Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Moj službeni auto
    Oženi me kuvaću,peglaću,čistiću kuću al hoću Citroena 2 dana nedeljno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ccc, vidi ovog Gangrene, kakva sponzorusa.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Tišina ti možda te usvojimo ako budeš bio dobar auto dobijaš nedeljom posle podne
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Tišina ti možda te usvojimo ako budeš bio dobar auto dobijaš nedeljom posle podne
          Ma gdje ces njega usvajati, jesi pio nesto?
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nemoj ti da mi diraš Wadu dobar je on
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Tišina ti možda te usvojimo ako budeš bio dobar auto dobijaš nedeljom posle podne
              Jedan dan cak? Kako si velikodusan brate...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Nemoj ti da mi diraš Wadu dobar je on
                Wada je lopov.

                Jesu i tebe Wada i Pajo okrenuli protiv mene Gangy?
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mumi nepokolebljiv sam ti ja

                  @Wade od mene jedan valjda će Olja da ti da još koji ako ne bude dala ti reci da sam ja bolji roditelje ima da padne na to garantovano
                  Last edited by Lord Gangarić; 22-11-11, 15:27.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Oženi me kuvaću,peglaću,čistiću kuću al hoću Citroena 2 dana nedeljno
                    Ček prvo da vidim koliko imaš godina, da ne razmatram bračnu ponudu iza rešeteka, ako se ne varam ovde je mnogo onih ispod crte.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Par godina sam iznad crte nemoj me terati da prodam Mumija u belo roblje
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Zašto da ga prodaš?
                        Da bi kupio Xaru?!

                        Ali ja vooooolim fudbal i voooolim da komentarišem, analiziram, ćaskam o njemu, sve ono što manjina isfrustriranih i nemoćnih momaka ovde mrzi, a koliko znam navijamo i za različite..... znači razlika milion....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne spadam ja u taj tip daleko bilo a to što navijamo za rivale pa kakve veze ima znaš kako kažu suprotnosti se privlače
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Mogu ja biti kum?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Mogu ja biti kum?
                              A ja stari svat?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment



                              • Kako ljubav (Xara) ne poznaje granice...
                                Preko svega bi prešao, mislim tih navijačkih razlika, samo da je voziš jednom nedeljno...Hmmmm...ali šta sada sa onim usvojenicima?
                                Pa kum, pa stari svat...svi bi oni Xaru, a kako ću ja na posao...?
                                GSP-om?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X