Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ja očekivao komšo ovo:
    To ostavljam za ponedeljak uvece kad budete terali i parking cuvara iz kluba.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ne, ne...prvo

      a posle utakmice, znam odličnog igrača, skorer a ne traži puno (samo sarme VČ), pri tom (crna) skoro pa mitska zver

      mada može i ovako da se završi (po nas)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        To ostavljam za ponedeljak uvece kad budete terali i parking cuvara iz kluba.
        Vi svakako necete nikoga.
        Ipak vi imate 'timcic' od 300k. Sve sto radite do sada je naucna fantastika.

        Comment


        • @Komsa
          Ti ces da cistis temu.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ono kad svratis procitas nesto i shvatis da ti je bilo bolje pre nego sto si doticnu stvar procitao.

            Comment


            • Prestanite, skupimo redove u ponedeljak je mec sezone za ovaj tim. To je prekretnica svega.. Sledeca EL utakmica mora biti puna hala da ne razbijamo mit koji smo stvarali 4 godinea I duze. Podrska timu, onda ce uprava nadam se osetiti da treba da uradi nesto vise. Of ovoga prosto nema nista !!!

              Ponedeljak mec I prekretnica sezone!!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Opet raspodela karata nama 300 komaTa...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Strašno važna utakmica u ponedjeljak! Neće biti nimalo lako. Igramo pred njihovim navijačima, igrači će im biti napaljeni do iznemoglosti. U derbiju nikada izrazitog favorita nema, a pogotovo sad kad smo mi sa 11 novih igrača, a oni bez obzira što sebe predstavljaju kao siromahe neviđene, u svojim redovima imaju jednog Samjuelsa, Gosa, Milera, Novicu, Vanju itd. Očekujem brutalnu partiju Feldina, zaista imam osjećaj da će pokidati, a sa Perom imamo veliku prednost pod košem. O porazu neću ni da pomišljam, to nam sad ne treba nikako! Pokidajte ih momci pred njihovim navijačima! Pobjedom nad Partizanom naša ekipa će steći ogromno samopouzdanje i ubjeđen sam da Unikaha pada u Malagi 4 dana nakon derbija!
                  Last edited by mikara92; 04-11-17, 18:20.

                  Comment


                  • Ovi dovedose zagorca...bice ovo jedna jako jako teska sezona,neka nam je Bog u pomoci i da svi budu zdravi

                    Comment


                    • Sada vec Partizan ima vrlo ozbiljnu ekipu,ono sto je nama neophodno je da ekipa raste tokom sezone,u ovom sastavu mi vise nismo (jedini)favoriti za osvajanje ABA lige,i da Vucicu ti si nikakav zvezdas

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Ovi dovedose zagorca...bice ovo jedna jako jako teska sezona,neka nam je Bog u pomoci i da svi budu zdravi
                        Link od te vesti?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/go...rtizanu/183885

                          Ali dobro,nadam se da cemo i mi reagovati...mozda je bolje da izgubimo derbi u ponedeljak,za bolje sutra...znajuci koliko covic mrzi kkp kapiram da bi reagovao istog momenta

                          Comment


                          • Ali dobro,nadam se da cemo i mi reagovati...mozda je bolje da izgubimo derbi u ponedeljak,za bolje sutra...znajuci koliko covic mrzi kkp kapiram da bi reagovao istog momenta[/QUOTE]

                            Last edited by mile-r; 04-11-17, 20:03.

                            Comment


                            • Comment


                              • Zgaziti ih u ponedeljak!

                                Comment

                                Working...
                                X