Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav as



    Comment


    • Nisam odavno pohvalio naseg dragog admina Mandusica pa evo da iskoristim ovu priliku,kad ovi u Londonu mogu onakvu manifestaciju da naprave povodom otvaranja OI,mogu i ja da se osvrnem na rad i zasluge naseg divnog admina.Ovih dana ste imali priliku da gledate klubove siroim EX-YU u evropskim takmicenjima i sta je to sto se razlikuje od svih foruma na ovim prostorima...iz svih zemalja ljudi se postuju,nema vrijedjanja i odnosi su odlicni.Naime danas su neki od nas(ukljucujuci i mene nazalost) pomislili i cak javno saopstili nasem adminu da smo mi zasluzni za to sto su odnosi izmedju ljudi odlicni,recimo drugarski ,ali je virtuelni samar bio vrlo jak,nismo vidjeli dalje od svoje samodopadnosti...Mandusic je kao sto i dolikuje jednoj takvoj personi rekao da je to zbog njega,jer je svojom karizmoom i autoritetom,kordinisanjem i brigom,sve to zaustavio na startu i zbog toga se ljudi cijene i postuje,misljenja se uvazavaju itd...da ne zaboravim,zabranio je kako on kaze VULGARISANJE

      ZA SVE TI HVALA MANDUSICU!!!
      Last edited by AK47; 28-07-12, 11:46.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Bio sam bezobrazan, bahat, vulgaran, prost, netolerantan a onda sam upoznao MANDUSICA.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Bio sam bezobrazan, bahat, vulgaran, prost, netolerantan a onda sam upoznao MANDUSICA.
          Pa sta se promenilo osim sto si ga upoznao?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Pa sta se promenilo osim sto si ga upoznao?
            E moj ti. Sad sam iskoordinisan totalno.

            Comment


            • Ne, iskordinisan si, nemoj da bogohulis!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Bome spucaše nas 2 zemljotresa. Oba epicentra u blizi Zenice s tim da je prvi bio 4,7 po Richterovoj skali i 2km ispod zemlje, dok je drugi bio 4,2 stepena i 12km ispod zemlje, a svega 1km od Zenice. Ja sam osjetio ali slabo, flašica sa vodom se kao zatrese, dok ovi haveri mi govore da je kod njih pravo potreslo.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Kod mene je se osjetilo i to dobro. Taman me uhvatio prvi san kad poce nesto da ljulja

                  Comment


                  • Ja sam pio pivu u lokalu i nista nisam osjetio. Mada starci kazu da je dobro prodrmalo. Jos nam samo fale zemljotresi...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja sam pio pivu u lokalu i nista nisam osjetio. Mada starci kazu da je dobro prodrmalo. Jos nam samo fale zemljotresi...
                      To je zbog toga sto si ti bio u dijelu zemlje gdje i nas Mandusic zivi,moras i o tome da vodis racuna,on bi i zemljotres ukrotio kao sto je i nas ovdje,stoku sa fudbalskog PDF-a,pa sjeti se kakvi smo bili,vi svi zaboravili...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Kordinise Mandusic i zemljotresom, nema razloga za paniku, na pogresnog se namjerio!
                        sigpic

                        Comment


                        • I to sto kazes. Dzaba zemljotresu sto je epicentar bio blizu Doboja kad je epicentar blazenstva, duhovnog spokoja i prociscenosti bio jaci. Manda vs. zemljotres 1:0.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • http://www.telegraf.rs/jetset/283623...-faca-intervju
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • 'Ladno opet bio zemljores...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kad? Gde?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X