Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se tiče večerašnje utakmice, zamolio bih sve forumaše da izbroje do 100 pa da pišu na live temi ili osnovnoj temi, ipak ako neko bude imao nemirne prste i pisao iritantne i svađalačke postove večeras će biti brisani a sutra kada se sve strasti smire biće donesena konačna odluka o svakom prekršaju.Mislim da će se i Kronos složiti.
    Hvala na razumevanju,
    Last edited by nebitan; 06-11-17, 15:29.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Veceras igramo jako bitnu utakmicu. Grobari su u zanosu, nisam preterani optimista a posle sto godina cu biti medju nasih 300 u Pioniru. Obzirom na sudije veceras ce nam trebati rotacija od 15 igraca. Ima i do toga sto pola nasih novajlija igra odbranu rukama. Mnogo ce biti bitan kriterijum dodele namernih licnih posto je mutina taktika napadanje kosa u ledja protivniku. Nije ovo unapred kukanje vec osecaj kada zatvoris oci i kada ti prodju mnoge slicne utakmice ispred ociju. Prosto mi je neverovatno cak i uvredljivo da utakmicu sude, ako je istina, Juras i Milija.
      E sada zasto mislim da je utakmica toliko bitna. U slucaju pobede nam sigurno raste samopouzdanje, novi igraci prolaze kroz vredno iskustvo koje moze da ih cini samo boljima. Ali u slucaju poraza bi bilo zanimljivo da li bi predsednik izdrzao a da ne menja nista. O forumu necu ni da pricam u slucaju poraza. Lakse bi mi bilo da istrpim nalozene grobare u Pioniru nego pljuvacine na forumu.

      Comment


      • Ne znam cemu ovolika frka po forumu oko vecerasnje obicne aba utakmice u regularnom delu lige? Nista manje, a ni vise znacajan mec za nas od drugih u aba do sada odigranih, ili predstojecih u buducnosti.
        Derbi ko derbi, uvek ce biti malo tenzije, vise nego inace borbe i zara, i to je to, sumirati utiske jos veceras i sutra se okrenuti Unikahi, sta god bilo veceras. Nikakva prekretnica nije ovaj mec, niti ce biti bilo kakvih rezova ili poteza zbog vecerasnjeg rezultata.

        Comment


        • Originally posted by molina View Post
          Veceras igramo jako bitnu utakmicu. Grobari su u zanosu, nisam preterani optimista a posle sto godina cu biti medju nasih 300 u Pioniru. Obzirom na sudije veceras ce nam trebati rotacija od 15 igraca. Ima i do toga sto pola nasih novajlija igra odbranu rukama. Mnogo ce biti bitan kriterijum dodele namernih licnih posto je mutina taktika napadanje kosa u ledja protivniku. Nije ovo unapred kukanje vec osecaj kada zatvoris oci i kada ti prodju mnoge slicne utakmice ispred ociju. Prosto mi je neverovatno cak i uvredljivo da utakmicu sude, ako je istina, Juras i Milija.
          E sada zasto mislim da je utakmica toliko bitna. U slucaju pobede nam sigurno raste samopouzdanje, novi igraci prolaze kroz vredno iskustvo koje moze da ih cini samo boljima. Ali u slucaju poraza bi bilo zanimljivo da li bi predsednik izdrzao a da ne menja nista. O forumu necu ni da pricam u slucaju poraza. Lakse bi mi bilo da istrpim nalozene grobare u Pioniru nego pljuvacine na forumu.
          Valjda Javor.

          Pored njega Jovcic (Milivoje) i Vojinovic (Milija)

          Comment


          • Nikad derbi nece biti obicna utakmica,koliko god iko pokusavao tako da je predstavi...derbi je derbi i ne zove se dzaba tako...najbitnija utakmica za navijace,ko god kaze da nije taj samo simpatise Zvezdu ili ove druge...danas samo jako pa sta bude,samo neka se bore pa sta bude,idemo igramo!

            Comment


            • Pa derbi ko derbi nije bitan koliko da ako se izgubi, izgubio si of tri direktna konkurenta. Tako da je mec jako bitan.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by drakon1 View Post
                Valjda Javor.

                Pored njega Jovcic (Milivoje) i Vojinovic (Milija)
                Last edited by molina; 06-11-17, 15:54. Reason: bi

                Comment


                • Naravno da je bitan, ali cini mi se da kada smo gubili od Cedevite i Buducnosti nije bila ovakva atmosfera na forumu, a to su nam po meni i veci konkurenti ove sezone u aba.
                  Last edited by 011; 06-11-17, 16:06.

                  Comment


                  • Nije nešto naročito bitan, jer postoji i drugi deo prvenstva, susreti sa svima i sa Cedevitom i sa Budućnošću i sa Partizanom gde sve može da se nadoknadi. Bez obzira na to dobijamo ih večeras.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ako izgubimo stize pojacanje 100%,covic ne bi preziveo jos jedan poraz u aba ligi jos ako je od partizana pfff

                      Comment


                      • Pa ima, ali imas tri poraza of direktnih rivala. Sta bi to po tebi trebalo da znaci? Nije pitanje zivota I smrti ali tri poraza bi bila previse..Ako treba objasnjavati sto onda ne znam...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pobednika ce odluciti cinjenica ko ce nametnuti svoj stil igre.
                          U kntrolisanom mecu, postavljenim napadima Partizan nema sanse.
                          Trci i pucaj je ono de ce Partizan traziti sansu ali pitanje je koliko takva igra moze doneti u jacim mecevima.
                          Odbrambeno su oba tima tanka posebno Partizan. Zato Partizan mora da postigne 80+ koseva ako zeli trijumf.
                          Jaci smo i sve sem pobede je ogroman neuspeh.

                          Comment


                          • Vujosevic, koliko je kao trener bio odlican (osim u poslednjem periodu), toliko je kao licnost odvratan. Nesto kao Covic, sa tim sto Vujosevic ipak nije politicar pa nije mogao da utice na zivot u zemlji. Susta suprotnost od Radonjica. Dodatno mi se zgadio njegova prevtljivost kada je rekao:

                            Crveno - beli moraju sami sebi da pomognu praveći tačnu analizu količine sredstava, koja su ušla u klub, kako su potrošena, a sa kojim rezultatima. Potrebno je sagledavanje krivice za trenutnu situaciju. Sigurno da bi i društvo trebalo da pomogne, ali onog trenutka kada klub sa Malog Kalemegdana demonstrira odgovornost. I još nešto: ni manje, ni više nego što je to potrebno, recimo, Hemofarmu ili kragujevačkom Radničkom, kao što je neophodno i stvaranje novih centara, negovanje postojećih...Licemerne, klubaške i pogrešne su priče da je spas za srpsku košarku spasiti Zvzedu, jer, sve je mnogo složenije.
                            Sto je ok stav, da posle nije pricao kako treba videti koji su klubovi "od znacaja" za Srbiju i da njima drzava treba da pomogne, isto toliko Partizanu koliko i Zvezdi. A ja pitam, zasto ne svim KLS klubovima na isti nacin (kao sto je Vujosevic pricao 2011.). Ili nijednom?

                            Sto se meca tice, nadam se dobroj kosarci i pobedi Zvezde, ocekujem mucnu predstavu sa xy slobodnih bacanja i pobedu Partizana. Nije Muta nikakav trener, ne bavi se kako treba svojim poslom, ali zna ovakve meceve da dobije.
                            Sto kaze dekkard, mec nije bitan, mozda je bitnije da dobijamo Baskoniju i Efes kuci ili cak Unikahu u gostima, da vratimo break i publiku.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Hogar
                              Ne vredi objašnjavati ni smirivati. Ovde te moderator navlači svojim upisima na ban. Vredja sagovornike nazivajući ih balavurdijom koja nema pojma.Vrhunac što već nekoliko puta postavlja na naš deo foruma Izetbegovićevog plaćenika da bi neko opravdano ljut nešto opsovao pa dobio ban. Što Laza reče;uživaj druže može ti se(kao i ovi na drugim pozicijama vlasti).
                              Kog Izetbegovicevog placenika?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Što se tiče večerašnje utakmice, zamolio bih sve forumaše da izbroje do 100 pa da pišu na live temi ili osnovnoj temi, ipak ako neko bude imao nemirne prste i pisao iritantne i svađalačke postove večeras će biti brisani a sutra kada se sve strasti smire biće donesena konačna odluka o svakom prekršaju.Mislim da će se i Kronos složiti.
                                Hvala na razumevanju,
                                Slazem se
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X