Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gotovo siguran da nece biti Subotica u startnih 11 . Kazace da nije dovoljno oporavljen a covek igra za Borusiju vec koliko vremena startnu postavu a kod nas ne moze da igra .

    Comment


    • Mitrovic je ubedljivo najbolji spic kojeg Srbija ima, dobro je da se Sinisa setio.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Mitrovic je ubedljivo najbolji spic kojeg Srbija ima, dobro je da se Sinisa setio.
        Najtalentovaniji, nemojmo to najbolji...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Najtalentovaniji, nemojmo to najbolji...
          Ko je bolji?

          Jesi gledao ti Mitra od kako je poceo da dominira u Partizanu?
          Covek je jak kao konj, glavom je malo slabiji od Zigare, a ume i nogom. Igra ledjima perfektna.

          Nije sto je Partizanov igrac, ali stvarno je zver. Dosta bolji od Scepovica, a bar malo od Djordjevica. Za Djurdjica vec nisam siguran jer ga nisam puno gledao.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ko je bolji?

            Jesi gledao ti Mitra od kako je poceo da dominira u Partizanu?
            Covek je jak kao konj, glavom je malo slabiji od Zigare, a ume i nogom. Igra ledjima perfektna.

            Nije sto je Partizanov igrac, ali stvarno je zver. Dosta bolji od Scepovica, a bar malo od Djordjevica. Za Djurdjica vec nisam siguran jer ga nisam puno gledao.
            Pa Djurdja legenda je bolji, a bogami i Filip... Kako nisam gledao, znam sta je momak u stanju da uradi, najtalentovaniji napadac kojeg imamo i kojeg smo imali u poslednjih par godina, ali jos on treba da nagura iskustvo da bi bio najbolji, lako je igrati u nasoj seoskoj ligi. Scepovica ne pominji leba ti...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa Djurdja legenda je bolji, a bogami i Filip... Kako nisam gledao, znam sta je momak u stanju da uradi, najtalentovaniji napadac kojeg imamo i kojeg smo imali u poslednjih par godina, ali jos on treba da nagura iskustvo da bi bio najbolji, lako je igrati u nasoj seoskoj ligi. Scepovica ne pominji leba ti...
              Filip nije sigurno, al' ajde. Gotivim ga da se razumemo, ali mislim da je Mitar u skoro svim fudbalskim segmentima ispred.
              Jedino sto Mitru nedostaje je iskustvo i malo normalnija glava.

              Imamo dobra krila i ofanzivne bekove, Mitar bi se savrseno uklopio.
              Nadam se da ce odigrati bar 20 minuta, bice to dovoljno za njega.

              Comment


              • Pa zbog iskustva ne moze biti najbolji, to je cela poenta. Ali talentovaniji od svih nasih napadaca koje imamo u ovom trenutku sigurno... Djurdjic je trenutno najbolje sto imamo, brz, odlican tehnicar i inteligentan fudbaler, a i svestran je, nije ogranicen na jednu poziciju, dosta se krece, kvalitetniji od Ace u ovom trenutku...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pa zbog iskustva ne moze biti najbolji, to je cela poenta. Ali talentovaniji od svih nasih napadaca koje imamo u ovom trenutku sigurno... Djurdjic je trenutno najbolje sto imamo, brz, odlican tehnicar i inteligentan fudbaler, a i svestran je, nije ogranicen na jednu poziciju, dosta se krece, kvalitetniji od Ace u ovom trenutku...
                  Pa dobro...samo iskustvo
                  U ovakvim mecevima se radjaju veliki igraci, a mislim da samo on ima potencijal za tako nesto od nasih napadaca.
                  Ja sam uvek za bacanje u vatru.

                  Comment


                  • Originally posted by krle View Post
                    biševac i tomović suspendovani za meč u zagrebu...
                    овде нас је бог погледао. :d

                    што се тиче компарације митровића са ђурђићем и ђорђевићем, само бих рекао да је мали добар, јако добри физички атрибути, технички ништа специјално али за доборг гол играча довољно, међутим треба тај још голова да даје по овим нашим ливадама, па мало и ван, да би имао места у првих 11 репрезентације у овако битној утакмици.

                    а, што се поставе тиче, радосав петровић пре куза који је у очајној форми од када је стигао у интер, тотално зихерашка игра, а поред њега бих ја ставио крстичића који је стандардан у серији а у сампдорији и није да му рола није чисто епизодна, за разлику од радовановића кога не бих претерано коментарисао. гол бркић, солидна форма и после опоравка од повреде, последња линија суботић, настасић штопери, коларов и бане наравно, везни ред поред поменута два задња везна, испред тошић, ђуричић, тадић и најистуренији филип ђорђевић. нема ту много филозофирања, игњовски јесте стандардан у вердеру али на позицији десног бека и не допада ми се како игра, а гледао сам га три меча у прошлом месецу, сва три су лако изгубили (против бајерна је играо десно неко крило али то је била намера шафа да удваја риберија).
                    Last edited by Brajkula; 18-03-13, 14:51.

                    Comment


                    • Pa Ljubasine, malo iskustvo(sto nije mala stvar), a i malo nekih nedostataka u igri, nije on jos za prvih 11. Mada, da sam ja Miha, i da znam da necemo ici na Svetsko, ubacio bi ga u vatru, mada znajuci njegov temperament i snagu vola, verovatno bi se potukao sa Hrvatima, nesto sto nam sigurno ne treba...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Da se i ta utakmica odigra pa da se onda sve normalno nastavi. Smorili svi sa izjavama od kojih se neke ponavljaju iz emisije u emisiju.

                        Ocekujem neki x.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa Ljubasine, malo iskustvo(sto nije mala stvar), a i malo nekih nedostataka u igri, nije on jos za prvih 11. Mada, da sam ja Miha, i da znam da necemo ici na Svetsko, ubacio bi ga u vatru, mada znajuci njegov temperament i snagu vola, verovatno bi se potukao sa Hrvatima, nesto sto nam sigurno ne treba...
                          Ovo je jedini razlog zasto ga ja ne bi stavio u prvu postavu. Neka udje u drugom poluvremenu i ja zadovoljan.

                          Comment


                          • Ako Adriano Mitar Leite Ribeiro dobije sansu u Zagrebu, pojesce ih.

                            Konacno i od Mihe nesto pametno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Izgleda da nece ici Mitar sa A reprezentacijom

                              Comment


                              • Treba Djordjevic igrati od pocetka, jer je trenutno u odlicnoj formi, Djurdjic je klupa u Greuter-u. Ko je klupa je u najmanju ruku nebitno, ako bude Miha glumio neko ludilo sa odbranom, natrpace nas do poluvremena pa i nije bitno ko ce igrati u napadu, tako da ono..Nadam se da ce Brkic braniti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X