Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Ne branim ostale, ali mi najvise bode oce Tadic koji bi trebao da bude najbolji, da svojim dobrim potezima izbacuje protivnicke odbrane. Matic jeste najbolji, ali i jeste kriv za drugi gol. Nek pogledaju neku utakmicu KOSARKASA da vide kako se bori za svoji zemlju.
    Nije uopste isto, zato sto imaju kakvu-takvu pauzu nakon klupse kosarke, napune malo baterije i spremni su za reprezentativne pripreme.Kao sto napisah u prethodnom postu, reprezentativan fudbal je devalviran.Mozda bi bila malo drugacija prica, da reprezentacija dodje izmedju sezona, ali tu se javljaju druge komplikacije.Kome je do reprezentacije usred klupske sezone?Mali broj reprezentativaca igraju sa istim zarom u klupskom i reprezentativnom fudbalu, normalno da bi ginuo vise tamo gde dobijas vise para.

    Comment


    • Farci kvota 25, Srbija iz 1-2 40, ko je bio pametan sad mlati pare.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Realno mi smo trebali da imamo 0 bodova da nisu Jermeni promasili onaj penal a mi izjednacili u zadnjoj minuti. Znaci realno mi smo jedno veliko 0 i sto je najgore najvecu blamazu imamo da dozivimo u Albaniji kad padne petarda.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Nije uopste isto, zato sto imaju kakvu-takvu pauzu nakon klupse kosarke, napune malo baterije i spremni su za reprezentativne pripreme.Kao sto napisah u prethodnom postu, reprezentativan fudbal je devalviran.Mozda bi bila malo drugacija prica, da reprezentacija dodje izmedju sezona, ali tu se javljaju druge komplikacije.Kome je do reprezentacije usred klupske sezone?Mali broj reprezentativaca igraju sa istim zarom u klupskom i reprezentativnom fudbalu, normalno da bi ginuo vise tamo gde dobijas vise para.
          A ostale reprezentacije imaju pauzu?? Kako svima tako i nama, ne moze pauza da bude opravdanje. Eriksen isto igra kao u Tottenhamu ako ne i bolje, a nas Tadic je veceras bio na rekreaciji.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Evo Albanija igra nereseno sa Francuskom u gostima.

            Comment


            • Tesko je kad imas beskicmenjaka za predsednika, a jos teze kad imas amebu na mestu selektora.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                A ostale reprezentacije imaju pauzu?? Kako svima tako i nama, ne moze pauza da bude opravdanje. Eriksen isto igra kao u Tottenhamu ako ne i bolje, a nas Tadic je veceras bio na rekreaciji.

                Ja sam napravio razliku izmedju kosarkasa i fudbalera, a Eriksen spada u tu malu grupu fudbalera koju sam naveo.U sustini oni koji su se obezbedili nece puno da se trude, oni koji su ''ugrozeni'' ce da kidaju na terenu.Naravno uvek ima izuzetaka, ali tako ti je to u zivotu.

                Comment



                • Sve je ovde objasnjeno
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Mi ove dve utakmice sto igrasmo na ovom pasnjaku ,dobismo 0 bodova ,iako imamo jednu pobedu

                    Gledao sam samo poslednjih 20-25 minuta,bio na fudbalu pre toga imao termin ,sto samo govori koliko generalno narod boli ona stvar za reprezentaciju.
                    By the way ,ono sto sam video ,jeste jedno veliko NISTA!

                    Nije ovde krivica Holandskog Advokata ,dosao covek da uzme pare pod stare dane ,a da ne mora se bakce da zivi ovde ,da vodi reprezentaciju iz svog doma u Holandiji ,da zove igrace koje zna od pre 10 godina i koji ni u ovoj nasoj njiva ligi nije najbolji napadac ne samo u celoj ligi ,nego ni u svojoj ekipi (citaj Danko Lazovic) .Ovde je najveca krivica u nasem mafijaskom savezu ,koji predvodi siva eminencija Karadzic Tole.

                    Dokle god su u nasem fudbalu pravi "grobari" istog (Tole i kompanija) ,nasem fudbalu nema leka ,pa i da nas preuzme konzorcijum koji cine - Murinjo,Ferguson,Klop,Gvardiola i Anceloti ,mi bi opet igrali jedno veliko NISTA!

                    Comment


                    • Originally posted by cleoo View Post
                      Spoiler

                      Sve je ovde objasnjeno

                      Ko zna koliko puta postavljana ovde.... dovoljno govori...
                      Last edited by miloolja; 14-11-14, 22:02.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Spoiler

                        Comment




                        • Evo sta se desava kad se sprdam sa Lordom
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ma ne treba se tripovati nešto preterano, najružnija neka pojava na planeti koja postoji je naša reprezentacija u fudbalu još od onog poslednjeg SP na kom smo učestvovali, baš jadno neko okruženje i ništa manje ambijent oko iste.

                            Comment


                            • Meni nije jasno sta se palimo na fudbal kad mi nismo nikad bili fudbalska nacija, za nas je kosarka, vaterpolo, rukomet i cao.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by cleoo View Post
                                Meni nije jasno sta se palimo na fudbal kad mi nismo nikad bili fudbalska nacija, za nas je kosarka, vaterpolo, rukomet i cao.
                                Kakav crni rukomet. Kosarka, vaterpolo, odbojka, tenis i to dok igra Novak posle i to pada u zaborav.

                                Comment

                                Working...
                                X