Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Prilazi mi tip malopre ispred Arene. Pita da li imam kartu viška. Ja mu rekoh da pogleda na blagajni. Kaže, "ma ko će da ide čak do blagajne". Razmaženi smo mnogo.
    I mene jedan pitao. Za ne poverovati...

    Comment


    • Dobiti derbi to je pod moranje,a nece biti nimalo nimalo lako,budite sigurni u to!

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        U drugom najlošijem napadačkom izadnju nekog EL tima ove sezone mi odigrašmo egal sa Bambergom, nije lijepo ali vas idalje moram podsjetiti da je ovo egal utakmica u kojoj smo stalno bili na korak-dva iza njih. Borba dalje!
        Da li smo gledali istu utakmicu??? Bamberg je osim 1. minute konstantno bio u vodstvu. Mi smo na nerezonske akcije i pogotke iz daljine uspevali da se vratimo na -7, -6, -5, -4, -3 i mislim na -2 da bi oni sa serijama od 0:4 ili 0:6 vracali razliku na pristojno ostojanje. Ne treba se zavaravati sa cinjenicama da su to utakmice "na jednu ili dve lopte". Ovakvi kakvi smo mogli smo da igramo do sutra. Prestigli ih ne bismo...

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Nema sta da se prica ovo je utakmica koja se morala dobiti, ne iz aspekta da nam treba rezultat jer je tek 5. kolo vec zato sto je ovo uz Unicaju verovatno najgori roster u EL koji cemo sretati ove godine. Ekipa sa najgorom centarskom linijom verovatno zadnjih 4-5 godina u EL nas je nakantala unutra. Nema sta da se prica, ovo je ogromno razocarenje.

          Sto ne znaci da mi necemo dobiti neke kvalitetnije i sl, ali ovo su tekme koje nama ne smeju da se desavaju. Zalgiris u gostima i sl. to je sve OK. Ovo nije...
          Nasa centarska linija je sveukupno losija. Bez Antica pogotovo.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Prva veća taktička greška Alimpijevića da počne sa Radičevićem umesto Tejlorom, kada treba da se razigra tim igrao je samo Lesor i to je postizao poene iz neizrađenih akcija. Jbga, iskustvo više...
            Rochestie je igrao pod povredom. Pitali ga gledaoci na zagrevanju kako je, on odgovara tako-tako.

            Comment


            • Rocesti je super njemu nema sta da se zameri

              Comment


              • Originally posted by megacar View Post
                Kada nemas tim i igrace onda pokusas sa rizikom. Moje je misljenje da smo utakmicu izgubili zbog sudijskog kriterijuma, jednostavno nam nije dozvoljeno da igramo fizicki jaku odbranu, a u napadu smo bili bezopasni,jer Rocesti nije imao snage za vise.
                Fale nam 2 do 3 igraca, ali posle ove posete nemamo pravo da ih trazimo, jer energija koja je falila mozda nije dosla od nas.
                Da sumiram i posle svega je 3/4 utakmice bilo sasvim solidno.
                Jadni smo mi, ako se danasnje izdanje u bilo kojem trenutku moza nazvati solidnim. Ne kazem da ne mozemo bolje, daleko od toga. Ali, mi veoma osciliramo i verovanje da se to moze okrenuti u nasu korist je verovanje i nista vise od toga. Moz' da bidne, al' i ne mora. To kod timova na ovom nivou ne bi smelo da se prepusti slucaju.

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Rocesti je super njemu nema sta da se zameri
                  Bas to, Rocesti je nama pola tima.

                  Comment


                  • Šteta. No realno i nismo imali prevelike šanse, mi možemo da igramo protiv divljih ekipa, uređeni i disciplinovani sistemi nam ne pašu. A sem naših mana, ni sudije nam nisu išle na ruku.

                    Mi u principu dobijamo na "ludilo" najboljih i najiskusnijih igrača, večeras smo videli kako izgleda kada se npr Bjelica spusti na neki uobičajen procenat za tri poena. Neki drug put to će se desiti Ročestiju, Feladinu (njega su ionako dobro zatvorili...).

                    Najveći naš problem je nepostojeća unutrašnja igra zbog koje je protivnik u mogućnosti da nas stiska koliko god poželi spolja. Ogromna je šteta što je Koltonov transfer propao, takav tip igrača nam treba kao leba.

                    Drugi, takođe ogroman problem je to što sem Ročestija u spoljnoj liniji imamo ukupno 0 kreativaca, te kada on nije na terenu igra nam se raspada na froncle.

                    Radičević je priča za sebe, treba pojesti govno i vraćati Rebića, Cvetkovića, dovesti Ratkovicu, koga god, ovaj momak nema kvalitet za ovaj nivo košarke i to je to.

                    Za ozbiljan nastavak takmičenja u EL neophodne su hitne promene u rosteru ili ode mast u propast, nepovratno.

                    Takođe, iste su potrebne ukoliko želimo da povratimo titulu favorita u ABA. Ovo ovako kako je zamišljeno neće voziti do kraja.

                    PS

                    Neverovatno koliko je Lesor sirov, imam utisak da su ga pre dva meseca doveli iz neke Afričke pustare i da nikad do tada loptu nije video.

                    Laza je pred kraj utakmice popizdeo valjda kao nikad, imao sam utisak da će da odrobija nekog.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ne samo sto je Rocesti pola tima nego decko bukvalno nema zamenu.. Ne sme da odmori ni minuta jer Radicevic veze sa kosarkom nema. Problem je i selekcija ekipe pa nemamo ni na drugim pozicijama igraca koji moze bilo sta da iskreitra, tako da kad je Tejlor na klupi mi licimo na grupu gradjana.
                      Reba beba je igrac za ovu nasu prevaru.
                      Ekipe koje uspeju da uguse Tejlora nece imati problema sa nama

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Ajde klinci spavanje.

                        Neko ko se juče registrovao meni govori u fazonu šta ja radim ovde.

                        Samo plesku jednu dobru treba vam odvaliti.
                        Pošto si klince poslao na spavanje, ajde da Čiča tebe pošalje nazad pod kamen izspod kog si ispuzao.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Atmosfera na mecu ne I toliko losa, koliko je neralno malo ljudi bilo. Dovoljno je ovo pokazatelj kolika smo kosarkaska publika.

                          Alimpijevic of 1 do 40minuta bloga reci uzasan. Nema onu stvar da istrpi par gresaka, probao opet na nosioce ali nisu mogli sad pogoditi opet sve. Izmene kriminalne..

                          Brose previse iskusan, Lesort imao odlicnu statistiku na terenu u odbrani uzasan posebno. Apic posle jedne greske out I ako je bio faul pre kosa Rabita.

                          Of 4-2 nismo vodili nijednom, Rocesti na kraju morao sve sam, Bjelica nije mogao, ostali ispod nivoa po meni. Lazicu ovaj system neodgovara, Radicevic nije toliko los koliko mu trener ne zna naci ulogu. Dangubic nije pedalj napredovao. Imamo 5 igraca n a pzociji Rebe I Tejica sto je previse za EL susrete sta vise ovaj rezultat nije los 2-3 koliko nemamo rotaciju.

                          Covic da prestane sa ovim I uradi neke rezove, obice nam se o glavu ako nedovedemo dva pojacanja I neke ne odstranimo iz tima, prosto ne moze se ovo izneti, tj moze ali sanse su sve manje pred zavrsetak ABA lige.
                          Opet kazem sramnih 5-6 hiljada ljudi...Kao da smo igrali protiv Mornara a ne Brosea..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Pošto si klince poslao na spavanje, ajde da Čiča tebe pošalje nazad pod kamen izspod kog si ispuzao.
                            Pusti ga laki, samim tim sto je prozvao te igrace koje je prozvao, znamo da veze nema sa kosarkom...internet svasta trpi danas...

                            Comment


                            • BTW, Apić jedini od centara ume da postavi školski blok koji to zaista i jeste. Bilo bi dobro da ostali, na čelu sa Lesorom, nauče makar to od njega. Takođe je prilično tužno što je on igrač koji ume najbolje da se odmota iz pika i da odigra dva na dva.

                              PS

                              Bjelica opet 35 minuta. Gospodi pomiluj, čovek će lipsati na sred terena.

                              PS2

                              Bez ikave ironije i sarkazma, probati sa Davidovcem na pleju umesto Radičevića.
                              Last edited by Laki21; 02-11-17, 22:40.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Pa sad je glupo pricati o greskama. Moze se spasti sezona ali da se kupi I restartuje tim. Ima tu mnogo pitanja za NC ali publiku ne mozes prevariti I to je to... Em trazis odmah sezonske, rasprodas tim, trenera I onda hoces punu halu jos sve izjavis da si bio u dugu 2.5m evra I apsolutno ne kazes kako je taj dug nastao. I hoce punu arenu fudbal isto dok igra Evro kup ili kako se vec zove I posle toga bice 50k ljudi ali za celu sezonu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X