Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prihvatam opkladu ja,ako zelis..kazi ulog?


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Miko i pored toga sto smo ''istomisljenici'' spreman sam za jednu opkladu.Ako PAO prodje, nosim avatar mesec dana.Ako Zvezda prodje, ti nosis avatar mesec dana.Ako obe ekipe ispadnu, obojica nosimo avatare koji bismo jedan drugom namenili na dve nedelje.

      Comment


      • Nemoj u avatar, Miko svakako navrati rijetko, onda kad izgubi Zvezda ili Mihajlović dobije nekog

        Napisao sam ranije ako se obuzdaju Lazić i Simonović skoro da nema nepobjedivih. Sinoć su se opet pokazali u pravom i realnom svjetlu, ne znam čemu onolika minutaža

        Comment


        • Onda ce morati da nosi na avangardi, taj uslov sam bas hteo da navedem u sledecem postu.Ja posecujem ovaj forum redovno, koliko i on avangardu.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Miko i pored toga sto smo ''istomisljenici'' spreman sam za jednu opkladu.Ako PAO prodje, nosim avatar mesec dana.Ako Zvezda prodje, ti nosis avatar mesec dana.Ako obe ekipe ispadnu, obojica nosimo avatare koji bismo jedan drugom namenili na dve nedelje.
            Eh sda, ti bi forume da biras, prihvatam samo na ovom forumu, naletim i ovde s vremena na vreme


            Nema sanse da Zvezda prodje pored Panate, Radonjic da prodje u top8
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post

              Nema sanse da Zvezda prodje pored Panate, Radonjic da prodje u top8
              Nije mi nešto drag Radonja ali šta, sasvim je realno da prođe dalje. Pao niej neki bauk a i ne igraj unešto preterano dobro tako da po meni realna je mogućnost da prođemo dalje..

              #RADONJAUTOP8

              Comment


              • Miko je prije cetiri godine rekao da Federer ispada iz TOP 10, a da je Garsija truba i da Roma nece gledati vrha tabele s njim, ako on kaze da Zvezda ispada, onda ispada.
                sigpic

                Comment


                • Simpaticno , ili ne ...
                  Oba nasa plejmejkera kad igraju vide samo centra , jedina razlika Jovic vidi Cirbesa ,a Micic vidi Stimca
                  To najvise govori o nasoj postavci igre , gurajmo na centra , sto ima logike sa Cirbesom ,ali ne i sa Stimcem .

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Miko je prije cetiri godine rekao da Federer ispada iz TOP 10, a da je Garsija truba i da Roma nece gledati vrha tabele s njim, ako on kaze da Zvezda ispada, onda ispada.
                    Treca sreca
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Nemoj u avatar, Miko svakako navrati rijetko, onda kad izgubi Zvezda ili Mihajlović dobije nekog

                      Napisao sam ranije ako se obuzdaju Lazić i Simonović skoro da nema nepobjedivih. Sinoć su se opet pokazali u pravom i realnom svjetlu, ne znam čemu onolika minutaža
                      Izjurio bih ih naglavačke jer se radi o dva najveća gubitnika u svetu sporta. Baš ogromni gubitnici, pored toga što slabo vladaju sportskim iq.

                      Comment




                      • odje im je dao 2 poena..Javore,jadnice....crkni!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Eh sda, ti bi forume da biras, prihvatam samo na ovom forumu, naletim i ovde s vremena na vreme


                          Nema sanse da Zvezda prodje pored Panate, Radonjic da prodje u top8
                          Redje dolazis i od mene i od Duke, tako da bi tvoja kazna trebala da bude duplo veca.Uopste ne bi bilo isto da ja nosim mesec dana taj avatar kao i ti.Ako budem banovan kao prosli put kada sam izgubio opkladu, ti dani se ne broje.Jedini uslov one ponude koju menjam je da ja ako nosim dve nedelje ili mesec dana avatar ti moras duplo vise ako ne prodje PAO.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Nema sanse da Zvezda prodje pored Panate, Radonjic da prodje u top8
                            Kad udjemo u TOP 8,ove sezone,znaci tacno i precizno , ovo cu da citiram ....bice interesantno vidjeti,sta ces reci tada,mene bi blago receno bilo sramota,onako posramio bi se,bas neprijatno bi se osjecao..Mada ,tako olako zakljuciti ovo sto si ti unio,je neozbiljno,pogotovo posle rezultata koje imamo u dosadasnjem TOP 16
                            Last edited by Duka; 06-02-16, 10:23.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma dosta i TOP16, do juče nismo ni igrali ovo takmičenje.

                              Kup, ABA i domaćica su meni imperativ, to ne bi oprostio da ispustimo.

                              Comment


                              • Ma izgledi su sasviim realni da se nadjemo u TOP 8. Ok,zelimo to ,navijamo za Zvezdu,volimo je,pa iz ovoga moze da izvuce neka prevelika subjektivnost,ali bas je realno,jer tucemo ekipe veoma jako,igramo dobro i realno je da zavrsimo posao kako treba .Vraski tesko ce bviti do kraja,ali presli smo pola puta . Ajmo i drugi dio da zavrsimo s andjelima Ispisacemo krv ,ali mozemo,ovaj tim moze.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X