Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    To je nesto malo preko € 3 miliona, ne? Odakle sad ovo i otkud ovoliki minus??
    325k€

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Tri miliona i kusur minus? Veselo jbt..........
      Kako se to desilo kad smo mi državni bankomat?
      Kako kad je dovoljno samo da zavatimo u državnu kasu vrhovnog vođe i uzmemo koliko nam treba?

      Pa šta su ljudi mislili da se na F8 ,trofeje i prestanak dominacije KKP ide sa 500K budzeta?

      E jesmo licemeri.Nabrajamo kao na traci pojačanja svake godine a kenjamo po klubu kako su skupe
      sezonske i karte pojedinačne.
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • ovo je gubitak od 3 miliona u 2016oj godini, a ne trenutni gubitak. Znaci tu ulazi rezultat iz druge polovine pretprosle sezone i prve polovine prosle. Pitanje kakvo je trenutno stanje, moze biti da gubitka i nema, a moze biti i veci. Transparentno ne znaci profitabilno, nego znaci javno.
        Last edited by mmajstor; 24-10-17, 23:18.

        Comment


        • Originally posted by Talični Tom View Post
          Otvori nam ti oči i upoznaj nas sa činjeničnim stanjem.
          Reci nam molim te,kako se radi?
          Ko radi loše,zašto radi loše ?

          Zajebi nas više te misterije večne i večitog naslućivanja nečeg
          a niko nista ne govori.Daj skupi svoja muda pa nam reci šta je loše i zašto?
          Postujem tvoj stav ali ne vredjaj druge koji ne vredjaju tebe a u sledecem postu trazis objasnjenje.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Postujem tvoj stav ali ne vredjaj druge koji ne vredjaju tebe a u sledecem postu trazis objasnjenje.
            Gospodine spineru,naglasio si loše stanje u klubu,znaš ko je selektirao ,ko vodi ekipu,ko pise govore,
            ko radi na taktikama,ko odredjuje minutazu.Sve znas a kad dobiješ pitanje onda mi ovde troluješ i spinuješ.
            Kad već pljuješ po nekom,kad već aludiraš na njegov očajan rad,kad je već klub u lošem stanju usled toga,
            obelodani nam šta je loše,ko radi loše,na koji način radi loše?

            Zajebi te izlizane fore poštujem tvoj stav,svako ima pravo na mišljenje.
            Mišljenje je kao dupe,svako ga ima.Pusti sad to.

            Nego si glavni pljuvač Čovićev i aludiraš na njegov loš rad,ja te pitam,šta je u klubu loše i gde to smrdi?

            Ili nam predoči šta bi ti uradio i kako bi ti vodio klub i kako i na koji način bi zadržao prošlogodišnji roster,
            trenera i doselektirao ga još i učinio jačim?Daj neki plan,daj neko rešenje.
            Last edited by Talični Tom; 24-10-17, 23:23.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Originally posted by Talični Tom View Post
              E jesmo licemeri.Nabrajamo kao na traci pojačanja svake godine a kenjamo po klubu kako su skupe
              sezonske i karte pojedinačne.
              Pa ako je neko na transferu tipa Keselj ili Sofo, uzeo proviziju, oni po koju platicu sa odredjenim zainteresovanim licima, a sve na racun kluba koji se trpa u minus...onda nismo licimuri nego majmuni.

              Comment


              • VUCICU PEDERU!!! JEBEM LI MU MAMU I NJEMU I SVIM PICKETINAMA STO CUTE U KLUBU!!!

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Pa ako je neko na transferu tipa Keselj ili Sofo, uzeo proviziju, oni po koju platicu sa odredjenim zainteresovanim licima, a sve na racun kluba koji se trpa u minus...onda nismo licimuri nego majmuni.
                  A kako da se ponesu oni premijerligaški navijači kad im klbu istrese nekoliko miliona za nekog igrača
                  a on kuli tribinu il klupu?Treba da linčuju presednika,sportskog direktora,trenera,koga?
                  Traže li pare nazad ili dolaze u majmunskim maskama?

                  Greške su moguće kako u sportu tako i u zivotu.
                  Nasi su ispravili te greske,i to je plus.A greske u selekciji,odlukama su moguce i svima se desavaju.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Originally posted by Talični Tom View Post
                    Gospodine spineru,naglasio si loše stanje u klubu,znaš ko je selektirao ,ko vodi ekipu,ko pise govore,
                    ko radi na taktikama,ko odredjuje minutazu.Sve znas a kad dobiješ pitanje onda mi ovde troluješ i spinuješ.
                    Kad već pljuješ po nekom,kad već aludiraš na njegov očajan rad,kad je već klub u lošem stanju usled toga,
                    obelodani nam šta je loše,ko radi loše,na koji način radi loše?

                    Zajebi te izlizane fore poštujem tvoj stav,svako ima pravo na mišljenje.
                    Mišljenje je kao dupe,svako ga ima.Pusti sad to.

                    Nego si glavni pljuvač Čovićev i aludiraš na njegov loš rad,ja te pitam,šta je u klubu loše i gde to smrdi?

                    Ili nam predoči šta bi ti uradio i kako bi ti vodio klub i kako i na koji način bi zadržao prošlogodišnji roster,
                    trenera i doselektirao ga još i učinio jačim?Daj neki plan,daj neko rešenje.
                    Gospodine Botu stanje u klubu je sjajno.
                    Izvini se Covicu u moje ime.
                    Ja cu u cetvrtak biti u Areni, u ponedeljak u Pioniru i bodriti Zvezdu. Nisam siguran za tebe. Za tastaturom je lako navjac biti.
                    Last edited by Laza Kacanski; 24-10-17, 23:34.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Gospodine Botu stanje u klubu je sjajno.
                      Izvini se Covicu u moje ime.
                      Vidiš prijatelju mene zabole ona stvar Za Ćovića.
                      Ja sam ovde i na mnogim mestima bio i biću zbog Zvezde i samo Zvezde.
                      ALi ne dozvoljavam da ti i tebi slični čekaju svaku jebenu priliku da opljunu po klubu,
                      da opljunu po onom sto ga trenutno vodi.Potom dolaze igrači i trener marioneta.

                      Ne dozvoljavam da sereš po košarkaškoj sekciji a pojma nemaš šta se događa i šta se iza brda valja.
                      Ovde kenjaš po Čoviću ,kačiš dokument sa poslovnim minusom.A to radiš ne da bi rekao da su nam tokovi
                      novca prekinuti,da nam gase sponzorstva,da se SNS bratija uvukla kod komsija da im guraju sponzore
                      drzavne koji im godišnje ubacuju preko 1 mil evra .Gde se brisu batovi,dovode pojačanja koja košstaju
                      koliko se prikazuje fodišnji budzet.Gde se sve radi na čišćenju puta da nas sjebu i otmu dominantnost
                      poslednjih godina.Nego to kačiš da po ko zna koji put prikažeš da se radi loše,da opljuneš po ljudima u klubu
                      i samom klubu.Zašto?Zato što Radonja nije produžio ugovor.Do tad je sve bilo sjajno a posle toga daj malo
                      da kenjam po svima i svakom,najviše Čoviću.
                      Ima tu još masu stvari koji otezavaju funkcionisanje normalno u klubu,gde se sve čini da nam zagorčaju život,
                      ali ne bih sad o tome,nemam ni vremena i kasno je.

                      I to onda dodjes ovde i izbacuješ poslovne minuse,kenjaš po igračima,selkciji,treneru i Čoviću.
                      Klubu generalno.Prvo se raspitaj zašto je loše finansijsko stanje pa onda prikenjavaj klubu i ljudima
                      koji pokusavaju na sve nacine da on normalno funkcionise.Od Lake ekonoma pa do Lessora,Ilića i Čovića.

                      Kao što rekoh cvrči mi levo jaje za Čovića,Ristovića i ostale ,brine me cela ova situacija oko kluba,a mi tu
                      samo odmažemo koliko vidim.

                      Nego nisi mi odgovorio,ko loše radi,na koji način loše radi i šta ce biti epilog toga?
                      Last edited by Talični Tom; 24-10-17, 23:42.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by Talični Tom View Post
                        Vidiš prijatelju mene zabole ona stvar Za Ćovića.
                        Ja sam ovde i na mnogim mestima bio i biću zbog Zvezde i samo Zvezde.
                        ALi ne dozvoljavam da ti i tebi slični čekaju svaku jebenu priliku da opljunu po klubu,
                        da opljunu po onom sto ga trenutno vodi.Potom dolaze igrači i trener marioneta.

                        Ne dozvoljavam da sereš po košarkaškoj sekciji a pojma nemaš šta se događa i šta se iza brda valja.
                        Ovde kenjaš po Čoviću ,kačiš dokument sa poslovnim minusom.A to radiš ne da bi rekao da su nam tokovi
                        novca prekinuti,da nam gase sponzorstva,da se SNS bratija uvukla kod komsija da im guraju sponzore
                        drzavne koji im godišnje ubacuju preko 1 mil evra .Gde se brisu batovi,dovode pojačanja koja košstaju
                        koliko se prikazuje fodišnji budzet.Gde se sve radi na čišćenju puta da nas sjebu i otmu dominantnost
                        poslednjih godina.
                        Ima tu još masu stvari koji otezavaju funkcionisanje normalno u klubu,gde se sve čini da nam zagorčaju život,
                        ali ne bih sad o tome,nemam ni vremena i kasno je.

                        I to onda dodjes ovde i izbacuješ poslovne minuse,kenjaš po igračima,selkciji,treneru i Čoviću.
                        Klubu generalno.Prvo se raspitaj zašto je loše finansijsko stanje pa onda prikenjavaj klubu i ljudima
                        koji pokusavaju na sve nacine da on normalno funkcionise.Od Lake ekonoma pa do Lessora,Ilića i Čovića.

                        Kao što rekoh cvrči mi levo jaje za Čovića,Ristovića i ostale ,brine me cela ova situacija oko kluba,a mi tu
                        samo odmažemo koliko vidim.

                        Nego nisi mi odgovorio,ko loše radi,na koji način loše radi i šta ce biti epilog toga?
                        A sto SNS govna ulazu u Partizan.?
                        Zasto je Covic odbio tu pomoc. Jeste radi se o jebenim govnima ali je Zvezda drzavni klub a to znaci bez pomoci iste nema nacina da se funkcionise.
                        Vrati se na izjave Covica posle zavrsetka sezone. Ocuvacemo tim, strucni stab, napasti F4. Ne pristajemo na osrednjost????
                        Sta bi nakon toga.
                        Covic se postavio po principu ZVEZDA TO SAM JA. I zato je pusten niz vodu. Rasprodat tim, trener itd,itd.
                        Nije pustio nikog u klub, trazio da se pita oko novca, igraca,trenera, hraneci svoju sujetu isao i na stetu kluba.
                        Jbg politicari su govna zele svoje ljude u klubu.
                        Ako ne nema novca. Jel to dobro nije , al nadji onda nacin da funkcionise klub. Covic to nije u stanju. Otud dug od 3mil za godinu dana.
                        Zato cuti na ovakav odnos drzave? Da nam ne uzmu i onih 800.000 od Telekoma?
                        De Karic i javno obecano sponzorstvo?
                        Suvise licnih ratova vodi Covic koje je unapred izgubio a sve to na stetu klubu.
                        Zato je sad tu. Pita se bukvalno sve oko kluba, izbora igraca, trenera, itd,itd. I znas ti to dobro.

                        Comment


                        • nek onda udje javno u rat. pa da znamo na cemu smo, a ne ovako mi glumimo sns klub a oni nam zavrcu slavine. dok tribina ne okrene ledja sns-u ta slika se nece pormeniti. a govna sa sipke to nece uraditi jer im previse poslova zavisi od petrovica i bratije

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            A sto SNS govna ulazu u Partizan.?
                            Zasto je Covic odbio tu pomoc. Jeste radi se o jebenim govnima ali je Zvezda drzavni klub a to znaci bez pomoci iste nema nacina da se funkcionise.
                            Vrati se na izjave Covica posle zavrsetka sezone. Ocuvacemo tim, strucni stab, napasti F4. Ne pristajemo na osrednjost????
                            Sta bi nakon toga.
                            Covic se postavio po principu ZVEZDA TO SAM JA. I zato je pusten niz vodu. Rasprodat tim, trener itd,itd.
                            Nije pustio nikog u klub, trazio da se pita oko novca, igraca,trenera, hraneci svoju sujetu isao i na stetu kluba.
                            Jbg politicari su govna zele svoje ljude u klubu.
                            Ako ne nema novca. Jel to dobro nije , al nadji onda nacin da funkcionise klub. Covic to nije u stanju. Otud dug od 3mil za godinu dana.
                            Zato cuti na ovakav odnos drzave? Da nam ne uzmu i onih 800.000 od Telekoma?
                            De Karic i javno obecano sponzorstvo?
                            Suvise licnih ratova vodi Covic koje je unapred izgubio a sve to na stetu klubu.
                            Zato je sad tu. Pita se bukvalno sve oko kluba, izbora igraca, trenera, itd,itd. I znas ti to dobro.
                            Koliko ti pojam nemaš sine moj dragi.
                            Koliko si ti samo naivan,da ne kazem težu reč.
                            Koliko imaš ti godina moram te pitati?

                            I?Pustimo ih u klub,oni gruvaju lovu,kamioni,avioni,i tako divljaju klubom košarkaški nepsimenjaci
                            koji znaju samo za svoj dzep,koji od košarke zna samo da postoji neka tabla i obruč gde neki tu nesto
                            ubacuju kroz to,i za par godina Vesić svenario,pošto je to ista bagra 15 mil duga.Seča koševa na Kališu,
                            Drča,Tica i debeli Majls uz još tri juniora igraju,dok je u hali poseta koja se broji sa decijom brojalicom.

                            Ali ja cu pre da gledam gore pomenute kako ih nakantavaju 30 razlike dok se posteno bore,
                            nego Andreja Vučića u klubu i ostalu bagru koja se šeta Malim Kalemegdanom.Ja sam takav,ti si
                            drugačiji koji se peca na politička obećanja,pamflete,slatku priču,med i mleko koje teče kad oni
                            dođu.Već su nam dolazili,već ulagali,epilog znamo.Ne boh da ga opet prezivljavamo.

                            Više verujem sadašnjima u klubu,kakvi god bili,nego ovim "spasiocima" koji toliko vole klub
                            da mu zavrću slavine,onesposoblajvaju normalan rad,ucenjeju sponzore,seu tokove novca,a cilj je
                            upravo ovaj koji na tebe deluje.Pljuvati po klubu.Jer totbože mogli smo da napadamo F4 u BG,
                            a sad se borimo i za plej off ABA lige.Da nije tuzno bilo bi smesno.

                            Ali ja sam budala pa sa tobom ulazim u bilo kakvu razmenu stavova posle ovakvog tvog upisa.
                            Last edited by Talični Tom; 25-10-17, 00:04.
                            sigpic
                            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                            Comment


                            • A sto mene pitas bilo sta, nazivas ovako, onako kad ti ispade da sve znas kako i sta.
                              Ne razumem

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                nek onda udje javno u rat. pa da znamo na cemu smo, a ne ovako mi glumimo sns klub a oni nam zavrcu slavine. dok tribina ne okrene ledja sns-u ta slika se nece pormeniti. a govna sa sipke to nece uraditi jer im previse poslova zavisi od petrovica i bratije
                                +1000

                                Comment

                                Working...
                                X