Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://kapiten.rs/fudbal/uefa-promen...ivanje-orlica/



    Ali kad sam znao.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mlada reprezentacija Srbije iz drugog "šešira" je žrebana u Grupu 9, čiji je nosilac Italija, a tu su još selekcije Belgije, Kipra i Severne Irske.
      Bice veselo..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Fina grupa... Italijani dosta forsiraju talente iz Serije B, mada ima i tamo dobrih igrača naravno. U suštini većina njih se kali tamo a ugovorom su vezani za timove Serije A... A ne znam za Belgijance, ne verujem da imaju tako talentovanu generaciju kao što je ova sada u A timu.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ima Belgija dosta talenata i u ovoj ekipi. Anthony Limbombe, Thorgan Hazard itd..Bice svakako veoma zanimljivih meceva. Ninkovic, Meleg i Savicevic ce imati dosta posla.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...iceva-na-Kipar

            Sastav Tolemihafalja za Kipar. Tacno sam znao da ce pozvati Trajkovica. Covek odigrao najgoru polusezonu od kako je u Vojvodini, ali sada ga treba uvaljati. Ne bi me cudilo da bude jos vise ukljucen u reprezentativne akcije na prolece. Pogotovo ako puknemo brzo kao sto sada izgleda.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nemoj da ko kaze vise da nemamo napadaca , Djurdjic se sprda u Bundes Ligi
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma dzabe se on i njemu slicni sprdaju , a kad dodju u Reprezentaciju kao da prvi put igraju fudbal
                mora to da se promeni , jer ovog nazovi "Selektora" sto imamo on ne moze da ih uklopi nikako
                i zato mora podhitno da se nesto menja

                Comment


                • Ja znam da ih necu ni gledati vise... jedino ako bas nista nema na TVu... onda mozda.

                  Comment


                  • Jel može neko napisati pretpostavljeni sastav?
                    U timu je takav kuršlus da više ne znam ni ko nam igra, ni ko ne igra. Nadam se barem da taj sastav što istrči da će više manje i na Maksimir. I da je konačno prestalo više isprobavanje raznih igrača., čitaj nabijanje cijene nastupom za reprezentaciju
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Ni Miha sam ne zna ko ce da igra kamoli da mi obicni smrtnici mozemo da prepostavimo, na koga je sada ljut, kome se inati, sta mu je rekao onaj zabarski menadzer, kome duguje, to je jednacina sa jedanaest nepoznati xD
                      Mislio sam da je Miha dobro za reprezentaciju, a ispade gori od Ilije Petkovica po stilu igre, nikakav napredak, nista se ne zna, ni ko pije, ni ko vodu nosi, bice bruka u Maksimiru, to je neminovnost.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Znali se napokon sastav?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Туго моја пређи на другога

                          Comment


                          • Dobijamo ovo Brajkulice, opusti se
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Bravo za Tadica, ima covjek pregled igre i razmislja dok igra. S druge strane Tosic - sivonja je takav amater na terenu, uzas! Pa jbt, dobijes loptu koja je prije nego je dotaknes vise gol nego sansa i ti bez da podignes glavu iz prve pravo u golamna. Nek' se goni i on i njegov fudbal usrani!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Majstor Dusan Tadic , dobro je nije lose za sada, samo kad bi makli ovog Tosica bilo bi sve extra
                                Steta za Tadica ako se sad teze povredio , ali zgleda da nije ozbiljnija povreda
                                Last edited by Lord Aleksoni; 06-02-13, 17:09.

                                Comment

                                Working...
                                X