od drzave,za uzvrat na Severu,ne sme da se cuje Vucicu pederu i slicno,a obzirom da su se sad zamerili Bata i NC,ovi celogicno da budu na starni Bate,jer pre svega gledaju licni interes
              Cekaj, bata i NC su se zamerili pred ovu sezonu pa su ov8 resili da ne dolaze na utakmice i na taj nacin se svrstaju na stranu burazera?
              Ja sam mislio da je dolaze zato sto nam se mecevi poklapaju sa fudbalom, to pod broj jedan... A pod broj dva, ne dolaze iz istog razloga zasto ne dolazi vecina ljudi koji fale od prosle zezone, da ne ulazim sad u te razloge

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Napisah ceo tekst, pa obrisah. Mrsko mi objasnjavati sta ne valja.... da ne ispada da non stop mracim. Napisao sam toliko postova da je jasno..nijedan deo kluba nije trenutno na EL nivou.

                Mislim da bih mogao da napisem malu knjigu sta ne valja. I svi to znaju ali svi cekaju neko cudo...Varaju nas, spinuju nas....To ti je uprava nasa danas...ne danas samo...Nego i ranije, ali rezultati su peglali ostala sranja za koje svi znamo ali se pravimo ludi...

                Jedino sta zelim jeste da promenimo trenera i mislim da bi igrali skroz drugacije i mnogo bolje. Ali eto verujemo da ce se desiti neko cudo,svetsko...Da ce on nauciti nesto ali cisto sumnjam da oce i cak i da nauci nesto, pitanje je da li je to dovoljno...Lik je prodavac magle, mali prepootenko i nista vise..Veze on sa kosarkom nema...I ubija me sto ne licimo na nista...da ti i ja uzmemo sad tim, isto bi igrali....
                Ne ne nisi me razumeo, skontao sam da si za menu trenera i to je legitimno misljenje. Mislio sam da li bi za tebe bila uspesna sezona poslednje mesto u evroligi ali osvajanje Abe i plasman u istu naredne sezone i nastavak kontinuiteta.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Slazem se ,jedino sto milislim da je on odlican vodja navijaca,e sad ovo sto precutno radi zbog poslova jbg,to ne valja,ali jos gore je dodje neki drugi koji je i los vodja,a pritom mulja sa strane,a takvih je mnogo danas u svim oblastima od prosvete,zdravstva...

                  Ti da sklonis njega doci ce neki drugi koji ce vrv isto to uraditi ,a biti mnogo gori vodja,jbg takav smo narod,sve je naopacke

                  A bez vodje ne mozes nismo mi Argentinci pa da krene spontano neka pesma i ustane ceo stadion

                  Mislim moze al navijanje nece biti isto,to se najbolje vidi kad se u Areni stave ultrasi na tribini iza klupa,koliko je bolja atmosfera

                  A ida se ne lazemo ultrasi i vecina Zvezdinih navijaca je okrenutija fudbalu
                  Potpuno se slazem sa tobom, ali mozes li onda da zamislis to isto sa NC, i toga se ja palsim.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Cekaj, bata i NC su se zamerili pred ovu sezonu pa su ov8 resili da ne dolaze na utakmice i na taj nacin se svrstaju na stranu burazera?
                    Ja sam mislio da je dolaze zato sto nam se mecevi poklapaju sa fudbalom, to pod broj jedan... A pod broj dva, ne dolaze iz istog razloga zasto ne dolazi vecina ljudi koji fale od prosle zezone, da ne ulazim sad u te razloge
                    Da,ne secam se da je bio fudbal bio za vreme Zvezda -CSKA,pa je poseta bila bedna gledajuci rezultate i ime kluba,a navijanja pravog i nije bilo

                    Comment


                    • Originally posted by megacar View Post
                      Potpuno se slazem sa tobom, ali mozes li onda da zamislis to isto sa NC, i toga se ja palsim.
                      Slazem se ali ovaj vodi navijanje kako treba,dobro na fudbalu,sto je za klub najbitnije meni,a sta radi sa druge strane to je vec posao za drzavu,jbg i pre su navijaci bili reketasi,neki i dileri danas postaju legalni biznismeni .

                      E sad NC,nek radi sta hoce sa strane ko sto je radio i radi bas me briga (ja ga gledam sa aspekta glavnog coveka u KKCZ)al onda da ne kuka nego da napravi tim u skladu sa ambicijam a ne da pravi FMP od Zvezde,al nek ne trpi klub,ne smeta meni sto se on zakacio sa Batom,al onda se izgleda prebrojao i skrpio i napravio ovo sto je sad,mislim na tim,posetu

                      Ako se on skloni doci ce Bata,ponovo u Zvezdu,sto je opet lose jer kad jednom odu sa vlasti cao Zvezdo,tj.opet dugovi,sem ako je dotle ne privatizuje Bata i postane vlasnik iste,po meni dok neko ne ulozi privatni kapital nema niceg ozbiljnog.
                      Last edited by 61563; 24-11-17, 19:43.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Da,ne secam se da je bio fudbal bio za vreme Zvezda -CSKA,pa je poseta bila bedna gledajuci rezultate i ime kluba,a navijanja pravog i nije bilo
                        Bio je fudbal, Borac-Zvezda, kup... Ali je i pored toga uspela da dodje grupica navijaca, nije bas da ih nije bilo

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Bio je fudbal, Borac-Zvezda, kup... Ali je i pored toga uspela da dodje grupica navijaca, nije bas da ih nije bilo
                          E ako je tako i ako je kup mec sa Borcem u nasem hrkljus takmicenju bitnije od EL i viceprvaka evrope,onda stvarno i ne treba mi da igramo EL

                          Comment


                          • Vidim,dosta optimizma na forumu.
                            Ja licno sam video sledece,Pero nije igrao,mozda se trebamo navikavati na zivot bez njega,bez obzira sto je ekstra dobar ali jednostavno mislim da je van kontrole,na svakoj utakmici fasuje tehnicku,nek se neko seti da je kod Robije tako napusavao sudije.
                            Drugo noseci nasi igraci su cinoc bili ocajni a mi opet bili u igri za pobedu,bolje nego da Rocesti trpa a mi opet jedva dobijemo FMP npr.
                            Trece video sam malo odbrane stranu pomoci sinoc i to sve sa Davidovcem na terenu.
                            Cetvrto video sam neki smisao u igri Jankovica i ajde neka proigra vise Radicevic i na nekoj utakmici a ne samo na treningu.
                            Zadnje ako ovako igramo nije ni samak sveta da ne igramo na godinu EL nego da polako bez toliko pritiska pravimo tim posto je notorna cinjenica da nije isto imati dovoljno dobar tim da osvojis ABA ligu i da budes kkonkurentan u EL.
                            Ja licno dolazim na EFES makar bilo i 500 gledalaca na utakmici.
                            PS Svi su sada ogorceni sto za sezonsku ne dobijaju adekvatnu protiv vrednost,ne vidim da je neko hteo da doplati prosle godine kad je bilo obrnuto.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Ne ne nisi me razumeo, skontao sam da si za menu trenera i to je legitimno misljenje. Mislio sam da li bi za tebe bila uspesna sezona poslednje mesto u evroligi ali osvajanje Abe i plasman u istu naredne sezone i nastavak kontinuiteta.
                              Smatrao bi je odradjenom a ne uspesnom. EL je pokazatelj, kad si dobar u EL, ABA liga nije upitna...Sad ce biti mucenje ako ne uradimo nesto a dobili smo u trci 400m 10sekundi fore...a vec na prvoj krivini smo je prosuli...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Koliko znam on je Mare Komandant ali mislim da je ta priča tačna i sam sam izneo to pre 15ak dana.

                                Marko je uvek bio alfa i omega severa. Bogdanov i Šavija i tako ti likovi su vodje ali samo za neke facebook navijače. Pedja je glavni za navijanje(pobeda ;) ) Marko je glavni glavni. Da su svi pomenuti u prvoj ekipi, jesu, da je Marko glavni, sigurno jeste.

                                Čovek nije pilićar neki, sa 16godina je bio u prvoj ekipi. 1994 godine pred derbi ima video snimak. 112 derbi upadaju Šavija Marko i mislim Gaga kreću sami na jug, Mare pada izujedali ga kerovi pandurski.

                                5. oktobar Delije naravno učestvovale dobili nagradu od b92.

                                Komandant verovatno oo Arkanu.

                                Čak sam Marka video na sahrani Boška Radonjića 2011.
                                У праву си био. Чуо сам и ја то ових дана од пар људи који су мало озбиљнији и упућенији од мене. Не би ме чудило да Марко и екипа дођу на следећу, да ето покажу да су увек ту

                                Је л' иначе истина да се враћамо у пионир?

                                Comment

                                Working...
                                X