Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Samo bi ovom prilikom zeleo da javno pitam naseg druga #DABU da li i dalje ostaje pri izjavi sto mi je rekao pre sinocnjeg meca na tribini da ces potpuno mirno i opusteno posmatrati i dalje utakmice u El. Na poluvremenu si mi i dalje delovao poluopusteno ali tvoj stav i ushicenje posle pobede mi odaje utisak da ces morati da se vratis u full fajterski mod za ovu sezonu.

    Utisci i face ljudi posle utakmice u hali i ispred hale su u rangu one pobede protiv Fenera prosle sezone, sjaj, ushicenje, osmesi, radost i nada da ipak necemo biti dzak za udaranje u El.
    Skroz opusteno nije red da kvarim mantru
    Nema sta jedna u rangu od onih najvecih pobeda Zvezde u njenoj istoriji iz mnogo mnogo aspekta.
    Momci su sinoc ginuli na terenu a Barsu je dotukla atmosfera kakve nema nigde na svetu.

    Mozemo da analiziramo utakmicu u sitna crevca ali ljudi ja uzivam i ne skidam osmeh sa lica ceo dan.
    Zaista ne znam ali ono sinoc je bila rapsodija u Pioniru.

    Idemo dalje sta god bude puna podrska treneru i igracima, ja drugacije ne umem.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Imena Shveda, Jenkinsa, Robinsona, Thomasa, Gilla, Andersona, Honeycutta dovoljno govore. Sigurno su bolji od Zvezde, Zalgirisa, Bamberga, Unikahe, Baskonije, Makabija, Efesa, Valensije (njih su dobili kuci lagano), a svakako su klasa u odnosu na proslosezonski Uniks.

      Kad sam procitao komentar o Himkiju kao laksem protivniku i stavljanju u isti kos sa Cedevitom, reakcija je tipa:

      [ATTACH=CONFIG]15445[/ATTACH]
      Ma ne mogu da se porede, iskreno samo ime Šveda zvuči dovoljno klasa iznad, slazem se po meni je Himki tim najmanje za top 8, jedino se ne bi slozio da su bolji od Makabija meni Makabi deluje baš odlično mada je tek početak ali Spahija je najbolji hrvatski trener i pokupio je nešto iz Sad-a tako da mi oni deluju baš dobro ali videćemo. Nama je u ove tri naredne najvaznija Cedevita, posle Makabija smo nešto duze u Beogradu pa moze jedna lepa serija pobeda da se započne.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ova reakcija samo na tebe može da se odnosi, bolji smo i od Himkija i od Cedevite i ne mogu u isti koš sa nama. Cedevita koja već ima 2 poraza u ABA i 2 u Eurocupu i Himki koji je ostvario dve pobede ali protiv slabijih protivnika i uz ne neku impresivnu igru. Od ovih koje si nabrojao samo Šved ,Robinson i Tomas predstavljaju kakvu takvu opasnost ovi ostali ili ne mogu da se sastave sa formom otpočetka sezone ili u najboljem slučaju igraju promenljivo. Reci ako bude bilo potrebno još da se crta, stojim na usluzi.
        Mogao si da kazes isto tako, bolji smo od Mege i Panatinaikosa, u pitanju je trolovanje ili glupost. Himki je uzeo Jenkinsa koji je bolji od svih nasih bekova osim Rocha, Andersona koji je napadacki fenomenalan igrac, Robinsona iz NBA, Thomasa, da ne pominjem Shveda koji je jedan od najboljih igraca evrolige. Zaboravio sam i Markovica. Bukvalno svaki njihov igrac po pozicijama je bolji od naseg, a jos igramo u gostima.

        Ej, uopste porediti Himki i Cedevitu i jos pricati da je Zvezda koju vode 3 veterana i kojoj je klupa smehotres na evroligaskom nivou bolja od ekipe koja bi se prosetala kroz evrokup (gde Cedevita ima 0-2).
        Last edited by blond; 21-10-17, 18:28.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Cedevita je jedna kanta od tima, svake godine se najavljuje osvajanje svega i svacega da bi se na kraju sve svelo na osvajanje nebitne lige i jos nebitnijeg kupa.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Mogao si da kazes isto tako, bolji smo od Mege i Panatinaikosa, u pitanju je trolovanje ili glupost. Himki je uzeo Jenkinsa koji je bolji od svih nasih bekova osim Rocha, Andersona koji je napadacki fenomenalan igrac, Robinsona iz NBA, Thomasa, da ne pominjem Shveda koji je jedan od najboljih igraca evrolige. Zaboravio sam i Markovica. Bukvalno svaki njihov igrac po pozicijama je bolji od naseg, a jos igramo u gostima.

            Ej, uopste porediti Himki i Cedevitu i jos pricati da je Zvezda koju vode 3 veterana i kojoj je klupa smehotres na evroligaskom nivou bolja od ekipe koja bi se prosetala kroz evrokup (gde Cedevita ima 0-2).
            Kao što rekoh, samo je kod tebe u pitanju ili trolovanje ili glupost. Kako i u drugom postu nudiš neoborive argumente tipa "Jenkins je bolji svakog našeg beka osim Ročestija" ta dilema mi je nestala. Jer taj "bolji bek od svih naših osim R." u prve dve utakmice EL je imao impresivan učinak od 0 poena, pritom je igrao nešto više od 20 minuta i to protiv takvih velikana kao što su Valensija i Žalgiris. Evo, drhtim od straha pred tom napadačkom mašinom. Šved je povratnik u EL, da se malo podsetimo, sa šutem od 27% za 2 i 25% za 3 i 3.5 TO po utakmici. Za Andersona se slažem da je solidan igrač kome se iz aviona vidi da su mu slobodna bacanja problem. Što se tiče Markovića ubeđen sam da se neće videti od Dangube (ako ovaj bude igrao). A ovo naše "veće staraca" zajedno sa "smehotresnom klupom" oplodilo Barselonu uzduž i popreko, sinoć bilo, zar si već zaboravio?
            Takođe, ako si iz mojih prethodnih postova zaključio da ja upoređujem Cedevitu i Himki, nemam drugo objašnjenje nego da si funkcionalno nepismen.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Citam izjavu Zdovca da Zvezda nije ,,bau-bau,,. Kakav retard. Cu bau-bau. Hahahahaaha

              Comment


              • Zdovc je Slovenac. Bau-bau je na slovenačom bauk.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kao što rekoh, samo je kod tebe u pitanju ili trolovanje ili glupost. Kako i u drugom postu nudiš neoborive argumente tipa "Jenkins je bolji svakog našeg beka osim Ročestija" ta dilema mi je nestala. Jer taj "bolji bek od svih naših osim R." u prve dve utakmice EL je imao impresivan učinak od 0 poena, pritom je igrao nešto više od 20 minuta i to protiv takvih velikana kao što su Valensija i Žalgiris. Evo, drhtim od straha pred tom napadačkom mašinom. Šved je povratnik u EL, da se malo podsetimo, sa šutem od 27% za 2 i 25% za 3 i 3.5 TO po utakmici. Za Andersona se slažem da je solidan igrač kome se iz aviona vidi da su mu slobodna bacanja problem. Što se tiče Markovića ubeđen sam da se neće videti od Dangube (ako ovaj bude igrao). A ovo naše "veće staraca" zajedno sa "smehotresnom klupom" oplodilo Barselonu uzduž i popreko, sinoć bilo, zar si već zaboravio?
                  Takođe, ako si iz mojih prethodnih postova zaključio da ja upoređujem Cedevitu i Himki, nemam drugo objašnjenje nego da si funkcionalno nepismen.
                  To ti pricam, posle svake pobede, ajde da se uhvatimo za usi, igramo i pevamo kako smo najbolji i ne moze nam niko nista. A, onda posle svakog poraza sve najgore i teranje igraca i trenera. Dvaput si ponovio kako su Cedevita i Himki slabiji rivali i kako je Zvezda kvalitetnija i od jednih i od drugih, pa kako Zvezda nije nesto Bog zna koliko kvalitetnija od Cedevite (sad ces ti da pricas da smo GSW za njih ), a kvalitetnija je od Himkija, zakljucak se sam namece.

                  Nama da su dosli Robinson, Thomas, Honeycutt (najbolji skakac u evroligi ili jedan od najboljih), Anderson, Markovic, Jenkins, Gill pricali bi koliko kostaju karte u Areni. Ovde se oko Pullena koji je losiji igrac od Andersona raspravljalo moze li ili ne moze da bude glavni igrac ekipe.

                  Ljudi, ako ne zelite ozbiljno i objektivno da komentarisete kosarku i ako vam je to samo ulazak u vagon pobeda i poraza, nemojte ni komentarisati. Posle, kad nas Himki opali sa jedno 20-30 razlike, bice cutanja ili kukanja.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    To ti pricam, posle svake pobede, ajde da se uhvatimo za usi, igramo i pevamo kako smo najbolji i ne moze nam niko nista. A, onda posle svakog poraza sve najgore i teranje igraca i trenera. Dvaput si ponovio kako su Cedevita i Himki slabiji rivali i kako je Zvezda kvalitetnija i od jednih i od drugih, pa kako Zvezda nije nesto Bog zna koliko kvalitetnija od Cedevite (sad ces ti da pricas da smo GSW za njih ), a kvalitetnija je od Himkija, zakljucak se sam namece.

                    Nama da su dosli Robinson, Thomas, Honeycutt (najbolji skakac u evroligi ili jedan od najboljih), Anderson, Markovic, Jenkins, Gill pricali bi koliko kostaju karte u Areni. Ovde se oko Pullena koji je losiji igrac od Andersona raspravljalo moze li ili ne moze da bude glavni igrac ekipe.

                    Ljudi, ako ne zelite ozbiljno i objektivno da komentarisete kosarku i ako vam je to samo ulazak u vagon pobeda i poraza, nemojte ni komentarisati. Posle, kad nas Himki opali sa jedno 20-30 razlike, bice cutanja ili kukanja.
                    Stvarno imaš problem sa razumevanjem pročitanog. Tvrdnja "Himki i Cedevita su slabiji od Zvezde" u ovom univerzumu nikako ne znači da se upoređuju Himki i Cedevita. Obrazložio sam i argumentovao zašto tako mislim, ti mi nisi ponudio nijedan kontraargument te te ne doživljavam kao ozbiljnog sagovornika i prekidam diskusiju.
                    Last edited by dekkard; 21-10-17, 19:37.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ova reakcija samo na tebe može da se odnosi, bolji smo i od Himkija i od Cedevite i ne mogu u isti koš sa nama.
                      na samo cemu zasnivas ovakve izjave?
                      daleko je ova ekipa kkcz od toga da bude favorit protiv bilo koje ekipe iz EL

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Stvarno imaš problem sa razumevanjem pročitanog. Tvrdnja "Himki i Cedevita su slabiji od Zvezde" u ovom univerzumu nikako ne znači da se upoređuju Himki i Cedevita. Obrazložio sam i argumentovao zašto tako mislim, ti mi nisi ponudio nijedan kontraargument te te ne doživljavam kao ozbiljnog sagovornika i prekidam diskusiju.
                        Nema razloga da prekidas. Himki jos ima i 4 dana odmora do meca sa nama, tako da imam ponudu:

                        Ako bude manje od 10 razlike za njih, ti meni biras avatar, ako bude 10+ ja biram tebi.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ta prica da Shved suta toliko i toliko iz igre ne pije vode jer su odigrane samo 2 utakmice. To je isto kao kad neko kaze: "Gledaj ovog Balla, jest dečko veze nema. Imao očajan šut iz igre protiv Clippersa!". A ko je Alexey Shved i šta je u stanju da uradi, vidjeli smo na ovogodišnjem Eurobasketu.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • moze neki link za igokeu da ispratimo rajta?

                            Comment


                            • Кад смо код Химкија, како је могуће да неки тим (у овом случају Химки) игра прве 3 утакмице Евролиге код куће?
                              Победили Валенсију кући, победили Жалгирис кући и сад играју са Звездом опет кући.

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                moze neki link za igokeu da ispratimo rajta?
                                Metnuo sam na tamniji topic..

                                Comment

                                Working...
                                X