Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Amicus Plato, sed magis amica veritas
    A ti mu dodjes neki borac za istinu.
    Bolje da si napisao ,,Vise mrzim Zvezdu nego sto volim Partizan,,

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Ti si najlosiji moderator koje su moje oci u internet zivotu videle. Sram da te bude zbog nacina pisanja.
      slozio bi se sa konstatacijom!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        UPPR je pripremio poznati profesor Ekonomskog Fakulteta uz podrsku tadasnje vlasti a posebno Dragana Djilasa. Da ne idemo sad u off. Vecinski poverioci morali su da pristanu na isti jer je preceno proverom njihovih dugovanja de se znalo da su vecina od njih prali novac preko Zvezde. Direktno uz podrsku tadasnje vlasti je odradjen UPPR.
        Covic je za to zasluzan koliko i ja.
        Covic ima dosta zasluga za pre svega postavljanja sistema funkcionisanja kluba i nekih drugih stvari.
        I ti si advokat? Stvarno? Ovo meni pre liči kako mali Perica zamišlja kako se vode klubovi u Srbiji. Šta misliš, da se Čović nije pitao za te fundamentalne stvari vezane za budućnost kluba? I Partizanu je svojevremeno nuđeno isto rešenje koje su oni glatko odbili. Kako je to završilo videli smo na Danilovićevoj poslednjoj konferenciji za štampu koju je vodio kao predsednik kluba. Čoviću je takođe ponuđeno, i čak i iz ove perspektive je vidljivo da je povukao pametan potez što je prihvatio, inače bi se davili u istim govnima kao sad komšije ili čak i dubljim. O opstanku klubova pod kapom države sam ne jedan put izneo svoje mišljenje, ali dok je ovako uvek sam za maksimalno održiva rešenja, jer mi građani smo ti koji izdržavamo te klubove.
        Last edited by dekkard; 11-11-17, 20:21.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          A ti mu dodjes neki borac za istinu.
          Bolje da si napisao ,,Vise mrzim Zvezdu nego sto volim Partizan,,
          Niti je volim, niti je mrzim, za razliku od vecine ovde - postujem je jos od pocetka `80-ih, a ne u zadnje 3-4 godine.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Stvarno nije moguce da nas lik ovako provocira Teske sezone ga ubise
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Moze biti zbog toga sto ne kaznjavam svako trolovanje koje se preliva sa teme na temu?
              Moze biti sto si se uhvatio necega sto radis kriminalno lose i da imas malo obraza batalio bi to. Ja nisam ni prvi, ni poslednji koji ti ovo isto govori. Mozes da ih ne volis sa b92 koliko god hoces jer si (ne)opravdano dobio trajni ban, ali moderacija tamo je pojam za ovo sto ti ovde radis.

              Comment


              • Kad ste vec toliko poceli o UPPRu, mene interesuje zasto to nije dozvoljeno Radnickom Iz Kragujevca?
                sigpic

                Comment


                • Aj se ti prvo malo raspitaj o platama jednog i drugog, pa onda nastavi diskusiju.[/QUOTE]

                  dakle naucili smo da je trzisna vrednost Jankovica jednaka vrednosti Kevina Jonesa ...BRAVO MAJSTORE

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Kad ste vec toliko poceli o UPPRu, mene interesuje zasto to nije dozvoljeno Radnickom Iz Kragujevca?
                    Zato sto nije blizanac koji ima par miliona navijaca.

                    Comment


                    • Batalite raspravu nema svrhe ....

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        On je imao spremljen UPPR i nacin sprovodjenja od tacke do tacke i po istom je postupao sto i nije naucna fantastika.Najveca uloga je njegova to sto je imao FMP pa je radjeno od 2011 do 2015 to sto je radjeno da ne idemo u off.
                        Velike su zaluge Covica za uspehe Zvezde nikad ali nikad to sporio nisam.
                        Samo mislim da nema potrebe da se posnatra kao mesija, spasitelj itd,itd.
                        I da u vreme grobljanske diktature bio je idealan za poziciju predsednika jer samo takav je mogao da se bori sa istim.
                        Medjutim, doslo je neko novo vreme kada je po meni neophodno menjati neke stvari, prilagodjavati se, potisnuti sujetu zarad dobro kluba.
                        Eto , nije teško napisati istinu do kraja . Potpuno se slažem sa svim što si napisao Jedino bi voleo da mi objasniš zadnju rečenicu . Šta tačno misliš da NČ treba da uradi u smislu prilagođavanja , zarad dobrobiti kluba u tom kako kažeš "novom vremenu"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          I ti si advokat? Stvarno? Ovo meni pre liči kako mali Perica zamišlja kako se vode klubovi u Srbiji. Šta misliš, da se Čović nije pitao za te fundamentalne stvari vezane za budućnost kluba? I Partizanu je svojevremeno nuđeno isto rešenje koje su oni glatko odbili. Kako je to završilo videli smo na Danilovićevoj poslednjoj konferenciji za štampu koju je vodio kao predsednik kluba. Čoviću je takođe ponuđeno, i čak i iz ove perspektive je vidljivo da je povukao pametan potez što je prihvatio, inače bi se davili u istim govnima kao sad komšije ili čak i dubljim. O opstanku klubova pod kapom države sam ne jedan put izneo svoje mišljenje, ali dok je ovako uvek sam za maksimalno održiva rešenja, jer mi građani smo ti koji izdržavamo te klubove.
                          Ja sam obicni navijac Zvezde.
                          Klubovi u Srbiji bar ovi vodeci funkcionisu po principu ,,Vezi konja de ti gazda kaze,,. Taj gazda je drzava i govna od politicara bez kojh se ne moze nista. Nazalost.
                          Naravno da se Covic pitao i da se pita i to bukvalno za sve uklubu.
                          UPPR je dogovoren na visem nivou i pre nego je Covic usao u klub.
                          Jel mislis da je Covic mogao da natera Miskovica,Beka,Vucicevica i ekipu da pristanu na UPPR ili neko mnogo jaci?

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Amicus Plato, sed magis amica veritas
                            Kao i tvoj mesija dr dabic, pravi kvazi intelektualni post

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Niti je volim, niti je mrzim, za razliku od vecine ovde - postujem je jos od pocetka `80-ih, a ne u zadnje 3-4 godine.
                              I ja partizan niti volim niti mrzim ali ga poštujem, naročito u poslednje 4 godine!

                              Comment


                              • Mislim Lazo da oni to znaju ali srce I'm govori da to nije tako

                                Covic ako ima viziju, sa svojim FMP infrastrakturom trebao bi da trazi da kupi klub. Kad mu se tako isplati I tu bi se videla sva njegova snaga I volja

                                Realno politika ovde kuje sampione I to je tako vec skoro 50 godina ali sad je najgore definitivno.

                                Mene vise brine ovaj narod koji ne pokazuje znake inteligencije I da iz neceg ocito odlaze u neke bajke u koje ni sami nece da veruju ...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X