Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Zato sto nije blizanac koji ima par miliona navijaca.
    Dakle postoje samo Partizan I Zvezda, a ostali nek crknu?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Eto , nije teško napisati istinu do kraja . Potpuno se slažem sa svim što si napisao Jedino bi voleo da mi objasniš zadnju rečenicu . Šta tačno misliš da NČ treba da uradi u smislu prilagođavanja , zarad dobrobiti kluba u tom kako kažeš "novom vremenu"
      Pa vidis da se zavadio sa ovim vodecim a da bez pomoci drzave ne mozemo funkcionisati. Ove sezone smo rasprodali tim malo se pokrpili. Sta cemo sledece sezone prodati???
      Sponzora ni od korova. Niti Covic moze da ih obezbedi.
      Dal sam za SNS u klubu? NIKAKO
      Al ocigledno se kompromis mora praviti.
      Ili da Covic izadje i jasno kaze VUCIC JE GOVNO. Da objasni sve do kraja.
      Cega se boji??? Za svoju il buducnost kluba?????
      Pravimo dug od 3 miliona za jednu sezonu?
      Drzava ne da pare? Pa jesam ja za to kriv?
      Last edited by Laza Kacanski; 11-11-17, 20:32.

      Comment


      • Ja koliko sam razumeo, kao laik, UPPR može i ne mora da se primeni na klubove zbog "vlasničke strukture" illi tako nečeg...znači neka siva zona. E sada nije Čović toliko pametan da je to otkrio, već neka druga ekipa, da li je Điki tu bio i još ko ne znam ali pored toga problem je predstavljao veliki otpor nekih struktura da Čović preuzme klub.
        Radnički nije dobio UPPR jer su Mlađa i Verko zglajznuli verovatno da nema ni dovoljno para da prođe kroz klub i završi u nečijim džepovima, inače baš je "čudno" što bruderi zapinju oko blizanaca a ne odu do KG ili Vršca i lepo ne naprave neki novi klub koji će da sruši blizance i da uđe u ABA ligu a tamo bi ih dočekali sa sve pogačom i solju.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Dakle postoje samo Partizan I Zvezda, a ostali nek crknu?
          na zalost moj druze tako je ....

          Comment


          • Originally posted by SiniM View Post
            I ja partizan niti volim niti mrzim ali ga poštujem, naročito u poslednje 4 godine!
            E,ovako se postuje suparnicki klub.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK;1736948[B
              ]Prvi I drugi plej u EL skoro I da ne postoji neka razlika(sem kod nas). Igrao bi 20minuta EL sigurno I u paru sa Rocestijem..
              [/B]
              Alimpijevic se nije dokazao nigde, niti je igrao kosarku..Covic ga postavio za trenera I ostali ga proglasili genijem..Daj boze da je tako,ali ono sto vidim je lose...Sta ce on biti za 10g bas me briga, mi igramo ove godine EL..

              Cedevita sto posto nema ni blizu naseg budzeta, u to nemoj da sumnjas.. za strucni stab je logicno da imaju vise Najbolje da smo Alimpijevicu dali jedno 250-300k to bi ja vec vodio kroz ispumpavanje para...
              Minutaža i apsolutna sloboda koju NWG ima kod komšija ne slažu se baš sa tim što si napisao. Šta je njega opredelilo da izabere komšije verovatno ćemo saznati na kraju sezone .Sada možemo samo da nagađamo.
              Oko Alimpijevića se slažemo ...apsolutni početnik koji je sticajem okolnosti na klupi kkcz, kakav crni genije . Nemam nikakva saznanja ali verujem u priče da niko nije hteo od onih kojima je nuđeno to mesto i da je on iznuđeno rešenje a ne Čovićeva sujeta.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ja sam obicni navijac Zvezde.
                Klubovi u Srbiji bar ovi vodeci funkcionisu po principu ,,Vezi konja de ti gazda kaze,,. Taj gazda je drzava i govna od politicara bez kojh se ne moze nista. Nazalost.
                Naravno da se Covic pitao i da se pita i to bukvalno za sve uklubu.
                UPPR je dogovoren na visem nivou i pre nego je Covic usao u klub.
                Jel mislis da je Covic mogao da natera Miskovica,Beka,Vucicevica i ekipu da pristanu na UPPR ili neko mnogo jaci?
                Sam si napomenuo da su ta potraživanja bila fiktivna jer se praktično prao novac preko Zvezde, nije nikakav problem da se angažuje bilo koja renomirana revizorska kuća koja će da ispita poreklo duga (što je Čović i uradio), i uz predloženo ZAKONSKO rešenje ponudi tim poveriocima vraćanje realnog duga jer i njima nije u interesu da odvedu Zvezdu u stečaj, (o negativnom publicitetu da i ne govorimo) jer znaju da nema gore stvari na svetu od mrtvog, zarobljenog kapitala. S druge strane, Čović je mogao da sačeka mirnu smrt Zvezde, ali to bi bio i njegov kraj, nije imao izlaznu strategiju kao Danilović i Vujošević. tako da je ovo zapravo kompromisno rešenje iako u prvom momentu mnogima nije tako izgledalo.
                Last edited by dekkard; 11-11-17, 20:41.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Onda da gasimo nasu kosarku ako se na to svelo. Kls nek bude 15 derbija I udri. Koga realno zabole za neki tamo Spartak, Vosu itd. Klubovi koji zarad sitnih dugova odu u stecaj, a ovamo se razne mahinacije rade oko ,,saniranja'' visemilionskih dugova. Tuzno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sam si napomenuo da su ta potraživanja bila fiktivna jer se praktično prao novac preko Zvezde, nije nikakav problem da se angažuje bilo koja renomirana revizorska kuća koja će da ispita poreklo duga (što je Čović i uradio), i uz predloženo ZAKONSKO rešenje ponudi tim poveriocima vraćanje realnog duga jer i njima nije u interesu da odvedu Zvezdu u stečaj, (o negativnom publicitetu da i ne govorimo) jer znaju da nema gore stvari na svetu od mrtvog, zarobljenog kapitala. S druge strane, Čović je mogao da sačeka mirnu smrt Zvezde, ali to bi bio i njegov kraj, nije imao izlaznu strategiju kao Danilović i Vujošević. tako da je ovo zapravo kompromisno rešenje iako u prvom momentu mnogima nije tako izgledalo.
                    Da bi sproveo UPPR neophodno je da vecinski poverioci glasaju za isti.
                    Dal zaista mislis da je Covic mogao da se suprostavi Misku,Beku,Vucicevicu i da ih uplasi nekog revizijom??? Da ih natera da glasaju za UPPR???
                    Odradjeno je to na mnogo vecem nivou.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Onda da gasimo nasu kosarku ako se na to svelo. Kls nek bude 15 derbija I udri. Koga realno zabole za neki tamo Spartak, Vosu itd. Klubovi koji zarad sitnih dugova odu u stecaj, a ovamo se razne mahinacije rade oko ,,saniranja'' visemilionskih dugova. Tuzno.
                      upravo je tako ...zalosno je to ...Vojvodina ne igra Abu kada su imali extra ekipu zbog 150k eura ...pa to je tragedija
                      Radnicki propade ,propade Hemofarm ,a na sve to kad cujem da se Zvezda i partizan zale da im je kriza i da nemaju onda mi muka bude

                      Comment


                      • Originally posted by Bergamo View Post
                        Vidim da se svugde vodi velika polemika o Covicu,pa moram nesto da kazem.Kada je preuzeo nas klub ja sam ga gledao kao Boga,jer su nas pre njega vodile lopine i Covic je imao rezultate sa FMP-om.
                        U pocetku je sve delovalo dobro ali onda pocinje da se pokazuje da Covic ne moze da pokrije nas budzet od 2.5 miliona.Nas budzet iz sezone u sezonu opada.Ne znam samo kako Covic uspeva da prevesla Bartomeua za budzet od 4 miliona.Ono sto me nervira kod Covica je sto on ocekuje da navijaci ulaznicama pokriju budzet.Znam da mu nije lako da nadje sponzore,jer smo siromasna zemlja a trziste je takvo da stranci nemaju interes da uloze u nas kao sponzor.Covic ima brdo mana ali je problem sto trenutno nema niko bolji od njega da vodi klub.Jedino resenje je privatizacija ali nece ona skoro doci.

                        Moram i da kazem da Covic nije oterao Radonjica.Glavni krivac za njegov odlazak je Miodrag Raznatovic,jer je Radonjic naseo na njegove lazi.Zalizani je i sezonu pre toga nagovarao Radonjica da ode.A onda su pokusali da uslove Covica sa nekim garancijama o budzetu,primanjima,dobrom rosteru itd...Raznatovic je poturao pricu da Radonjica letos traze Makabi,Baskonija i Barselona,da bi ga Covic zadrzao.Na kraju je i sam Radonic priznao da ove sezone nije imao nijednu ponudu a epilog svega je da Radonic i dalje nema klub.Mada je Radonjic bio u pravu,nije hteo covek da se blamira sa ovim rosterom,znao je da para nece biti.

                        Ono sto ja znam da u zadnje vreme Radonjic i Covic nisu bili u ljubavi.U pocetku Radonjic nije imao velika ovlascenja,medjutim Radonjic je iz sezone u sezonu jacao i poceo da se sve vise pita u klubu.Covicu je to zasmetalo i to je bio pocetak kraja njihove ljubavi.
                        Aha, ako je Raznatovic kriv i uneo barem malo razdor izmedju Radonjica i Covica onda se pitam zasto moze da kupi sezonsku kartu za Court Side mesto i da sedi tamo prominentno celu sezonu? Zasto ga se najuri iz dvorane tj. zasto mu Covic ne zabrani ulaz u istu?

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Da bi sproveo UPPR neophodno je da vecinski poverioci glasaju za isti.
                          Dal zaista mislis da je Covic mogao da se suprostavi Misku,Beku,Vucicevicu i da ih uplasi nekog revizijom??? Da ih natera da glasaju za UPPR???
                          Odradjeno je to na mnogo vecem nivou.
                          Poenta je da je Čović rekao NE, ne bi bilo UPPR-a kao i kod Partizana. Za takve odluke je i postavljen na to mesto.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Poenta je da je Čović rekao NE, ne bi bilo UPPR-a kao i kod Partizana. Za takve odluke je i postavljen na to mesto.
                            Sto znaci da je sve dogovoreno pre njegovog ulaska u klub.
                            O tome i pisem.
                            A ne dosao Covic u klub, smislio UPPR, sproveo ga spasao klub itd,itd

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Pa vidis da se zavadio sa ovim vodecim a da bez pomoci drzave ne mozemo funkcionisati. Ove sezone smo rasprodali tim malo se pokrpili. Sta cemo sledece sezone prodati???
                              Sponzora ni od korova. Niti Covic moze da ih obezbedi.
                              Dal sam za SNS u klubu? NIKAKO
                              Al ocigledno se kompromis mora praviti.
                              Ili da Covic izadje i jasno kaze VUCIC JE GOVNO. Da objasni sve do kraja.
                              Cega se boji??? Za svoju il buducnost kluba?????
                              Pravimo dug od 3 miliona za jednu sezonu?
                              Drzava ne da pare? Pa jesam ja za to kriv?
                              Nije bas ovako jednostavno i nije istina da nema uopšte para. Imamo manji budget nego ranije ali i dalje funkcionišemo. A franjevci su malo ojačali pa njima dobro znanim metodama miniraju (za brutalni prikaz pogledaj fudbalsko prvenstvo ili se priseti nekih prošlih vremena u svim sportovima). A da imamo bilo kakvih ozbiljnijih šumova na relaciji sa vrhom politike odavno bi se Čović sam povukao.

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Aha, ako je Raznatovic kriv i uneo barem malo razdor izmedju Radonjica i Covica onda se pitam zasto moze da kupi sezonsku kartu za Court Side mesto i da sedi tamo prominentno celu sezonu? Zasto ga se najuri iz dvorane tj. zasto mu Covic ne zabrani ulaz u istu?
                                Sledeca tema "prelazni rok" bi bila vrlo kratka u tom slucaju.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X