Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse bilo bi na svim vijestima a nema apsolutno nigdje.Takvi majstori zive dugo.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Uplasio sam se. Ma to je sprdacina bilo ih je i vise, a za njega je bilo i pre par meseci. Jos ako je na TV-u bilo...

      Comment




      • sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Forum krep'o, nista se ne desava, pa da vas malo trgnem. Evo bezobrazne slike...

          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment




          • Evo jos bezobraznije Valjda nije bilo do sada
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Šta je vukajlija bez mog omiljenog junaka

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Evo Gangrena uzivaj

                Berluskonijevi gafovi koji će se pamtiti


                Bivši premijer Italije koji je ostavku podneo posle 17 godina dominacije političkom scenom, ostaće upamćen i kao čovek koji je imao neobičan smisao za humor



                Silvio Berluskoni



                RIM - Danas već bivši premijer Italije Silvio Berluskoni, koji je ostavku podneo posle 17 godina dominacije političkom scenom, ostaće upamćen i kao čovek koji je imao neobičan smisao za humor, što ga je često dovodilo u nevolje.
                Komentarišući stanje u italijanskoj privredi, Berluskoni je ovog meseca rekao da živeti u Italiji znači živeti u jednoj prosperitetnoj zemlji, u kojoj se ni po čemu ne oseća ozbiljna kriza.
                "To vidimo u svim prilikama, prodaja nije opala, restorani su puni, problem je naći mesto u avionu, mesta za odmor su prebukirana tokom produženog vikenda", kazao je Berluskoni.


                U oktobru je Berluskoni predložio da se njegova vladajuća partija "Narod slobode" preimenuje u "Napred mačkice!" (Forza Gnoča!).
                U jednom od prisluškivanih razgovora, koje su mediji objavili, on se u septembru hvalio kako mora da odbije mlade žene koje u redu čekaju ispred njegovih vrata, jer "može samo da 'odradi' njih osam, ne više od toga", prenela je agencija Rojters.


                Na jednom sajmu motorcikala u Milanu, novembra prošle godine, Berluskoni je izjavio da se "ponekada zagleda lepoj devojci u lice" i da je to bolje nego da je homoseksualac.
                Neprimerenu izjavu dao je i u aprilu 2009. godine, kada je posetio preživele u zemljotresu koji su bili smešteni pod šatorima. "Na ovo bi trebalo da gledaju kao na vikend proveden na kampovanju", kazao je tada.
                Berluskoni je za tek izabranog američkog predsednika Baraka Obamu u novembru 2008. godine kazao da je "zgodan, mlad i preplanuo".
                Poznat i po tome da je sebe nazivao "Isusom Hristom politike", Berluskoni je govorio da je jedino Napoleon mogao da uradi više od njega, ali da je on "definitivno viši".
                Ostaće poznat i po izjavi o Musoliniju za koga je rekao da je "bio benigan" i da nikoga nije ubio, već je samo "slao ljude u egzil".



                Tokom grupnog fotografisanja na jednom neformalnom samitu EU u Španiji u februaru 2002. godine, Berluskoni je postavio dva prsta iznad glave španskog ministra spoljnih poslova Žozefa Pikea.
                Berluskoni je pre 10 godina izazvao gnev muslimanskog sveta kada je rekao da bi Zapad trebalo da bude svestan svoje superiornosti. On je tada kazao da na Zapadu postoji sistem vrednosti koji ljudima nudi prosperitet i garantuje poštovanje ljudskih prava i veru, dok "takvo poštovanje ne postoji u islamskim zemljama".
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ako ćemo iskreno ovo nije ništa šta je on sve radio
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment




                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • DA ne zna neko kako se zove ovaj komentator na BOBAR radio , covek subotom i nedeljom komentarise tj javlja se kad su golovi u top 5 liga vec 10 godina, ja cesto vikendom ga slusam , nigde ne mogu naci ime , uglavnom ziva je legenda
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Gde li zeva onaj Manda dodje mi avatar.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Gde li zeva onaj Manda dodje mi avatar.
                          Duzan je on svima ko Grcka.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Gde li zeva onaj Manda dodje mi avatar.
                            Mislim da je na snimaju Kung Fu Panda 3.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Jesam se rodio dok je igrao zadnju sezonu ;) Moguce da ga onda znam sa nekih menadzera uglavnom nosio 11 u Licu , odakle znam nemam pojma , verovatno sa Premier Manager 96' za play station 1 dok sam igrao davno ;)
                              Miko majstore jesi to sa godinu ili dvije dana zivota igrao Sony?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Miko majstore jesi to sa godinu ili dvije dana zivota igrao Sony?
                                Ma ne , ali sam imao play station 1 sa 5-6 godina ... Uglavnom igrao sam stalno premier manager 96' , jos ga imam posto mogu igrice od 1 na 2 ;) ... To je onaj slavni tim Juventusa : Peruzzi-Montero-Tudor-Iuliano-Paci-Davids-Conte-Zidane-Del Piero-Inzaghi-Fonseca
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X