Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odavno nismo imali nakaradnije skrpljen tim. OVO JE NAJGORI MOGUCI SPOJ MLADOSTI I ISKUSTVA!!! iskusni prematori, a mladi nedovoljno talentovani, a nisu cak ni toliko mladi! ovo mi se vec dugo mota po glavi i nema veze sa vecerasnjim porazom, ne treba ni biti prestrog veceras, ali je to cinjenica i tesko cemo to ispraviti ove godine. sa ovakvim hendikepom na skoku ce biti pakleno tesko igrati i ABa ligu, a EL skoro nemoguce

    veceras smo videli neke dobre stvari, videli smo u prvoj sta feldin moze i u poslednjoj sta mogu radicevic i jovanoci, ali smo i videli sta ne mogu. radicevicev uzasan sut u prvoj cetvrtini, feldinova ispucavanja i bezmogaske duge dvojke. imao je jos dva izrazito neinteligentna poteza pred kraj, ali sad ne mogu da se setim koja tacno, kontra tri na jedan i jos nesto. jovanovic pokazuje znake zivota.

    brine da nam u sezoni u kojoj cemo odigrati 80 utakmica glavni nosioci pero, bjelkan i roc zajedno imaju 100 godina, sta ce biti u maju junu, ne smem ni da pomislim. ne vidim od "mladih" ko ce tu iskociti tokom sezone.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      odavno nismo imali nakaradnije skrpljen tim. OVO JE NAJGORI MOGUCI SPOJ MLADOSTI I ISKUSTVA!!! iskusni prematori, a mladi nedovoljno talentovani, a nisu cak ni toliko mladi! ovo mi se vec dugo mota po glavi i nema veze sa vecerasnjim porazom, ne treba ni biti prestrog veceras, ali je to cinjenica i tesko cemo to ispraviti ove godine. sa ovakvim hendikepom na skoku ce biti pakleno tesko igrati i ABa ligu, a EL skoro nemoguce

      veceras smo videli neke dobre stvari, videli smo u prvoj sta feldin moze i u poslednjoj sta mogu radicevic i jovanoci, ali smo i videli sta ne mogu. radicevicev uzasan sut u prvoj cetvrtini, feldinova ispucavanja i bezmogaske duge dvojke. imao je jos dva izrazito neinteligentna poteza pred kraj, ali sad ne mogu da se setim koja tacno, kontra tri na jedan i jos nesto. jovanovic pokazuje znake zivota.

      brine da nam u sezoni u kojoj cemo odigrati 80 utakmica glavni nosioci pero, bjelkan i roc zajedno imaju 100 godina, sta ce biti u maju junu, ne smem ni da pomislim. ne vidim od "mladih" ko ce tu iskociti tokom sezone.
      To je to. Čim dvojica od ove trojice nisu na parketu, dok si rekao keks odlazimo u sunovrat. A najcrnje od svega je što ne vidim načina u ovom personalnom sastavu da se to promeni. A kako vreme prolazi, matorci će biti se matoriji i umorniji, a mlađi jednostavno ne mposeduju upside koji bi to mogao da nadoknadi.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ok oni odigraju ali mi smo EL ti, danas se kosarka igra u evropi sa 10 bar igraca u rotaciji..Dovescemo nekog bice bolje.. Slazem se konacno sa Zvezd aiznad svega ili kako vec, minutaza ok sve sem Bjelice..ali ljudi on igra u zivotnoj formi..da se ne varamo...nec eon jos dugo ovako igrati...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Poraz očekivan od većine. Igra i naša i Himkija ništa posebno.Previše promašenih otvorenih šuteva, o slobodnim bacanjima da ne pričamo. Dosta neodlučnosti u igri, skok opet problem. Ipak imam utisak da možemo dosta bolje od ovoga.

          Comment


          • Ako je za utjehu, u sezoni 2015/16 smo se isto sastali sa Himkijem u 3 kolu, i izgubili rezultatom 91-53
            Medjutim, ta sezona je jedna od najuspjesnijih u nasijoj novijoj istoriji.

            Prelazni rok je bio ocajan, pa smo bili prinudjeni da nekima urucimo otkaz, i dovedemo igrace koji prave razliku.
            Otpusteni su Tompson, Mekel i Sofo, a dovedeni Wilijams, Kinzi, Miler i Stimac.
            Nadam se da ce uprava reagovati te dovesti nekog, jer ovom timu malo fali, za vrhunsku kosarku.

            Generalno mozemo da budemo zadovoljni, uprkos porazu.
            Himki je vrhunska ekipa.
            Mi u ovom momentu bez Dangubica /"Keselja", nedovojno uigrani, nismo mogli vise.
            Ono sto me posebno raduje je igra Jovanovica, koji je pokazao karakter i potencijal.
            Idemo dalje, glavu gore...

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Izvini, ali meni se čini da je pad trajao celo drugo poluvreme, onakve glupe odluke i onakva ispadanja su simptomatična jer nam se ponavljaju iz utakmice u utakmicu, Feldaina je držao predugo u 2 četvrtini i ovaj se posle nije mogao sastaviti.
              Ovo naravno nije slučajno, jedan od većih problema ove ekipe je što imamo jako puno igrača koji su u minusu ili osrednji sa košarkaškim IQom.

              Minus:

              - Janković (minus beskonačno)
              - Feldain
              - Lesor

              Osrednji:

              - Radičević
              - Lazić
              - Lazarević
              - Dangubić
              - Dobrić
              - Jovanović

              Visok:

              - Bjelica
              - Antić
              - Ročesti
              - Davidovac

              I ovde opet dolazimo do srži problema, nama su "najpametniji" tri veterana i jedan igrač koji ima glavu ali nema fizikalije.

              I čim dvojica od ovog tria veterana ne bude na terenu, mi nemamo prava rešenja na terenu.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Kad smo vec kod Covica i njegovog transparentnog poslovanja.

                Comment


                • I šta sad, jesi nešto postigao? Jesi možda uradio nešto u korist Zvezde ili nam olakšao poraz!?

                  Comment


                  • U korist Zvezde.
                    Kupio sezonsku ulaznicu i novi dres.
                    Dao vise puta novac u akciji ,,Doniraj i dominiraj,,
                    Sta jos treba?

                    Comment


                    • To je nesto malo preko € 3 miliona, ne? Odakle sad ovo i otkud ovoliki minus??

                      Comment


                      • Ma daj, znaš da mislim na ovaj post iznad o poslovanju. Stvarno verujem da niko od grobara ne bi objavljivao nešto slično o svom timu šta god uradili.Nema veze, samo nastavi.
                        Last edited by Hogar; 24-10-17, 23:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Kad smo vec kod Covica i njegovog transparentnog poslovanja.
                          Kako te bre više nije sramota?
                          Svaki tvoj upis je direktno ili indirektno upućen polivanjem govana po Čoviću.
                          Ako nedirektno po njemu onda ga pljucneš preko omalovažavanja Alimpijevića,pljuvanju
                          pojedinih igrača,selekcije tima.
                          Ti si neki navijač Zvezde.Ti si navijački pacer,bezmudaš,kukavica i plačljivko koji ovde bitiše
                          da bi kenjao po Čoviću i klubu.


                          Kako ti više ne dosadi da se blamiraš,da pljueš po klubu,presedniku,treneru i igračima.
                          Ti sebe nazivaš navijačem KK Crvena Zvezda???
                          Last edited by Talični Tom; 24-10-17, 23:06.
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Originally posted by Hogar View Post
                            Ma daj, znaš da mislim na ovaj post iznad o poslovanju. Stvarno verujem da niko od grobara ne bi objavljivao nešto slično o svom timu šta god uradili.
                            To imas sirom internet stranica.
                            Upravo su grobari prvi i objavili.
                            A inace je ovo receno na skupstini.
                            Ali nije bitno ja sam eto tek tako protiv nacina rada Covica????
                            U klubu je mnogo, mnogo toga lose ali se prikriva.
                            Do kada ce moci tako videcemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              To imas sirom internet stranica.
                              Upravo su grobari prvi i objavili.
                              A inace je ovo receno na skupstini.
                              Ali nije bitno ja sam eto tek tako protiv nacina rada Covica????
                              U klubu je mnogo, mnogo toga lose ali se prikriva.
                              Do kada ce moci tako videcemo.
                              Otvori nam ti oči i upoznaj nas sa činjeničnim stanjem.
                              Reci nam molim te,kako se radi?
                              Ko radi loše,zašto radi loše ?

                              Zajebi nas više te misterije večne i večitog naslućivanja nečeg
                              a niko nista ne govori.Daj skupi svoja muda pa nam reci šta je loše i zašto?
                              sigpic
                              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                              Comment


                              • Tri miliona i kusur minus? Veselo jbt..........
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X