Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se ne bih zezao sa njim, ima onu gorilu Marica a onaj jak kao zivotinja, saka ko lopata.
    Kada udari bubreg i jetra zamene mesta...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • aa ja pojma nisam imao sa kim se družim prosvetlili ste me sad
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Opet mi trebaju decaci iznad 21 i djevojke iznad 18 za party..
        Mogu da prodju i ovi koji su godinu dana mladji

        EDIT: Ne morate se bojati nece vam faliti bubreg ili tako nesto jos uvek se ne bavim takvom trgovinom.
        Last edited by Indigo; 16-11-11, 23:10.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Rasizam je realno velika glupost, da nece neko da kazni nekog jer je rekao belom igracu da je beo, smejurija.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Rasizam je realno velika glupost, da nece neko da kazni nekog jer je rekao belom igracu da je beo, smejurija.
            Rasizam nikako nije glupost! Pa pogledaj samo u Rusiji sta je sve prozivljavao Carlos...
            Normalno, Evra nije ni upola toga dozivio, ali vidjecemo koga ce okriviti.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Evo za ove moje Novosadske bitange, ko hoce da dodje da me gleda veceras u 19h u Spensu, idem da demonstriram silu i nadam se da pretucem nekoga i da se molim Bogu da mi ne slome vilicu....
              Vas Indigo
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Crnac bi da bude veci belac nego sam belac, to cinjenica kao sto je i cinjenica da je to glupost. Onda bi rasizam bio i zvati Italijane zabarima, Spance ciganima, Engleze pegavim glupim zutacima... Kad crncu kazes da je crnac rekao si istinu a ne provokaciju.

                Comment


                • Možda ovde u Srbiji, tamo to nije tako. I znaš ti to vrlo dobro.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Delimicno se slazem LBJmvp-em...;) Ipak je istina da je rasizam ozbiljna stvar, ali to sad ne znaci da svaki tamnoputi igrac moze da zloupotrebljava to pravo koje mu je dato sto mnogi danas rade nazalost...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Crnac bi da bude veci belac nego sam belac, to cinjenica kao sto je i cinjenica da je to glupost. Onda bi rasizam bio i zvati Italijane zabarima, Spance ciganima, Engleze pegavim glupim zutacima... Kad crncu kazes da je crnac rekao si istinu a ne provokaciju.
                      Ma znas i ti sam ko je stvorio rasizam, e pa sada neka se nose sa tim. Zbog ugnjetavana crnaca i podjele zbog iskljucivo boje koze, crnci ce normalno i dan danas osjecati uvredu kada ih neko, a narocito bjelac nazove: Crncugo ili nesto slicno... Kada pogledas ovako, to je istina, crnci su crni, ali zbog toga sto su crni nisu se fino provodili u proslosti, pa ce to koristiti sada da se ograde kada ih neko oslovljava tako - normalna reakcija, i bjelci bi isto to cinili da su bili ugnjetavani u proslosti.

                      Ali ako se ispostavi da Evra laze, e onda ga treba opasno kazniti za primjer ostalim crncima...
                      Last edited by bracala; 17-11-11, 15:35.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • jedno pitanje za sve iz sport kluba, zasto se derbi kola Man city vs Newcastle united prenosi na sk3 dok na sk se prenosi sunderlend vs fulham, na sk+ everton vs wolves a na sk prime wigan vs blackbourn? koja je utakmica jaca i zanimljivija od utakmice 1 i trece ekipe prvenstva i jedine dve ne porazene ekipe? zar ce lepsi fudbal biti na utakmicama fulama, wolvsa i wigana? nema cela nacija paket sa svim sk kanalima, i mislim da je Man City vs Newcastle united zasluzuje da bude na nekim kanalima koje siri auditorijm moze da prati!

                        Comment


                        • Verovatno su sklopili neki ugovor sa jednom televizijom iz Bosne koja ce eskluzivno da prenosi taj mec.A posto SK pokriva i Bosnu, zog njih cemo morati ispastati.
                          Dzeko je Dzeko i njega gleda pola Bosne gde god igrao.

                          Comment


                          • pa ovo je srbija...ovi kanali se emituju u srbiji, kakve veze ima bosna i dzeko sa nama...imali su prilike da gledaju dzeka u prethodnih nedelju dana...

                            Comment


                            • Sport Klub se emituje na teritoriji Bosne, Crne Gore i Srbije.

                              Comment


                              • znam ja to...pa imamo i mi kolarova, hocemo mi njega da gledamo...i sad u bosni treba zbog dzeka da se gleda dobar fudbal a srbija da gleda wigan i wolvse da bi oni mogli dzeku da gledaju...zasto mi moramo svima da se dodvoravamo?

                                Comment

                                Working...
                                X