Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjecam se jedne prilike posvadjasmo se ja i Akisa i dodje Mandusic,parafraziram.Vi ste drugovi,nemojte da se svadjate.Pomirismo se posle dva minuta!
    sigpic

    Comment


    • Ali koliko samo strpljenja i mudrosti trebas imati pa da 17 ljudi paralelno izvodis na pravi put.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Tacno kada bih saznao da ce biti sjednica, uoci tih istorijskih momenata za fudbalski PDF-a nisam ni spavao,sipao je znanje,al dzaba kad je sipao magarcima,nista nismo uhvatili,sve zaboravili

        Ima viziju, samo je pogresne ljude izabrao.
        Niko nije smeo da mu se suprotstavi na sednici inace bi odmah po hitnom postupku bio izbacen, ali i mi ostali smo znali da je on uvek u pravu.Bio nam je ko drugi otac.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Ali koliko samo strpljenja i mudrosti trebas imati pa da 17 ljudi paralelno izvodis na pravi put.
          Nemoj ove tuzne mumi,daj da ga se sjetimo po veselijim stvarima,on bi to htio...

          AKisa,hvala ti i nastavit cu da se trudimi i kordinisem s vama xD
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ali koliko samo strpljenja i mudrosti trebas imati pa da 17 ljudi paralelno izvodis na pravi put.
            Tu si uracunao njegovu decu,a nisi masu nas sa ovog foruma i ko zna koliko jos ljudi je usmerio na pravi put.

            Comment


            • Pogledajte tek ovo:

              Fudbal nikad nije bio bolji na fudbalu
              Koliku dubinu ovo ima...
              sigpic

              Comment


              • Danijel dobro pravi te parole.Neka jednu lijepu napravi da svi stavimo na avatar.
                31. ruse Anonimusi net i onda bi najbolje bilo da taj dan ne dolazimo.Naravno Mandusic ce doci na internet ukoliko bude zelio i taj dan,ne mogu njega neki hakeri koji ce ugasiti internet sprijeciti u tome.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Pogledajte tek ovo:



                  Koliku dubinu ovo ima...
                  Tada sam plakao,od smijeha...sada od tuge
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Danijel dobro pravi te parole.Neka jednu lijepu napravi da svi stavimo na avatar.
                    31. ruse Anonimusi net i onda bi najbolje bilo da taj dan ne dolazimo.Naravno Mandusic ce doci na internet ukoliko bude zelio i taj dan,ne mogu njega neki hakeri koji ce ugasiti internet sprijeciti u tome.
                    Ako bude hteo i preko digitrona ce se ulogovati, legenda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledam Inter i cudim se sredini,Zaneti-Poli-Kanbijaso-Obi,sta ti ljudi mogu zajedn,da odgovorim nista,stvarno jad i cemer i bol.
                      Sve nesto na invidualni kvlalitet,odbrana oronula takodje,Majkon je gori od Nogotoba,centralni bekovi lose,napad los,to je osvrt moj.
                      Od ove utakmice vise nikad nisam gledao Inter. Niti cu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Od ove utakmice vise nikad niasm gledao Inter. Niti cu.
                        TO je samo jedan dan kada je pozelio da analizira i vidi sta radi majstor...meni je preko poruka samo dodao da nismo svjesni sta bi citali da car ima resurse,jer nema gdje da gleda Seriju A,jebem ti resurse,jedna od rijetkih stvari koja ga je sputavala
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Od ove utakmice vise nikad nisam gledao Inter. Niti cu.
                          Citajuci njegovih par recenica vise saznam o nekom timu nego gledajuci utakmicu i tako ustedim 90 minuta zivota. 90 po 90, dan. Dan po dan, mesec. Mesec po mesec, godina. To je isto jedna od stvari koju me je naucio za ovih godinu ipo koliko sam ovde.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema niko trenutno konpententan da kordinise i brine

                            Nogotobo od toga dana i ne igra!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sejo jebem te nesposobna,izgubio Majami,a sve si od igraca promasio
                              Pogledao sam to,onda osao na forum procitao sve,nema nikog banovati,odgovorio Vladanu,jos mu pretio,otisao na b92,pa na mondoRS,pa mondoSrbija,i to iscito,pa osao na reulztate.net,pa malo citaom,pa osao na kladionicu,i sve sam presao na telefonu,nemam sta raditi
                              I konju glupi,do 11sati ne posaljes li mi tiket koji si igrao ima da te ubijem.
                              Nisam emotivac,ali citajuci ovo pustio sam suzu

                              Trenutno je jedna velika praznina u mom zivotu
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by manda
                                Nash,sta sam juce rekao da ne brises ove teme od klubova City i tako ti,evo vidis u temi Totenhem nije bilo posta dva mjeseca i covjek dodji i posta,a rekao sam da ce doci neko vec sutra i na City xD
                                On je osetio da ce neko doci i postovati i postovao je. Intuicija koju samo najveci poseduju.

                                Zahvaljujuci njemu, postali smo tim. Do tada smo bili invidulci.
                                Last edited by Casiraghi; 30-03-12, 16:03.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X