Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I samo da napomenem na sve ovo,crno belu medijsku hobotnicu koja ne prestaje da radi.
    Siromasi,od 700k budzeta kupuju Samarda Samuelsa,Zagorac pred vratima.

    I naravno mi cemo se opet upecati na pricu o jadnicima i onima koje drzava zapostavlja dok
    sa tribina viču nekom da je peder.Koje licemerstvo,a nasa glupost ili kratkovidost.

    Siromasi ,koliko ih drzava zakera i tlači,moraju da smanje font na dresu da bi stali svi drzavni sponzori.
    Pa ona priča,igramo EL,prvaci smo ABA i KLS normalno je da dobijamo vise love u nasem slucaju
    ne pije vodu ili u istu pada.

    I onda dodju ovde oni sto se upecaše na sarme BOgdanove keve,sirotinju puku koja igra za časove ljubavi,
    I ceo taj ešalon mediskog spina i pričaju mi o spasiocima,SNS,braći i tome kako bi mi procvetali sa njima.

    Neka hvala.Taman sa juniorima igrali.
    Mi nista ne znamo da cenimo.Sećanje nam doseže do juče.
    Kako se mi ne ugasišmo ,mislim na klub,sa nama ovakvima nije mi jasno?
    Last edited by Talični Tom; 25-10-17, 00:12.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Comment




      • Ma ljudi idu izbori u BG moraju da nivelisu obe strane. Navijaci tj tribina su njihovi ali moraju za ostale da se bore. Mislim da njima puca previse za oba kluba. Usli su oni u vise igre I vecu lovu. Da su teli da ode NC ne bi blejao non stop po njihovim televizijama. Ovim transferima kako u fk I kk cz I part. oni ulazu u svoju buducnost ;)

        Mozda zvuci cudno ali tako je, mozda I gore. Dovescemo I mi pojacanja to je za njih sitno
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Talični Tom View Post
          I samo da napomenem na sve ovo,crno belu medijsku hobotnicu koja ne prestaje da radi.
          Siromasi,od 700k budzeta kupuju Samarda Samuelsa,Zagorac pred vratima.

          I naravno mi cemo se opet upecati na pricu o jadnicima i onima koje drzava zapostavlja dok
          sa tribina viču nekom da je peder.Koje licemerstvo,a nasa glupost ili kratkovidost.

          Siromasi ,koliko ih drzava zakera i tlači,moraju da smanje font na dresu da bi stali svi drzavni sponzori.
          Pa ona priča,igramo EL,prvaci smo ABA i KLS normalno je da dobijamo vise love u nasem slucaju
          ne pije vodu ili u istu pada.

          I onda dodju ovde oni sto se upecaše na sarme BOgdanove keve,sirotinju puku koja igra za časove ljubavi,
          I ceo taj ešalon mediskog spina i pričaju mi o spasiocima,SNS,braći i tome kako bi mi procvetali sa njima.

          Neka hvala.Taman sa juniorima igrali.
          Mi nista ne znamo da cenimo.Sećanje nam doseže do juče.
          Kako se mi ne ugasišmo ,mislim na klub,sa nama ovakvima nije mi jasno?
          Ko se peca, pa ja mislim da ni oni ne veruju u te bajke a kamoli Zvezdaši, sve potpisujem o tome sam i ranije govorio ulaskom Ostoje u klub oni su trenutno primarni ovoj drzavi , nama je jedina šansa titula u Aba ligi i igranje evrolige a do nje moramo doći sami.

          Comment


          • Čestitke grobarima na medijskim potezima. Izbace baš sad dokument sa kraja prošle godine, puste tračeve o Zvezdi i tu se odmah nadju laza i slični da to prenose forumima i urušavaju svoj klub. Slične stvari u obrnutom smeru se ne dešavaju.

            Comment


            • Evo vec drugo kolo posle Evrolige vi pisite stranice i stranice o KK Partizan. Opustite se malo ljudi.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                VUCICU PEDERU!!! JEBEM LI MU MAMU I NJEMU I SVIM PICKETINAMA STO CUTE U KLUBU!!!
                +1!
                I da ponovim:VUCICU PEDERU!!! JEBEM LI MU MAMU I NJEMU I SVIM PICKETINAMA STO CUTE U KLUBU!!!
                Last edited by nebitan; 25-10-17, 08:24.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by kendrik View Post
                  Pretpostaviću da nisi čitao pravilnik, pa zato i taj jednoznačni odgovor, zamolio bih te da u narednim upisima budeš u okvirima koja postavlja pravilnik.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Hogar View Post
                    Čestitke grobarima na medijskim potezima. Izbace baš sad dokument sa kraja prošle godine, puste tračeve o Zvezdi i tu se odmah nadju laza i slični da to prenose forumima i urušavaju svoj klub. Slične stvari u obrnutom smeru se ne dešavaju.
                    Gde je taj dokument prvobitno iznesen?

                    Mene vise interesuje stvarna situacija nego da ubijam kurira koji donosi nepovoljne poruke i eventualno zgob toga da istina boli. Znamo da smo u "ciklusu", znamo da nije lako, znamo da necemo pare od brace, znamo da necemo da nas se laze i znamo da necemo da klub zavrsi tamo gde je bio pre 2011.g. Nije mi jasno zasto smeta otvoreno komuniciranje, bez obzira da li to komsije rade ili ne? Ako smo vec tako ponosni na svoje stavove i nacin razmisljanja, onda ja tu ne vidim problem. Mozda se to tako ne radi, ali ako cinjenicno stanje ne odgovara onom sto se javno govori, onda je leak legitiman. Uz to, dokument dokazuje da nismo drzavni bankomat....

                    Comment


                    • Originally posted by ivica14 View Post
                      325k€
                      Po kojem je to kursu? Mislim da si "promasio" za jednu nulu. Na nasu stetu, na zalost...

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Gde je taj dokument prvobitno iznesen?

                        Mene vise interesuje stvarna situacija nego da ubijam kurira koji donosi nepovoljne poruke i eventualno zgob toga da istina boli. Znamo da smo u "ciklusu", znamo da nije lako, znamo da necemo pare od brace, znamo da necemo da nas se laze i znamo da necemo da klub zavrsi tamo gde je bio pre 2011.g. Nije mi jasno zasto smeta otvoreno komuniciranje, bez obzira da li to komsije rade ili ne? Ako smo vec tako ponosni na svoje stavove i nacin razmisljanja, onda ja tu ne vidim problem. Mozda se to tako ne radi, ali ako cinjenicno stanje ne odgovara onom sto se javno govori, onda je leak legitiman. Uz to, dokument dokazuje da nismo drzavni bankomat....
                        Ma ovo je receno i na skupstini oko duga.
                        I sad imamo problem sa platama.
                        I slazem se treba pljuvati govna iz SNSa, posebno bracu. Ali to treba prvi Covic da uradi.

                        Comment


                        • Originally posted by Talični Tom View Post
                          Vidiš prijatelju mene zabole ona stvar Za Ćovića.
                          Ja sam ovde i na mnogim mestima bio i biću zbog Zvezde i samo Zvezde.
                          ALi ne dozvoljavam da ti i tebi slični čekaju svaku jebenu priliku da opljunu po klubu,
                          da opljunu po onom sto ga trenutno vodi.Potom dolaze igrači i trener marioneta.

                          Ne dozvoljavam da sereš po košarkaškoj sekciji a pojma nemaš šta se događa i šta se iza brda valja.
                          Ovde kenjaš po Čoviću ,kačiš dokument sa poslovnim minusom.A to radiš ne da bi rekao da su nam tokovi
                          novca prekinuti,da nam gase sponzorstva,da se SNS bratija uvukla kod komsija da im guraju sponzore
                          drzavne koji im godišnje ubacuju preko 1 mil evra .Gde se brisu batovi,dovode pojačanja koja košstaju
                          koliko se prikazuje fodišnji budzet.Gde se sve radi na čišćenju puta da nas sjebu i otmu dominantnost
                          poslednjih godina.Nego to kačiš da po ko zna koji put prikažeš da se radi loše,da opljuneš po ljudima u klubu
                          i samom klubu.Zašto?Zato što Radonja nije produžio ugovor.Do tad je sve bilo sjajno a posle toga daj malo
                          da kenjam po svima i svakom,najviše Čoviću.
                          Ima tu još masu stvari koji otezavaju funkcionisanje normalno u klubu,gde se sve čini da nam zagorčaju život,
                          ali ne bih sad o tome,nemam ni vremena i kasno je.

                          I to onda dodjes ovde i izbacuješ poslovne minuse,kenjaš po igračima,selkciji,treneru i Čoviću.
                          Klubu generalno.Prvo se raspitaj zašto je loše finansijsko stanje pa onda prikenjavaj klubu i ljudima
                          koji pokusavaju na sve nacine da on normalno funkcionise.Od Lake ekonoma pa do Lessora,Ilića i Čovića.

                          Kao što rekoh cvrči mi levo jaje za Čovića,Ristovića i ostale ,brine me cela ova situacija oko kluba,a mi tu
                          samo odmažemo koliko vidim.

                          Nego nisi mi odgovorio,ko loše radi,na koji način loše radi i šta ce biti epilog toga?
                          Legitiman stav, ali je isto tako legitimno da se pazljivo slusa sta se javno govori o budzetima i rezultatima poslovanja, a sta je stvarno stanje u klubu. Moj stav je jednostavno da ne zelim biti spinovan ni sa koje strane ni od bilo koga. Zelim informaciju, pa cu da sam donesem sud o nekoj stvari. Po meni, takav pristup stvarima je otreznjavajuci, a sve u cilju da nam se ne desi ruzno budjenje i mamurluk koji traje 5 sezona.

                          Ako imas vremena danas ili ovih dana, opisi stanje koje mozda nije svima poznato, a koje nam otezava zivot. Ocigledno imas insajderski pogled na stvari, pa bih voleo da ih predocis. Malo je tesko potpuno shvatiti sta se desava, kad se samo na osnovu poluglasina moze cuti sta se desava i gde je problem. Ni Covic u svojim cuvenim jadikovkama (koje su ocigledno osnovane) NIKAD nije jasan i glasan u iznosenju problema.

                          Ovo sve podseca na jadikovke Duleta V. od pre 3 godine. Are the tables turned again?

                          Ne zivim u Srbiji pa zato pitam: da li je ovaj dokument javan ili privatna stvar kluba?

                          Comment


                          • Sto se ove polemike tice privatizacija je jedini lek za nas i za sve ostale sve dok je klub svaciji i niciji stalno ce se ponavljati ovakve polemike.
                            Nas klub je u govnima do grla samo nam nosevi vire a mi ocekujemo neke rezultate bez para nema ni kosarke no mami no bol to da vam je svima jasno.
                            Politicari silje kurac na narodu preko sporta to ce i dalje raditi pogotovu ovo cudo koje je sad na vlasti kod nas oni nas svadjaju a mi se palimo ki hepo kocke.
                            Zbog toga sto se manipulise narodom preko sporta vrhovni vodja bog i patrijah nase drzave ne daje zeleno svetlo za privatizaciju.

                            Comment


                            • Originally posted by Talični Tom View Post
                              Koliko ti pojam nemaš sine moj dragi.
                              Koliko si ti samo naivan,da ne kazem težu reč.
                              Koliko imaš ti godina moram te pitati?

                              I?Pustimo ih u klub,oni gruvaju lovu,kamioni,avioni,i tako divljaju klubom košarkaški nepsimenjaci
                              koji znaju samo za svoj dzep,koji od košarke zna samo da postoji neka tabla i obruč gde neki tu nesto
                              ubacuju kroz to,i za par godina Vesić svenario,pošto je to ista bagra 15 mil duga.Seča koševa na Kališu,
                              Drča,Tica i debeli Majls uz još tri juniora igraju,dok je u hali poseta koja se broji sa decijom brojalicom.

                              Ali ja cu pre da gledam gore pomenute kako ih nakantavaju 30 razlike dok se posteno bore,
                              nego Andreja Vučića u klubu i ostalu bagru koja se šeta Malim Kalemegdanom.Ja sam takav,ti si
                              drugačiji koji se peca na politička obećanja,pamflete,slatku priču,med i mleko koje teče kad oni
                              dođu.Već su nam dolazili,već ulagali,epilog znamo.Ne boh da ga opet prezivljavamo.

                              Više verujem sadašnjima u klubu,kakvi god bili,nego ovim "spasiocima" koji toliko vole klub
                              da mu zavrću slavine,onesposoblajvaju normalan rad,ucenjeju sponzore,seu tokove novca,a cilj je
                              upravo ovaj koji na tebe deluje.Pljuvati po klubu.Jer totbože mogli smo da napadamo F4 u BG,
                              a sad se borimo i za plej off ABA lige.Da nije tuzno bilo bi smesno.

                              Ali ja sam budala pa sa tobom ulazim u bilo kakvu razmenu stavova posle ovakvog tvog upisa.
                              Znaci, ovi sto su sad usli u Partizan unistice ga neznajem i lopovlukom za 2-3 godine? Mislim da je to malo povrsno gledanje na stvar.

                              Nisu ni meni braca previse simpaticni, ali nije ni Covic cvecka. Moze nam biti drazi, ali premazan je i on razlicitim bojama. Ne znamo tacno ged je kratak spoj na relaciji braca-gazda. Ja sam se nadao da je tebi to poznato i da bi mogao da das neke informacije o tome.

                              Comment



                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X