Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nama treba 3 igraca kako ovo izgleda i to ovim redom 1, 4, 5

    Comment


    • Sprdaju se ljudi, bas nas je lako potpaliti kad je pojacanje u pitanju

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ocigledno Miler.
        Imas neke informacije?
        Sad je izbrisao status.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ocigledno Miler.
          Jel mu Miško menadžer? mislim da nije, možda i grešim ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Jel mu Miško menadžer? mislim da nije, možda i grešim ...
            Je l postoji igrac kojem Misko nije menadzer?

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Bilo bi lepo da ne podmećeš pošto je to kažnjivo. Nigde ja nisam napisao da nismo mogli do 8 prošle sezone.
              Napisao si da mozemo do pobede u Moskvi, da je ono pod Radonjicem neuspeh, a da pod Alimpijem idemo do f4 (ili barem u 8). Eto ti ta kosarka gde tri-cetiri igraca igraju ludacki pa tad nekog i pobedimo. Sa ovim timom mozemo da dobijemo nekoga samo tako, ako bilo ko od cetvorice podbaci ili ne igra (a rec je o igracima u 4. deceniji zivota + Feldeine), gubimo sigurno.

              Inace, Bamberg je izgubio 23 razlike kuci. To je prosle godine uradio samo jednom. Toliko o "jakom" Bambergu.
              Last edited by blond; 10-11-17, 22:40.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ma lazan profil ljudi
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Imas neke informacije?
                  Sad je izbrisao status.
                  Nemam

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Napisao si da mozemo do pobede u Moskvi, da je ono pod Radonjicem neuspeh, a da pod Alimpijem idemo do f4 (ili barem u 8). Eto ti ta kosarka gde tri-cetiri igraca igraju ludacki pa tad nekog i pobedimo. Sa ovim timom mozemo da dobijemo nekoga samo tako, ako bilo ko od cetvorice podbaci ili ne igra (a rec je o igracima u 4. deceniji zivota + Feldeine), gubimo sigurno.

                    Inace, Bamberg je izgubio 23 razlike kuci. To je prosle godine uradio samo jednom. Toliko o "jakom" Bambergu.
                    Još jednom ću te lepo zamoliti da ne podmećeš i da me ne stalkuješ, i to će biti poslednji put, ako nastaviš slede reperkusije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Imamo problem gde su nam na 2 zamene Radicevic i Dobric, a u reketu su tu 3 pocetnika i dva veterana. Definitivno su dvojica visak pod kosem, kao i 1 bek. Jer, mi imamo savrsenu popunjenu ekipu, sa 2 pleja, 2 beka, 2 krila, 2 kr.centra i 3 centra + Apic, Davidovac. Niko od ovih igraca nije junior u20, niko od ovih sto sam nabrojao u 11 nije stigao iz FMPa i niko od njih (osim Dobrica) ne igra za sicu.

                      Ali se kupilo prosecnih igraca, 4 igraca u reketu koji ne mogu biti 1. opcija + data sansa jos dvojici na 1 i 2.
                      Da nam tu nije Roch, nego da smo (po Lakiju) doveli Gossa sad bi mogli da se pozdravimo sa sezonom.

                      @dekkard .. pa prijavi me, briga me. Samo ispaljujes floskule, ni k od kosarke u poslednje vreme u postovima. Naravno da cu da reagujem na takve postove, ja ne gledam da li ih pise Janko ili Marko.

                      Dakle, Himki je los i prilika da se pobedi u gostima -> glupost, Radonjicev je neuspeh sto nije stigao u 8 -> jos veca glupost, ovaj tim moze u 8 bez jakog pojacanja -> najveca glupost.

                      I imam prava na misljenje, bas da vidim moda koji ce to da zabrani jer se nekome ne svidja sto pise "napisao si glupost".
                      Svasta.
                      Last edited by blond; 10-11-17, 22:53.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • I samo da kazem, ima prostora i u evroligi da se opegla ova situacija, ali samo ako dodje jedan igrac dobar u napadu i jedan koji je odlican i odbrani, jer je i jedno i drugo katastrofa. Mi smo se raspadali u odbrani i skoku kada izadje Kuzmic, e sad je Antic taj koji drzi pod kontrolom te dve stvari u reketu, pa vi vidite.
                        Do 14. kola je realno da dobijemo samo Baskoniju i Efes kuci, posle imamo 4-5 kola kad mozemo da udjemo u neku seriju dobrih rezultata. Ali sa ovim timom ce Bjelica i Antic da lipsaju, a zaboravio sam da tada igramo protiv strasne Cedevite i Buducnosti, tako da tek tada nista od toga.

                        Problem je sto ce u naredna dva meseca nece biti meca vrednog pracenja, ali samo neka se tankuje i ne reaguje!
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ok, utakmica ocekivana ko malo vise prati ova desavanja u klubu i celoj atmosferi oko kluba jasne su ambicije u evroligi, sve drugo je stvar nekih nerealnih ambicija ili ne razumevanja prosto materije. Aba je prioritet i tu je glavni cilj, evrologa je za iskustvo i razvitak mladih igraca, da se dobiju novi igraci za prezivljavanje kluba u buducnosti , dakle idemo dalje sledi Fmp, napunimo halu.

                          Comment


                          • Previše rotacija za EL. Ne može ovo, možda je mislio da mladi osete EL ali pogrešan trenutak i način.

                            Comment


                            • Sledi filijala, napunimo halu.
                              Niko ne kaze da se ocekuje bilo sta od ekipe u evroligi, ali nisu dovedeni ni ti igraci da bi se pobedjivali FMP, MZT, Mega, Igokea, Mornar, Cibona, Zadar, Partizan, Olimpija ... koji imaju slabije rostere (neki i dosta slabije).
                              Sumanuto je da klub u sezoni ima samo 4 bitne utakmice do plej ofa, za to je prava mera evrokup i tamo i mozemo da se takmicimo. I to je za ljude. Sta ce nam evroliga bez para od pobeda i para od poseta?
                              Molim lepo.
                              Last edited by blond; 10-11-17, 23:22.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                I samo da kazem, ima prostora i u evroligi da se opegla ova situacija, ali samo ako dodje jedan igrac dobar u napadu i jedan koji je odlican i odbrani, jer je i jedno i drugo katastrofa. Mi smo se raspadali u odbrani i skoku kada izadje Kuzmic, e sad je Antic taj koji drzi pod kontrolom te dve stvari u reketu, pa vi vidite.
                                Do 14. kola je realno da dobijemo samo Baskoniju i Efes kuci, posle imamo 4-5 kola kad mozemo da udjemo u neku seriju dobrih rezultata. Ali sa ovim timom ce Bjelica i Antic da lipsaju, a zaboravio sam da tada igramo protiv strasne Cedevite i Buducnosti, tako da tek tada nista od toga.

                                Problem je sto ce u naredna dva meseca nece biti meca vrednog pracenja, ali samo neka se tankuje i ne reaguje!
                                Mi se raspadamo u napadu kad nema Rocestija, i prvo treba dovesti zamjenu za njega.
                                Igraca koji moze da ga adekvatno zamijeni i po potrebi igra sa njim u paru.
                                Najveca greska je napravljena na bekovskim pozicijama.

                                Desavalo se i prije da dovedemo igrace koji su bili promasaji ali nikad nismo ovako eksperimentisali.
                                Samo mi nije jasno odakle ideja da Dobric ( poznatiji kao "Gvozden" ) moze da zamijeni Gudurica, Feldin/Dzenkinsa i Radicevic/Voltersa a da ostanemo bez Simonovica, koji je sirio odbranu sa svojim brzim izbacajem i sutevima sa 9 metara.
                                Recimo, dovodjenje Keselja je promasaj, ali nije narusilo koncepciju.

                                Ne znam kakvo je zdrastveno stanje Antica, ali ako moze da izgura 15 minuta, treba dovesti neku laku cetvorku koja ce da siri i utegne odbranu.
                                Jovanovic iskljucivo da se koristi na 5, a Jankovic aut sto se tice EL.

                                Vezano za Bamberg:
                                Razlika u odnosu na proslu sezonu je sto Bamberg ove nakon 6 kola ima 3/3, a prosle je trecu pobjedu ostvario u 11-om kolu

                                Comment

                                Working...
                                X