Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • http://www.mondo.rs/s256749/Info/ex-..._po_ulici.html

      Kakvi su ovo jadnici...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Magarac brat jedini U zatvor odmah i jos plus taj magarac da ga izdzoka pred svima, da se snimi klip i okaci na toubeyou mamicu mu j
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Govedo matoro...treba ga polomiti i baciti na robiju.Zbog ovakvih je steta sto u svakoj zemlji ne postoji ona policija "za zivotinje" kao na zapadu i sto zakoni o zastiti nisu stroziji.Ovako ce ovaj smrad platiti neku novcanu kaznu i biti pusten...Svako ko je spreman ovako nesto da uradi nije normalan...taj bi i covjeka sjutra mucio.
          Nisu mi jasni ovi ljudi koji su prolazili pored kao da se nista ne desava.Trebao je neko da izadje i da mu j*be mater bolesnu.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Govedo matoro...treba ga polomiti i baciti na robiju.Zbog ovakvih je steta sto u svakoj zemlji ne postoji ona policija "za zivotinje" kao na zapadu i sto zakoni o zastiti nisu stroziji.Ovako ce ovaj smrad platiti neku novcanu kaznu i biti pusten...Svako ko je spreman ovako nesto da uradi nije normalan...taj bi i covjeka sjutra mucio.
            Nisu mi jasni ovi ljudi koji su prolazili pored kao da se nista ne desava.Trebao je neko da izadje i da mu j*be mater bolesnu.
            Da je blizu mene svratio bi mu na gajbu. Mrzim, mrzim ljude koji muce zivotinje. Ti si buraz i PG organizuj se sa ortacima banite mu na gajbu isutirajte matorog idiota.Za ovakve invalide nije zatvor, sa slascu bi ga tukao. Koliko se iznerviram kad vidim ovo . A ovi snimaju ne verujem. Pa da li je moguce, koliko sam iznerviran, Samo molim Boga da mi da sansu da naidjem na ovakvog degena, samo jednom.

            Comment


            • Ne mogu da nadjem crnogorsku ligu pa kacim ovde.
              Evo ga veliki as Nemanja Taki Nikolic, moj pulen <3 Grbalj <3
              16:53 i cujes posle ,,bravo mali''...nista lepse.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Aaaa ovo je onaj sto smo ga kopali po menadzeru.... doduse neuspesno
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Aaaa ovo je onaj sto smo ga kopali po menadzeru.... doduse neuspesno
                  Provociraj ti, nema problema. Nisi videla malo kasnije kako je presek'o loptu stoperu i zamalo da da drugi komad Jaoj zivim za dan kad ce da uspe jos vise. Kad bi presao u Partizan pa odem sa LBJem da ga gledam joj joj joj.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Iskidao je nema sta, rodjen je novi Ronaldo, mislim na brazilca prejakog.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Provociraj ti, nema problema. Nisi videla malo kasnije kako je presek'o loptu stoperu i zamalo da da drugi komad Jaoj zivim za dan kad ce da uspe jos vise. Kad bi presao u Partizan pa odem sa LBJem da ga gledam joj joj joj.
                      Prosek igrac.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Prosek igrac.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mikula ne slusaj ovog, znao sam sta ce da napise... ,,prosek igrac''
                          Ajde bre nemoj da nas posvadja sitnica, dace Bog da bude visi nivo. Prefinjen spic mnogo, lepo na oko, osecaj neverovatan. Kakva sve drva i bezmozgasi igraju
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Bas zato sam sam i likeao
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Mikula ne slusaj ovog, znao sam sta ce da napise... ,,prosek igrac''
                              Ajde bre nemoj da nas posvadja sitnica, dace Bog da bude visi nivo. Prefinjen spic mnogo, lepo na oko, osecaj neverovatan. Kakva sve drva i bezmozgasi igraju
                              Ako na 5 turnira ja pravim ekipu i ja njega zovem da mi sedi na klupi u ekipi i on opet dodje onda ti je jasno sve

                              Comment


                              • Ljudi je li se moze igrati fm preko neta , sad mi recimo zajedno ako nemamo orginal ? pretpostavljam ne
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X