Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • malo vise voli da drzi loptu i da solira,to ne odgovara barsi,primer ibrahimovic ali bi zato bilo gde dominirao na najvisem nivou...jedan od najjacih centarfora svih vremena
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Ih bre,kao da ti nikada nisi to radio...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • velika majstorija malog cirkusanta



        dva velicanstvena gola najveceg dominatora



        Cuj prvi maj

        Comment


        • Spor mi je net pa nemogu postaviti direktan link, uglavnom ovdje cete naci

          http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110927051

          Comment


          • Ovo ne reklamiram ovaj proizvod , već je sama reklama simpa...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svaka čast za asistenciju

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                [ATTACH=CONFIG]3033[/ATTACH]
                Odmah izadje!

                A bas se sinoc komentator nasmija i rece: "Pa ovo je u krajnju ruku...'ajde reci cemo simpaticno".
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • podsetila me ona realova akcija od sinoc na ovu iz prosle sezone...perfekcija

                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Indijanici iz poljske i auto gol

                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment




                      • Hajmo Grobari ko ima broj od doticne gospodjice neka mi slobodno posalje na PM.Mislim da bi se nas dvoje odlicno slagali
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                          Hajmo Grobari ko ima broj od doticne gospodjice neka mi slobodno posalje na PM.Mislim da bi se nas dvoje odlicno slagali
                          Vidis da je vrljava jbt :S

                          Comment


                          • Da znam sta znaci vrljava mozda bi se i slozio sa tobom
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ne bi se složio, veruj mi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X