Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ljudi raspitajte se po drugim forumima,da nije negdje drugo otisao da kordinise i brine,ne daj Boze
    Odanost je jedna od njegovih najjacih vrlina, koje jos nisam uspeo da nabrojim.

    Najverovatnije je u Mancesteru kao sto sam rekao. Vuce ga nostalgija, nasi ljudi i muzika.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Imam osjecaj da ce se ubrzo vratit
      Ne mozes ti da imas osjecaj,to moze samo NAJVECI!!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post


        Manda u akciji.

        Attention whore.
        Jos i krades od postenog gradjanina.

        Comment


        • Posle objavljivanja ove akcije dani su ti odbrojani Wado , neka ti se veliki smiluje
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sta ces, moracu da istrpim kritike velikog Mandarinice.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ovo mu nije trebalo, samo rusi kredibilitet koji je stekao kao SM.
              I posle ga niko nece postovati, a on ce se pitati zasto.

              Comment


              • Ne pitam se ja odavno Maricu, tako da me kredibilitet ne interesuje, jedino mi vazno da me Ljubasin i Sone postuju, dva najjaca lika sto se statistike tice.

                Naravno, u odsustvu Mandarinice..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Postoje dosta tvrdnji gde se Veliki trenutno nalazi, stvarno ne znam kojoj da verujem!?

                  Kažu i da je otišao u akciju prevaspitavanja Mike. Navodno dosta truda ulaže u tome i obećao je da se neće vraćati dok misiju ne ispuni.
                  Ako je ovo istina onda nema zime. Jeste da je ovo jedan od većih izazova za Vodju ali izlazio je on i iz gorih situacija.

                  Vodjo, molim te, budi blag, imaj malo milosti u svojim metodama...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Postoje dosta tvrdnji gde se Veliki trenutno nalazi, stvarno ne znam kojoj da verujem!?

                    Kažu i da je otišao u akciju prevaspitavanja Mike. Navodno dosta truda ulaže u tome i obećao je da se neće vraćati dok misiju ne ispuni.
                    Ako je ovo istina onda nema zime. Jeste da je ovo jedan od većih izazova za Vodju ali izlazio je on i iz gorih situacija.

                    Vodjo, molim te, budi blag, imaj malo milosti u svojim metodama...
                    Ne verujem da je to, od njega cak ni Manda ne moze nista da napravi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ne pitam se ja odavno Maricu, tako da me kredibilitet ne interesuje, jedino mi vazno da me Ljubasin i Sone postuju, dva najjaca lika sto se statistike tice.

                      Naravno, u odsustvu Mandarinice..
                      Brzo ces i to izgubiti kako si krenuo, pogotovo sto uglavnom krades od njih.

                      Krle, verujem ti na rec.Ipak je miko njegov sugradjanin, treba ga neko izvesti na pravi put, a boljeg balansera od mande ne moze naci.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ne verujem da je to, od njega cak ni Manda ne moze nista da napravi.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Kako sam glup

                          To je to, sto sam bio SM, bio sam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naucio me sve sto znam.Naucio me da igram Tennis Elbow.Jendom sam se cak drznuo i pobijedio,mozda je zbog toga otisao
                            Dobio sam ga 7.-6. 6.-0.
                            Izvini Zvijezdo i Sunce i Mjesecu i Univerzumu i paralelni Univerzumu.Izvini ako je zbog toga
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              13) Nije dozvoljeno objavljivati poruke koje sadrze samo smajlije.



                              Jbg, sta da ti kazem, jedino moze Manda da te spase.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ne verujem da je to, od njega cak ni Manda ne moze nista da napravi.
                                Ovo je ozbiljno,moras razmisliti malo bolje,naglo si odreagovao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X